Celibat
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 57

Tema: Celibat

Primećen član LastGentleman (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    86

Podrazumevano Celibat

Nekako sam zadao sebi da ću živeti po tome, seksa ionako nije bilo puno a i nisam čovek koji uživa da provodi vreme sa drugom osobom.
    Seks pruža veliko zadovoljstvo ali previše truda i ulaganja treba a na kraju platiš još dodadno sa slušanjem njenih zajebancija i proživljavanjem drame koje ne apsolutno ne želim
    ako mi je do drama odgledaću Indijsku ili Špansku sapunicu sa puno Plot Twist-ova... OD sada samo Moj posao, trošenje novca na sebe, moj hobi (učim da sviram gitaru), uživanje u sitnim zadovoljstvima i imam planove malo da se napucam u teretani ili makar trčanje u parku a i fioka mi je puna knjiga koje nikada nisam ni pipuno.
    Dok sam se fokusirao da pronađem odgovarajuću osobu izgubio sam pet godina, vala nema više gubljenja vremena za mene.
    Kako se vi forumaši držite? Imate li stabilnu vezu ili samo povremena viđanja ili ste pak single?

markons82 nije na forumu
    Everyone's an asshole, even YOU, the person reading this comment right now
    Veoma poznat markons82 (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    211

Podrazumevano Re: Celibat

I onda ces doci u 60tem telo ce se opustiti, prijatelji prestati da zovu jer svi imaju decu a neki i unuke a ti ces sam svirati gitaru na terasi....
    Svaka smrt umanjuje te jer si deo covecanstva, zato ne pitaj za kim zvone zvona, zvone za tobom.

Poznat ChristopherWalken (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    348

Seks je najprecenjenija stvar na svetu. Nista drugo nego gomila razmena bljutavih telesnih tecnosti i traljavog gurendanja. Megalomanska promocija seksa zahvaljujuci medijima i internetu je od coveka stvaraoca sa kraja dvadesetog veka napravila jadnog i bednog pickopacenika spremnog da proda oca, majku, kucu, drzavu i rodjeno dupe za sacicu piccke.
    Muskarcima je seks merna jedinica jer se rangiraju onako koliko jebbu a zenama je obicno orudje i nista drugo. To je cela istina.
    This life is an illusion, Your mind is perceptive.
    We were born alone, We will die alone.
    We are all, Alone

Primećen član Elisa di Rivombrosa (avatar)
    Učlanjen
    16.05.2017.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    24

Danas me pitao decko sa kojim sam se jednom videla, da li bih prihvatila da nas dvoje budemo zajedno a da on ima kombinaciju. jer, kako kaze, ne moze sa mnom to.

Inace se slazem sa svime sto si rekao. Ni ja ne volim puno da komuniciram sa ljudima.

Elita Smorisha (avatar)
    Učlanjen
    10.05.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    328

Citat Original postavio LastGentleman Pogledaj poruku
    Nekako sam zadao sebi da ću živeti po tome, seksa ionako nije bilo puno a i nisam čovek koji uživa da provodi vreme sa drugom osobom.
    Seks pruža veliko zadovoljstvo ali previše truda i ulaganja treba a na kraju platiš još dodadno sa slušanjem njenih zajebancija i proživljavanjem drame koje ne apsolutno ne želim
    ako mi je do drama odgledaću Indijsku ili Špansku sapunicu sa puno Plot Twist-ova... OD sada samo Moj posao, trošenje novca na sebe, moj hobi (učim da sviram gitaru), uživanje u sitnim zadovoljstvima i imam planove malo da se napucam u teretani ili makar trčanje u parku a i fioka mi je puna knjiga koje nikada nisam ni pipuno.
    Dok sam se fokusirao da pronađem odgovarajuću osobu izgubio sam pet godina, vala nema više gubljenja vremena za mene.
    Kako se vi forumaši držite? Imate li stabilnu vezu ili samo povremena viđanja ili ste pak single?
    U slicnom sam fazonu ko i ti i mislim da je to super.

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio ChristopherWalken Pogledaj poruku
    Seks je najprecenjenija stvar na svetu. Nista drugo nego gomila razmena bljutavih telesnih tecnosti i traljavog gurendanja. Megalomanska promocija seksa zahvaljujuci medijima i internetu je od coveka stvaraoca sa kraja dvadesetog veka napravila jadnog i bednog pickopacenika spremnog da proda oca, majku, kucu, drzavu i rodjeno dupe za sacicu piccke.
    Muskarcima je seks merna jedinica jer se rangiraju onako koliko jebbu a zenama je obicno orudje i nista drugo. To je cela istina.

