ВЕЉA ИЛИЋ: Избор Ане Брнабић за премијера је брука за Србију и све православце!
Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 127

Tema: ВЕЉA ИЛИЋ: Избор Ане Брнабић за премијера је брука за Србију и све православце!

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2186

Exclamation ВЕЉA ИЛИЋ: Избор Ане Брнабић за премијера је брука за Србију и све православце!

ИЗЈАВА ВЕЉЕ ИЛИЋА: Избор Ане Брнабић за премијера је брука за Србију и све православце!

премијерка “брука за Србију и све православце”.

Он је рекао да је цела у шоку, након објаве Александра Вучића о кандидаткињи за премијерку.

– То је брука за Србију и све нас православце. Где нам председник приреди ово у чистој недељи поста!? То је нешто што Србија није смела да доживи. Морамо се борити да се овако нешто никад не понови. Нека они воде те своје експерте са собом, а Србија има своје кадрове, има своје људе. Није ми познато чиме се то Ана Брнабић показала. Шта је она урадила у својој професионалној каријери? За нас у Србији ништа. Можда је за некога у иностранству – истакао је Велимир Илић.

Извор:Курир.рс/Блиц/В.Н

https://www.srbijadanas.net/izjava-velje-ilica-izbor-ane-brnabic-za-premijera-je-bruka-za-srbiju-i-sve-pravoslavce/

Слажем се са Вељом Илићем

Нико Србију у досадашњој историји није више понизио и пљунуо од Вучића и његове мале групе педера.
    Једина животна вредност је породица. Кад пропадне породица, пропашће све, и свештенство и монаштво. Кад пропадне породица, пропашће и цео свет.

libe strasni nije na forumu
    почетак краја диктатора најавио је курир
    Veoma poznat libe strasni (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1343

Podrazumevano Re: ВЕЉA ИЛИЋ: Избор Ане Брнабић за премијера је брука за Србију и све православце!

испод ког бурета са раџом је изгмилео овај
    ништа без снс,пинка&дезинформера

Buduća legenda Komunistkinja (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    579

Podrazumevano Re: ВЕЉA ИЛИЋ: Избор Ане Брнабић за премијера је брука за Србију и све православце!

само нека ми офуцана и пијана сељачина из Чачка која је сакупила групу љигаваца и извршила државни удар петог Октобра

.само нека ми та сељачина не говори о православљу и о томе ко је брука за Србију .

Памтим га онако распојасаног и пијаног ЖЕЉНОГ КРВИ како јуриша према Београду , да он РУШИ и ЛИНЧУЈЕ ..покојног председника

та сељачина пре свега треба да се поклопи и да не говори као к..о поштењу
    Информационное бюро коммунистических и рабочих партий
    Живео Стаљин и светска револуција

Zaslužan član DeeLite (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3932

daleko je Velja od reprezenatativnog političara
    pre je slika tipičnog srpskog direktora društvenog preduzeća 80tih
    nešto kao Šojić
    mukami

Buduća legenda ccaterpillar (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    796

Овај да је добио бар неко директорско место хвалио би "прави" Вучићев избор.
    Не одустајем од форума све док сви не буду мислили као ја.

Zaslužan član DeeLite (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3932

pa vidiš kako se uzrujao kad nije dobio koridore
    da je dobio ćutao bi kao i do sada
    mukami

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2183

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku
    ИЗЈАВА ВЕЉЕ ИЛИЋА: Избор Ане Брнабић за премијера је брука за Србију и све православце!

премијерка “брука за Србију и све православце”.

Он је рекао да је цела у шоку, након објаве Александра Вучића о кандидаткињи за премијерку.

– То је брука за Србију и све нас православце. Где нам председник приреди ово у чистој недељи поста!? То је нешто што Србија није смела да доживи. Морамо се борити да се овако нешто никад не понови. Нека они воде те своје експерте са собом, а Србија има своје кадрове, има своје људе. Није ми познато чиме се то Ана Брнабић показала. Шта је она урадила у својој професионалној каријери? За нас у Србији ништа. Можда је за некога у иностранству – истакао је Велимир Илић.

