Aparat za kuhanje na paru

Gost 389991

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
166
Imam taj aparat,i on je sav od plastike
E,plastika nije zdrava,ko je sad ovde budala
Prodaje se nesto sto nije zdravo,na aparatu to ne pise,hrana iz aparata nije losa,ali osjecaj je tezak ,
Molim te lijepo kako se sad postavit i iili ga bacit ili sta.aparat nije jeftin.i mislim ko koga zajebava.totalna glupost .
Zivili.
 
Ko smatra plastično posuđe nezdravim kupuje glineno. Glineno posuđe je vekovima bilo jedino.

Moj je izbor plastika pre gline.

pa napredovala je malo tehnologija izmedju plastike i gline
imas posudje na principu ceptera, imas staklo koje je obradjeno da trpi veliku temperaturu
plastika je najgori izbor
za cuvanje hrane i ajde, mada nisam ni za to, ali za kuvanje gde se zagreva nikako



a najezim se kad vidim kako neke majke bebama u plastinim flasicma diektno u mikrotalasu greju adaptirano mleko
 
Imam taj aparat,i on je sav od plastike
E,plastika nije zdrava,ko je sad ovde budala
Prodaje se nesto sto nije zdravo,na aparatu to ne pise,hrana iz aparata nije losa,ali osjecaj je tezak ,
Molim te lijepo kako se sad postavit i iili ga bacit ili sta.aparat nije jeftin.i mislim ko koga zajebava.totalna glupost .
Zivili.
Postoji minimum 6 vrsta plastike..

Postavlja se pitanje koja je plastika...
Isto kao sto postoje 3 vrste silikona minimum, pa su neki vrlo zaebani a drugi su neutralni...

Plastenici su veci apsurd posto se masovno koristi PVC najlon, a to je 24h izlozenost hloridima

Koka kola i sve flashe ambalaze su nesto sto se moze izbeci, ali kako izbeci plasticne vodovodne cevi, kad su sve od plastike...sve...
 
Da,nije mi jasno ako je to otrov da te drzava svjesno truje,nista mi nije jasno.ili to nije tacno ,ili niko veze nema o tome
A silni instituti ,profesori,akademije itd.
A gonja ljude po pijaci sto prodaju pavlaku

drzava ne radi na zalost uvek za interese svojih stanovnika
a i da bi se stetne posledice ispoljile potrebno je da prodju godine i da neko odredjenu pojavu prati, pa donese zakljucak
nekad su zgrade pravljene od azbesta, a posle 20 godina je zakljuceno da stanari oboljevaju od karcinoma vise od onih kojima su zgrade pravljene od drugih materijala
tako ce da bude i za plastiku
 

Back
Top