Где ће отићи некадашњи гласови Саше Јанковића?

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.276
Дакле, мислим да је сада, са ове временске дистанце, јасно да је Саша Јанковић само за кратко заблистао на председничким изборима, али да нема капацитета да буде вођа опозиције.

Не уме да направи своје удружење, а неће да се укључи у ДС. Откачио Живковића, а њега откачио онај редитељ, и онај препотентни квазиакадемик. Она туркиња из Рашке области каже да му у удружењу многе ствари "фулају".

Он једноставно није у стању да буде вођа. Осипаће му се оних 16 %. Само је питање на коју ће стану његових 16 %? Сугурно ће задржати неки проценат од тих 16 % али мене занима, где ће остали?


Хоће ли код Крадулета или код Жутановца?

Не верујем да ће код Зокија Бунде или Чеде Чаде (за њега више ни рођени таст не гласа). А неће нешто много ни код Јеремије Пиздерца.
 
19224918_10209633035402687_7903635471545515959_n.jpg
 
Kod Šutanovca neće sigurno a ni kod Kradule jer on je zablistao samo 2016, prošlo mu vreme.

Ili će u apstinenciju ili će kod Belog ako on izadje na parlamentarne.

Moje je mišljenje da će jedina opozicija u parlamentu upravo biti Janković i Beli jednog dana što i nije tako loše jer muka mi je od ovih boranija stranaka u opoziciji, previše ih je i nisu u stanju da objedine birače.

Bolje da imamo dve jake opozicione stranke u parlamentu nego gomilu malih.
 
Kod Šutanovca neće sigurno a ni kod Kradule jer on je zablistao samo 2016, prošlo mu vreme.

Ili će u apstinenciju ili će kod Belog ako on izadje na parlamentarne.

Moje je mišljenje da će jedina opozicija u parlamentu upravo biti Janković i Beli jednog dana što i nije tako loše jer muka mi je od ovih boranija stranaka u opoziciji, previše ih je i nisu u stanju da objedine birače.

Bolje da imamo dve jake opozicione stranke u parlamentu nego gomilu malih.

Па, стан'те људи. Зар ви мислите да ће Србија цело време остати на нивоу дечијег вртића па да гласа за овакве кандидате? Мислим на обојицу. А и на целу гарнитуру у задњих 20 година и све те ликове од којих су се тв екрани деформисали у облику њихових фаца. Уозбиљите се коначно, ако за Бога знате.
Хајде да се из блата где су гурнути, пронађе неколикло десетина или стотина паметних људи, да се појаве на листи и изгласају да ваде државу из овог глиба.
 
То нису гласови Саше Јанковића.

- - - - - - - - - -

Некадашњи гласачи Саше Јанковића јесу велики јeбачи, тако да јесте могуће да сврате до Макарске да појeбу неколико Загрепчанки или Осијечанки.

Алтер је још додао и то да се Рвати праскају право,
и да је у Заострогу у кампу, сваку ноћ другог јебаво...
 
Него, Леси, кажи ти нама, какво је твоје мишљење о овој содомији и гоморији у којој СНС предлаже Брнабићку за мандатара, а Вучић оберучке прихвата лезбачу на челу Српске владе. И то лезбачу Хрватицу. Па то је горе него да су Кандићку метнули за председника Владе.
 
Него, Леси, кажи ти нама, какво је твоје мишљење о овој содомији и гоморији у којој СНС предлаже Брнабићку за мандатара, а Вучић оберучке прихвата лезбачу на челу Српске владе. И то лезбачу Хрватицу. Па то је горе него да су Кандићку метнули за председника Владе.

Доминација. Брнабићи су Срби православци са Крка.
 
Доминација. Брнабићи су Срби православци са Крка.

То вам је Вучић рекао јутрос на састанку, па вас је смирио.

Јеси ли се појављивао на форуму у периоду од проглашења мандатара до краја јутрошњег састанка?
 
То вам је Вучић рекао јутрос на састанку, па вас је смирио.

Јеси ли се појављивао на форуму у периоду од проглашења мандатара до краја јутрошњег састанка?

Јесам, али немам времена да се бакћем са ефемерним типовима. Пробудио си ми симпатије према "Забрањеном пушењу" својом "шмекерском" изјавом па сам морао да реагујем.
 
Бај д веј, шта су били њени родитељи? Отац јој је умро, мама (пензос?) изградила вилу негде на Палилули, али нема ништа чиме су се бавили?
Нигде не могу да нађем инфо, па ако може инсајдер Лесандар да ми каже ја ћу му бити захвалан.
 
Poslednja izmena:
Mozda onda konacno uspe da privatizuje Politiku i Novosti. :lol:

Аууу то би била права ствар још две мејнстрим новине, стари бренд још из времена СФРЈ, биле би против педерфирера.

- - - - - - - - - -

Каравласи.

Заправо, хтедох сазнати шта су били по занимању? Спољна трговина? Мала приведа? лекари? адвокати можда?
 
Бај д веј, шта су били њени родитељи? Отац јој је умро, мама (пензос?) изградила вилу негде на Палилули, али нема ништа чиме су се бавили?
Нигде не могу да нађем инфо, па ако може инсајдер Лесандар да ми каже ја ћу му бити захвалан.

Uglavnom su trgovali opijatima,phihoptropnim supstancama.To im je bilo polazište i ishodište,rasledlnica dok se mala nije počela da bavi poliitikom.
 

Back
Top