Извор:Курир.рс/Блиц/В.Н

https://www.srbijadanas.net/izjava-velje-ilica-izbor-ane-brnabic-za-premijera-je-bruka-za-srbiju-i-sve-pravoslavce/

Слажем се са Вељом Илићем

Нико Србију у досадашњој историји није више понизио и пљунуо од Вучића и његове мале групе педера.
    Све је тачно од речи до речи што је изјавио Веља Илић - исто као и Палма....... а то што ви полутани без СРПСКОГА ПОРЕКЛА ПОКУШАВАТЕ ОВДЕ ДА ЗАВЛАДАТЕ И УНАКАЗИТЕ МОЗГОВЕ СРБА - ПОРУЧУЈЕМ ВАМ ДА САМО МОЖЕТЕ ДА "ПУШИТЕ"........

Не дај Боже ДА СРБИ ПОЧНУ ДА ВАМ ПРАКТИЧНО ПОКАЗУЈУ ШТА МИСЛЕ О СВЕМУ ОВОМЕ........
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Anonymous man nije na forumu
    ٠ૐ٠"As above, so below, as within, sowithout, as the universe, so the soul"
    Domaćin Anonymous man (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2014.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    205

Kad vidim ovu lopuzu zivot mi se smuci,unistio je Cacak...
    Secam se,2014. kad su bile poplave,dva dana posle,ja kod ortaka cistim i pomazem mu,vise od pola kuce mu poplavljeno
    Dolazi Velju u odelcetu,mrtav pijan,daje izjavu za novinare i cale mog ortaka mu se obrati za pomoc,pita hoce li biti kakve mehanizacije da se otera krs,sut,smece
    I samo cujes Veljo mrtav ladan "Bole me dupe,ko te tero da pravis kucu pored reke"
    An old friend once told me something that gave me great comfort. Something he read. He said Mozart, Beethoven and Chopin never died. They simply became musicૐ

Veoma poznat Mstislav (avatar)
    Učlanjen
    04.08.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    162

Inace ovaj je velika postenjacina.

Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2183

Citat Original postavio Mstislav Pogledaj poruku
    Inace ovaj je velika postenjacina.
    Ово није тема О ПОШТЕЊУ ВЕЉЕ ИЛИЋА НЕГО О ПРЕДЛОГУ ДА неоНДХ-ЛЕЗБАЧА БУДЕ ПРЕМИЈЕР СРБИЈЕ...
    а што се тиче оваквих изјава знај да ће врло брзо доћи време када ћете појести све што сте "изасрали" - АЛИ НИ ТО НАМ НЕЋЕ ПОМОЋИ ЈЕР СТЕ НЕВИЂЕНЕ ШТЕТОЧИНЕ............
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Magistar Čolović nije na forumu
    שִׂישׂוּ אֶת יְרוּשָׁלִַם גִילוּ בָהּ
    Moderator Magistar Čolović (avatar)
    Učlanjen
    30.05.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    524

Bruka, a na ovom mestu dodao bih i sramota!
    Evo, omrsiše pravoslavnog Velju!
    Момчило Ђорговић: "ТРАГЕДИЈА ЈЕДНОГ НАРОДА" - Шта људе у Србији нагони да раде против себе

Veoma poznat Mortimer (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    255

Citat Original postavio Komunistkinja Pogledaj poruku
    само нека ми офуцана и пијана сељачина из Чачка која је сакупила групу љигаваца и извршила државни удар петог Октобра

.само нека ми та сељачина не говори о православљу и о томе ко је брука за Србију .

Памтим га онако распојасаног и пијаног ЖЕЉНОГ КРВИ како јуриша према Београду , да он РУШИ и ЛИНЧУЈЕ ..покојног председника

та сељачина пре свега треба да се поклопи и да не говори као к..о поштењу
    Pa Velja je sam priznao kako je donosio pare iz Budimpeste da rusi Milosevica 5 listopada!

Ovo je njegova tekovina!
    Sta radi pirgavi isped akvarijuma!