Nesto sam razmisljao.

New York je City that never sleeps i jedan od glavnih mesta megalomanske sexualne revolucije i promocije sexomanije kao centralne kulture i nacina zivota.

A kada bi postojao konzervativni City of science?

Gde ljudi odaberu jednog partnera za ceo zivot i masovno se bave naukom na primer.

Da li bi to bila bolja kultura?

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio markons82 Pogledaj poruku
    I onda ces doci u 60tem telo ce se opustiti, prijatelji prestati da zovu jer svi imaju decu a neki i unuke a ti ces sam svirati gitaru na terasi....
    sigurno je bolje da ceo zivot posveti nekoj lujki koja ce da se izdrqava po njemu i jos ga vara sa prvim komsijom dok on mora da placa racune, a da ona sedi kuci i ne radi nista na primer.
    radnik obespravljen, malo placen, robovski uslovi rada itd. a opet niko nece da iskoriscava srpskog radnika bez subvencija

markons82 nije na forumu
    Everyone's an asshole, even YOU, the person reading this comment right now
    Veoma poznat markons82 (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    211

Citat Original postavio Urosiuss Pogledaj poruku

sigurno je bolje da ceo zivot posveti nekoj lujki koja ce da se izdrqava po njemu i jos ga vara sa prvim komsijom dok on mora da placa racune, a da ona sedi kuci i ne radi nista na primer.
    Ako trazis lujku takvu ces i naci. Problem je sto ste svi suvise ponosni da prosetate sa devojkom koja ima malo vise kg, veci nos od standarda, koja nema sise kao Pamela.... Pa onda kada ubodete neku koja ima sve kriterijume koje trazite nije ni cudo sto posle kukate jer ste nasli sponozorusu koja je sa vama zbog para, opaljenu gusku sa 20 macaka....
    Svaka smrt umanjuje te jer si deo covecanstva, zato ne pitaj za kim zvone zvona, zvone za tobom.

Buduća legenda
    Učlanjen
    07.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    873

zasto se ne zamonašiš?

Elita Smorisha (avatar)
    Učlanjen
    10.05.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    328

Ako trazis lujku takvu ces i naci. Problem je sto ste svi suvise ponosni da prosetate sa devojkom koja ima malo vise kg, veci nos od standarda, koja nema sise kao Pamela.... Pa onda kada ubodete neku koja ima sve kriterijume koje trazite nije ni cudo sto posle kukate jer ste nasli sponozorusu koja je sa vama zbog para, opaljenu gusku sa 20 macaka....
    Ne delim tvoje misljenje.
    Te sa kg i nosinom umeju da budu i mnogo gore iako na prvi pogled ne deluju tako i usluznije su.

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio Miller Pogledaj poruku
    zasto se ne zamonašiš?
    Ehhhhhhhh....

- - - - - - - - - -

Moja slicna tema https://forum.krstarica.com/showthread.php/748016-Muskarci-koji-su-digli-ruke-od-zena
    radnik obespravljen, malo placen, robovski uslovi rada itd. a opet niko nece da iskoriscava srpskog radnika bez subvencija

Iskusan Renegade-Ns (avatar)
    Učlanjen
    08.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    144

Te losijeg izgleda, nisu nista bolje nego ove boljeg. Razlika je samo u tome sto nemaju moc izgleda , pa su i prividno finije, nemaju nekog ni izbora i moraju igrati na adut da su finije itd ali se cesto pokaze da je to maska koju prinudno nose.
    Mudar covek donosi svoje odluke, glup sledi javno mnenje.

Elita Smorisha (avatar)
    Učlanjen
    10.05.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    328

Citat Original postavio Renegade-Ns Pogledaj poruku
    Te losijeg izgleda, nisu nista bolje nego ove boljeg. Razlika je samo u tome sto nemaju moc izgleda , pa su i prividno finije, nemaju nekog ni izbora i moraju igrati na adut da su finije itd ali se cesto pokaze da je to maska koju prinudno nose.
    Bas tako.

Buduća legenda snowtrooper (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    680

Uvek solo.

Razmisljao sam ranije da se zamonasim, da ceo zivot provedem sam... u stvari i sada ponekad pomislim kako cu umreti negde a da necu znati sta je ljubav.

Citanje knjiga ti nije losa ideja, gitara i teretana mogu da ti pomognu takodje.
    Kada budes zadovoljan sobom tada ce se vec i pojaviti neka devojka sa kojom ces pozeleti da provedes zivot i vise ti ovakve gluposti (celibat i slicno) nece padati na pamet.

