Kakvi ste sa zivcima?

Elisa di Rivombrosa

Aktivan član
Poruka
1.135
Danas mi u poruci napisa drugarica, Ti si predobra za njega, itd. , upoznale smo se skoro, jer ona jos ne zna da od skoro nemam vise zivaca...
Koliko sam ranije bila tolerantna sada ne trpim vise. To je strasno. Nerviraju me svi i svako. Od sitnica. Uglavnom, sto si stariji zivci ti sve vise propadaju...a oni se ne regenerisu.
Pa se plasim malo za sebe.
Kako vi?
 
idi kod psihijatra popricaj sa njim.prvo probaj ove cajeve za smirenje,ako ne pomaze caj...prepisace ti bromazepam,lorazepam,bensedin,demetrin,ksanaks,klonazepam..60 odsto ljudi piju te lekove,pucaju na sve strane

bavi se sportom
 
Danas mi u poruci napisa drugarica, Ti si predobra za njega, itd. , upoznale smo se skoro, jer ona jos ne zna da od skoro nemam vise zivaca...
Koliko sam ranije bila tolerantna sada ne trpim vise. To je strasno. Nerviraju me svi i svako. Od sitnica. Uglavnom, sto si stariji zivci ti sve vise propadaju...a oni se ne regenerisu.
Pa se plasim malo za sebe.
Kako vi?

Ja odlican :)

Nadji neki nacin da se smiris ili ventil kroz koji ces kontrolisano ispustiti sav bes iz sebe...
 
Tolerancije bez, pogotovo za idiotluke i debilna ponašanja.

Inače, više se razočaram nego što se nerviram. Nisam od ljudi koje je lako iznervirati.

Najviše me pogađa nepravda i nepostojanje balansa, dogovora i sl.

Ne volim predrasude i ne volim ljudsku sujetu.

Doduše, ne vidim kako bilo šta od toga ima veze sa živcima, ali dobro. :mrgreen:
 

Back
Top