САД осудиле хапшење демонстраната у Русији

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
САД осудиле хапшење демонстраната у Русији
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/2/svet/2767008/sad-osudile-hapsenje-demonstranata-u-rusiji.html


Сведоци само овде велке количине писања о бруталности руске полције о томе како бију демонстране и хапсе ..видели смо сцене свих светских медија
о томе како хапсе демонстранте .конкретно са Навалним ..помисли човек да им деру кожу у тој марици ..


али шта се заправо дешава у тој полицијској марици прилком уласка у њу .можемо видети на клипу познатог Украјинског блогера Анатолија Шарија
који је успао да пошаље своје сараднике и тајно сними догађаје из марице и бруталности руске полције..


Погледајте и сами ..смех , употреба телефона , селфији .љубазни полицајци итд..
 
E jesu šonje, osiliće se soroševci. :per:

Slobina milicija bi im unutrašnje organe ispomerala. :lol:

Слобина односно српска милиција је била та која је добила повреду унутрашњих органа када су их досовци нападали .

досовци су били потпуно исти ако не и гори од Шиптара на Космету

ти исти полицајци су били на Косову мета али исто тако мета и у Београду .

једни су били ОВК други су били ДОС међу њима није било разлике и циљ им је био исти .

Србија без Косова
 
Управо због тога је и настао овај снимак , управо због таквих лажи и клевета .видимо да су демонстранти више него уживали

Americki ubijaju na sred ulice iz cista mira. I sad se nasli nesto baljezgat. Slike se okrecu po svjetu. Mislim, gluposti.
Exponentima tih kriminalnih anglo rezima ne treba dati prostora.
 
САД осудиле хапшење демонстраната у Русији
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/2/svet/2767008/sad-osudile-hapsenje-demonstranata-u-rusiji.html


Сведоци само овде велке количине писања о бруталности руске полције о томе како бију демонстране и хапсе ..видели смо сцене свих светских медија
о томе како хапсе демонстранте .конкретно са Навалним ..помисли човек да им деру кожу у тој марици ..


али шта се заправо дешава у тој полицијској марици прилком уласка у њу .можемо видети на клипу познатог Украјинског блогера Анатолија Шарија
који је успао да пошаље своје сараднике и тајно сними догађаје из марице и бруталности руске полције..


Погледајте и сами ..смех , употреба телефона , селфији .љубазни полицајци итд..

Loša je to režija i haotićni scenario...Najbolje bi ga pandur pustio da snima! I "uhapšenici " su panduri i pandurice u civilu...:mrgreen:
Ybla te ta propaganda *******na...
 
Loša je to režija i haotićni scenario...Najbolje bi ga pandur pustio da snima! I "uhapšenici " su panduri i pandurice u civilu...:mrgreen:
Ybla te ta propaganda *******na...

A jes vala, kakva je to policija koju možeš snimiti u marici i stanici?

Ima da im razvale državu ako im počnu snimati po policiji i vojsci tako lako.

U pravu si, KGB je ovo dozvolio, ako nije tako onda sam zabrinut za Rusiju, snimaju ih ko u nekoj banana zemlji.
 
ukrajinski bloger o ruskoj policiji?

koga zahebavate da je ovo istina?

najobicnija zuta patka

pa ja o mogu da snimim za 35 minuta da mi neko da 500E


Анатлои Шарии јесте Украјински блогер новинар јако познат .Морао је да напусти Одесу после оног спаљивања

људи МОЛИМ ВАС учите руски језик уопште није тежак а јако је битан

- - - - - - - - - -

A jes vala, kakva je to policija koju možeš snimiti u marici i stanici?

Ima da im razvale državu ako im počnu snimati po policiji i vojsci tako lako.

U pravu si, KGB je ovo dozvolio, ako nije tako onda sam zabrinut za Rusiju, snimaju ih ko u nekoj banana zemlji.

зашто их не би снимали .Русија је отворена демократска земља

- - - - - - - - - -

Loša je to režija i haotićni scenario...Najbolje bi ga pandur pustio da snima! I "uhapšenici " su panduri i pandurice u civilu...:mrgreen:
Ybla te ta propaganda *******na...

то није истина .ухапшени су демонстранти .овај Шаријев новинар је можда сам пришао да буде ухапшен али ови други нису .све је снимљено до само изласка пред суд
 
било би лепо да се прво прочита шта сам написла

насиља на протестим није било и то сведочи управо овај снимак из марице где се виде више него весели демонстранти који праве селфије , збијају шале и користе друштвене мреже

где то и у којој земљи још има ..нема нигде .

Русија је апсолутно земља владавине права
 
Је л' неко погледао видео?

надам се да сте ви погледали видео

ради се о најбољем Украјинском блогеру Анатолију Шарииу .

Заправо он је покренуо једну потпуно нову врсту борбе и јако је успешан у томе .

тренутно има више утецаја од Навалног .тотално је пореметио планове Сорошеваца ..

учи друже , како се води револуција ..ееее..ово је на вишем нивоу .
 

Back
Top