Citat Original postavio Elisa di Rivombrosa Pogledaj poruku
    Danas me pitao decko sa kojim sam se jednom videla, da li bih prihvatila da nas dvoje budemo zajedno a da on ima kombinaciju. jer, kako kaze, ne moze sa mnom to.

Inace se slazem sa svime sto si rekao. Ni ja ne volim puno da komuniciram sa ljudima.
    Kako ces da znas da u tom slucaju ti nisi ta kombinacija tj. devojka sa kojom ima seks a sa drugom je u vezi?
    Stand up and see the sky turn bright
    Fight for a better day

Iskusan Renegade-Ns (avatar)
    Učlanjen
    08.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    144

Na kraju krajeva, nema tu covek previse izbora jer truli kompromis je najgori po njega. Ukoliko nemas dobre mogucnosti onda je bolje biti sam nego sa zenom koju ne volis niti ti se svidja, privlaci ali reda radi zbog neke forme i potencijalne porodice, udjes u vezu.
    Takve situacije su najgore i ne izadje to na dobro.
    Predlozi da se zamonasi su takodje rezultat konzervativnog stava da ukoliko nemas decu i porodicu ni ne vredis a to kakva ti je porodica i deca su manje bitne stvari i tu se sustina gubi.
    Covek je slobodno bice i treba odbaciti te matrice.
    Brak bez ljubavi je propast i nista losiji nije onaj ko ulazi u brak samo zbog forme od zene koja ulazi iz interesa jer oboje gledaju u drugome ne partnera, ne subjekta vec objekta koji treba njihov interes da zadovolji.
    Ne mogu danas svi tako lako da se uklope u ovaj sistem, slobodnih veza, kombinacija, prevare, promiskuiteta, nemaju svi jak zeludac sve da svare a ukoliko se ne uklopis u sistem onda moze biti izopsten .
    Mudar covek donosi svoje odluke, glup sledi javno mnenje.

Buduća legenda
    Učlanjen
    07.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    873

Citat Original postavio snowtrooper Pogledaj poruku
    Uvek solo.

Razmisljao sam ranije da se zamonasim, da ceo zivot provedem sam... u stvari i sada ponekad pomislim kako cu umreti negde a da necu znati sta je ljubav.

Citanje knjiga ti nije losa ideja, gitara i teretana mogu da ti pomognu takodje.
    Kada budes zadovoljan sobom tada ce se vec i pojaviti neka devojka sa kojom ces pozeleti da provedes zivot i vise ti ovakve gluposti (celibat i slicno) nece padati na pamet.

Kako ces da znas da u tom slucaju ti nisi ta kombinacija tj. devojka sa kojom ima seks a sa drugom je u vezi?
    ne mozes tamo da budes sam,mnogi su nasli smisao zivota tamo,radost,i ljubav prema Bogu,i to ne bi menjali to ni za 100 milijarde eura.

ova devojka je završila fakultet,decka,imala dobro placen posao,srecna i resila je da se zamonaši,kaze da je našla je smisao zivota
    https://youtu.be/pWRecjk1qCg 1:20
    Poslednji put ažurirao/la Miller : 20.06.2017. u 20:16 Razlog: slovo s

Učlanjen
    23.12.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    680

ne mozes tamo da bude sam,mnogi su nasli smisao zivota tamo,radost,i ljubav prema Bogu,i to ne bi menjali to ni za 100 milijarde eura.

ova devojka je završila fakultet,decka,imala dobro placen posao,srecna i resila je da se zamonaši,kaze da je našla je smisao zivota
    https://youtu.be/pWRecjk1qCg 1:20
    Kazem da sam razmisljao ne i da cu da se zamonasim.

U prvi mah mozda i moze da izgleda kao dobra ideja ali kada se dobro razmisli vidi se da nije za svakoga vec samo za neke.
    Ne bih mogao da funkcionisem u manastiru, narocito sto imam suprotan stav u odnosu na pravoslavnu crkvu oko nekih stvari.
    Fight for a better day

Buduća legenda
    Učlanjen
    07.06.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    873

Kazem da sam razmisljao ne i da cu da se zamonasim.