Radi da zavadi ribice

Veoma poznat Blues Brothers (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    218

Jeste Velja je olicije postenja i morala

Učlanjen
    20.10.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    579

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    Ово није тема О ПОШТЕЊУ ВЕЉЕ ИЛИЋА НЕГО О ПРЕДЛОГУ ДА неоНДХ-ЛЕЗБАЧА БУДЕ ПРЕМИЈЕР СРБИЈЕ...
    а што се тиче оваквих изјава знај да ће врло брзо доћи време када ћете појести све што сте "изасрали" - АЛИ НИ ТО НАМ НЕЋЕ ПОМОЋИ ЈЕР СТЕ НЕВИЂЕНЕ ШТЕТОЧИНЕ............
    Мито да ли морам да те подсетим да ни Николићу ,нити Шешљу није сметало што је Марија Шерифовић певала за СРС и ако се знало да је лезбо .

Када се овако постави тема и још као извор буде Веља флаша ..шта човек друго да прокоментарише ..

не знам уопште нисам упозната са Аном и њеним радом , колико сам могла да видим из пар емисија не звучи лоше.

мислим , није крај света ..

далеко од тога да ја то подржавам али морамо добро погледати да је она реално веома добар избор за Србију у овом моменту

Elita GeorgeV (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    403

Velja se kandiduje za neko direktorstvo.

Onda mu ništa neće smetati.

Veoma poznat villaret (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    254

a pijndure politicari nisu bruka..jos veca bre..

Elita Громовик (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    596

Citat Original postavio Anonymous man Pogledaj poruku
    Kad vidim ovu lopuzu zivot mi se smuci,unistio je Cacak...
    Secam se,2014. kad su bile poplave,dva dana posle,ja kod ortaka cistim i pomazem mu,vise od pola kuce mu poplavljeno
    Dolazi Velju u odelcetu,mrtav pijan,daje izjavu za novinare i cale mog ortaka mu se obrati za pomoc,pita hoce li biti kakve mehanizacije da se otera krs,sut,smece
    I samo cujes Veljo mrtav ladan "Bole me dupe,ko te tero da pravis kucu pored reke"
    Октобра 2000-те сте благонаклоно гледали на сељу Вељу.

Iskusan sirmijum (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    199

Мито да ли морам да те подсетим да ни Николићу ,нити Шешљу није сметало што је Марија Шерифовић певала за СРС и ако се знало да је лезбо .

Када се овако постави тема и још као извор буде Веља флаша ..шта човек друго да прокоментарише ..

не знам уопште нисам упозната са Аном и њеним радом , колико сам могла да видим из пар емисија не звучи лоше.

далеко од тога да ја то подржавам али морамо добро погледати да је она реално веома добар избор за Србију у овом моменту
    vi komunisti i dalje podržavate sve srpske dušmane pa dokle bre tako

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2186

Citat Original postavio Nan Elmoth Pogledaj poruku
    bas tako...

tad im je bio dobar - licimuri
    Једина животна вредност је породица. Кад пропадне породица, пропашће све, и свештенство и монаштво. Кад пропадне породица, пропашће и цео свет.

Učlanjen
    17.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    199

MOJ blagonakloni pogled prema velji je samo zato jer je priznao da je unosio pare ilegalno u državu u cilju rušenja poretka ........on bi meni bio glavni svedok u postupku nabijanja na kolac svih dosmanlija ......i zato ja gledam da on poživi što duže da bi danas sutra mogao da svedoči o tome

Učlanjen
    20.10.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    579

Citat Original postavio sirmijum Pogledaj poruku
    vi komunisti i dalje podržavate sve srpske dušmane pa dokle bre tako
    ниси подебљао оно око Шекија и Марије Шерифовић

Učlanjen
    17.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    199

ниси подебљао оно око Шекија и Марије Шерифовић
    ma ja sam podeblj'o samo ono gde komunisti podržavaju srpske dušmane

Elita Громовик (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    596

Citat Original postavio sirmijum Pogledaj poruku
    MOJ blagonakloni pogled prema velji je samo zato jer je priznao da je unosio pare ilegalno u državu u cilju rušenja poretka ........on bi meni bio glavni svedok u postupku nabijanja na kolac svih dosmanlija ......i zato ja gledam da on poživi što duže da bi danas sutra mogao da svedoči o tome
    Kakva ekipa, sunceti...
    Pijana lopurda napada lezbejku sve se pozivajuci na pravoslavlje.

Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2183

Поистовећујеш неке ствари које се не могу ставити у исту раван. М.Шерифовић је негде у некој изјави признала да је лезбос - ТО ЈЕ ПОТПУНО ДРУГАЧИЈЕ ОД ОВЕ ИДИОТКИЊЕ КОЈОЈ ЈЕ ГЛАВНА КВАЛИФИКАЦИЈА ЗА ПРЕМИЈЕРА СРБИЈЕ ШТО ЈЕ ЛЕЗБЕЈЧИНА КОЈА ЗАМИШЉА ДА ИМА КИТУ.......
    Што се тиче "рада" А.Брнабић ОНА ЈЕ НАЈОБИЧНИЈА ПРОМОТЕРКА КОЈА РАДИ ПО ОДЕЉЕЊИМА РЕКЛАМЕ ЗА НЕКЕ ФИРМЕ..... ЖЕНА НЕМА СТРУКУ.... АЛО, БРЕ КОЈИ ВАМ ЈЕ ЂАВО------ КАКО МОЖЕ ОВАКВА СПОДОБА ДА ВОДИ СРБИЈУ - И ГДЕ ЋЕ ДА ЈЕ ОДВЕДЕ ??? У питању је болесна и луда жена која ће захваљујући својој поремећености и нестручности и неискуству НАПРАВИТИ ТОТАЛНИ ХАОС У СРБИЈИ..... а ВЕЛЕИЗДАЈНИЧКА стока смрдљива на власти ће то правдати примером признавања "различитости"........
    Poslednji put ažurirao/la eremita : 20.06.2017. u 15:19

Učlanjen
    17.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    199

Kakva ekipa, sunceti...
    Pijana lopurda napada lezbejku sve se pozivajuci na pravoslavlje.
    ma tu beštiju su napali mnogi , samo se ovi komunisti dovatili pijanog velje zato što misle da je to veće zlo od lezbače .

pa i da je najveći ganac , opet je bolji od one beštije ...o tome se radi

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    Поистовећујеш неке ствари које се не могу ставити у исту раван. М.Шерифовић је негде у некој изјави признала да је лезбос - ТО ЈЕ ПОТПУНО ДРУГАЧИЈЕ ОД ОВЕ ИДИОТКИЊЕ КОЈОЈ ЈЕ ГЛАВНА КВАЛИФИКАЦИЈА ЗА ПРЕМИЈЕРА СРБИЈЕ ШТО ЈЕ ЛЕЗБЕЈЧИНА КОЈА ЗАМИШЉА ДА ИМА КИТУ.......
    Што се тиче "рада" А.Брнабић ОНА ЈЕ НАЈОБИЧНИЈА ПРОМОТЕРКА КОЈА РАДИ ПО ОДЕЉЕЊИМА РЕКЛАМЕ ЗА НЕКЕ ФИРМЕ..... ЖЕНА НЕМА СТРУКУ.... АЛО, БРЕ КОЈИ ВАМ ЈЕ ЂАВО------ КАКО МОЖЕ ОВАКВА СПОДОБА ДА ВОДИ СРБИЈУ - И ГДЕ ЋЕ ДА ЈЕ ОДВЕДЕ ??? У питању је болесна и луда жена која ће захваљујући својој поремећености и нестручности и неискуству НАПРАВИТИ ТОТАЛНИ ХАОС У СРБИЈИ..... а ВЕЛЕИЗДАЈНИЧКА стока смрдљива на власти ће то правдати примером признавања "различитости"........
    ma njima je važno samo da se radi o srpskim dušmanima i oma im valjaju svi ......ebo ih otac u dooope

Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 16.06.2017., 21:55
  2. Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 19.05.2017., 09:12
  3. Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 20.06.2012., 11:34
  4. Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 11.02.2011., 12:02
  5. Odgovora: 19