Опет избори?

Да ли ћемо опет на гласање?

  • да, нисмо одавно

  • Нем бесмислено је

  • појма немам


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Poruka
19.134
Како се ствари одвијају- чини ми се да ћемо опет на "изборе", јер, ето- Брнабић неће добити подршку у Скупштини, сва је прилика.
Шта се, у ствари догађа?
Зар Вучић заиста не може да обезбеди подршку за "свог" кандидата?
Лично, мислим да је све то само представа.
Наиме, намерно је кандидовао Брнабићеву, свестан да ће према њој/њему бити довољно "отпора" да не добије подршку, да би одложио формирање те "нове Владе".
да ли се ради о потреби да и даље апсолутно контролише све политичке токове преко "владе у оставци", или опет нешто ново кува и муља?
Хајде да разменимо понеку мисао, ..:lol:
 
Poslednja izmena od moderatora:
niko ne ebe ni dva posto :lol:
Није тачно- Вучић их све ебе 100%, као и све остале...:lol:

- - - - - - - - - -

што пре -заборавили смо када су задњи били:hahaha1::hahaha1:
Без бриге, Вучко нам то завршава...

- - - - - - - - - -

Izlazim ako radi prevoz !
Iovako je džaba vožnja....
Бус плус да уплатиш, немо' Ђилас да штетује...:lol:
 
Sad ce Vučić to da odradi majstorski dok ste ovako lepo uspavani.. Pa posle svi u glas Sorose Sorose.. :)
Како ће твоје жутаре да се организују?
Можда Јанковић ипак може да уђе у Скупштину, па и у Владу?

- - - - - - - - - -

Ima da napravi fintu pa opet premijer.:sad2:
Нешто је смислио, видећемо шта...
Краде време, ја само тако разумем овај маневар са Брнабићком као кандидатом; само, за шта?
 
Ein reich ein volk ein Vučić
Концептуално, да, али политички потпуно супротно.
Хитлер је био Канцелар Немцима, а остали су имали да се повинују немачком интересу или да нестану; овај је Преми-седник понајмање Србима, који морају да сачекају да се сви намире, а Србима- колико остане (а не остане ништа).
 
Како се ствари одвијају- чини ми се да ћемо опет на "изборе", јер, ето- Брнабић неће добити подршку у Скупштини, сва је прилика.
Шта се, у ствари догађа?
Зар Вучић заиста не може да обезбеди подршку за "свог" кандидата?
Лично, мислим да је све то само представа.
Наиме, намерно је кандидовао Брнабићеву, свестан да ће према њој/њему бити довољно "отпора" да не добије подршку, да би одложио формирање те "нове Владе".
да ли се ради о потреби да и даље апсолутно контролише све политичке токове преко "владе у оставци", или опет нешто ново кува и муља?
Хајде да разменимо понеку мисао, уз обавезне увреде...:lol:

takođe mislim da je to samo predstava za narod
 
Како се ствари одвијају- чини ми се да ћемо опет на "изборе", јер, ето- Брнабић неће добити подршку у Скупштини, сва је прилика.
Шта се, у ствари догађа?
Зар Вучић заиста не може да обезбеди подршку за "свог" кандидата?
Лично, мислим да је све то само представа.
Наиме, намерно је кандидовао Брнабићеву, свестан да ће према њој/њему бити довољно "отпора" да не добије подршку, да би одложио формирање те "нове Владе".
да ли се ради о потреби да и даље апсолутно контролише све политичке токове преко "владе у оставци", или опет нешто ново кува и муља?
Хајде да разменимо понеку мисао, уз обавезне увреде...:lol:

Vucic plasi strumpfove, to je sve sto se dogadja, i malo im uvodi disciplinu, Dacic vec odavno skace i seda kako Vucic kaze, a sada treba pripitomiti i Palmu.
 
Како се ствари одвијају- чини ми се да ћемо опет на "изборе", јер, ето- Брнабић неће добити подршку у Скупштини, сва је прилика.
Шта се, у ствари догађа?
Зар Вучић заиста не може да обезбеди подршку за "свог" кандидата?
Лично, мислим да је све то само представа.
Наиме, намерно је кандидовао Брнабићеву, свестан да ће према њој/њему бити довољно "отпора" да не добије подршку, да би одложио формирање те "нове Владе".
да ли се ради о потреби да и даље апсолутно контролише све политичке токове преко "владе у оставци", или опет нешто ново кува и муља?
Хајде да разменимо понеку мисао, уз обавезне увреде...:lol:

Podebljano.

Imenovanje kandidata koji nema podršku u skupštini bi bilo odraz slabosti. Ne verujem da neće imati većinu...jednostavno nema smisla.

Po čemu vidiš da je sva prilika da neće dobiti većinu? Zbog Palme?
 
Како ће твоје жутаре да се организују?
Можда Јанковић ипак може да уђе у Скупштину, па и у Владу?
Možda ukrade koji mandat od SNS i spusti ih na nivo gde će biti prinuđeni da oslobode prostor poštuju zakon i otvore javne debate .. Tu će i tvoji imati prostora da kažu šta imaju .
 

Back
Top