U prvi mah mozda i moze da izgleda kao dobra ideja ali kada se dobro razmisli vidi se da nije za svakoga vec samo za neke.
    Ne bih mogao da funkcionisem u manastiru, narocito sto imam suprotan stav u odnosu na pravoslavnu crkvu oko nekih stvari.
    zato prvo kao iskušenik,pa sad ako izdrzis

Učlanjen
    23.12.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    680

zato prvo kao iskušenik,pa sad ako izdrzis
    Izbacili bi me ujutru kao jeretika
    Fight for a better day

Elita Smorisha (avatar)
    Učlanjen
    10.05.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    328

Citat Original postavio Renegade-Ns Pogledaj poruku
    Na kraju krajeva, nema tu covek previse izbora jer truli kompromis je najgori po njega. Ukoliko nemas dobre mogucnosti onda je bolje biti sam nego sa zenom koju ne volis niti ti se svidja, privlaci ali reda radi zbog neke forme i potencijalne porodice, udjes u vezu.
    Takve situacije su najgore i ne izadje to na dobro.
    Predlozi da se zamonasi su takodje rezultat konzervativnog stava da ukoliko nemas decu i porodicu ni ne vredis a to kakva ti je porodica i deca su manje bitne stvari i tu se sustina gubi.
    Covek je slobodno bice i treba odbaciti te matrice.
    Brak bez ljubavi je propast i nista losiji nije onaj ko ulazi u brak samo zbog forme od zene koja ulazi iz interesa jer oboje gledaju u drugome ne partnera, ne subjekta vec objekta koji treba njihov interes da zadovolji.
    Ne mogu danas svi tako lako da se uklope u ovaj sistem, slobodnih veza, kombinacija, prevare, promiskuiteta, nemaju svi jak zeludac sve da svare a ukoliko se ne uklopis u sistem onda moze biti izopsten .
    Bas tako. Zamonasiti se, a ne moras biti ni vernik ni zeleti takav zivot.

Ali da kazes da odlucis da provedes zivot slobodno baveci se svojim hobijima ili igranjem igrica bivas osudjen od zatucanih ljudi.

Aktivan član
    Učlanjen
    07.05.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Vako i ja kad nema mesa na stolu postajem vegetarijanac. Al do sledećeg obroka samo.

Elita Smorisha (avatar)
    Učlanjen
    10.05.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    328

Citat Original postavio Hari Poter Hari Pogledaj poruku
    Vako i ja kad nema mesa na stolu postajem vegetarijanac. Al do sledećeg obroka samo.
    omasio si temu pomalo Hari...

nije problem isprazniti prostatu i to se da zakljuciti iz postavljacevog posta, vec je vise problem sto moras da se cimas ko zna koliko oko svega toga u stilu mnogo buke ni oko cega...

idealno je da imas neku da ti dodje na pola sata i ode i da joj se ni ne javis u prolazu, a danas su takve scene realnost i veoma moguce kada pricamo o kres shemama sa udatim na primer.

- - - - - - - - - -

Izbacili bi me ujutru kao jeretika
    Da osnujemo neki Jedai order, a Snow?

Učlanjen
    23.12.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    680

Citat Original postavio Urosiuss Pogledaj poruku
    Da osnujemo neki Jedai order, a Snow?
    Mislim da bih tu presao na tamnu stranu kao Anakin Skajvoker

Mada kada smo vec kod Jedi nacina zivota, njima nije dozvoljeno stupanje u brak kao ni bilo kakve emotivne veze ali im je seks dozvoljen tj. nije izricito zabranjen kao brak.
    Fight for a better day

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6129

Ne valja ti rabota sinak
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Buduća legenda
    Učlanjen
    30.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

yebo ne yebo qurcu vreme prolazi...

Veoma poznat
    Učlanjen
    13.06.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    445

Sta ce ti celibat, imas besplatne pornice, i u vecini slucajeva je vece zadovoljstvo od pravog sexa.

Domaćin Bambi (avatar)
    Učlanjen
    25.06.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

Citat Original postavio ChristopherWalken Pogledaj poruku
    Po mom misljenu sex bas zbog toga nije precenjen, vec podcenjen.
    Vrhunac intimnosti i zelje izmedju dvoje ljudi je pretvoren u sredstvo koje prodaje sve i kojim se kupuje sve i kao takav je podcenjen. Gubi se posebnost i vaznost tog trenutka spajanja.
    Ljudima je vec sam izraz "vodjenje ljubavi" postao odbojan.

Zaslužan član DeeLite (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3926

ako je to ono što ga ispunjava zašto da ne
    mukami

Slične teme

1. Celibat, crkva&sex
    Autor EnjoytheSilence u forumu Filozofija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 11.05.2012., 17:32
  2. Celibat
    Autor Transcendental u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 153
    Poslednja poruka: 15.08.2011., 17:22
  3. Celibat