Како је Вучић за пет година на власти направио преко 43 милијарде евра дуга, губитака

Тихи

Starosedelac
Poruka
161.931
Како је Вучић за пет година на власти направио преко 43 милијарде евра дуга, губитака и штете!


U svakom segmentu gde se donose bitne odluke po nas Srbe dovedeni su strani placenici i domaci izdajnici da nas uniste. Masoni, satanisti, Trilateralini clanovi, rotari klubovi, west-east bridge clanovi

Svi oni na gomili imaju jedan zadatak . Porobljavanje i unistenje Srbije i srpskog naroda

Aleksandar Vucic je njihov eksponent i marioneta.
 
Vucic je zaduzio Srbiju za 16 milijardi evra , a da za te pare bukvalno NISTA nije napravljeno u Srbiji

NISTA

Te pare su otisle u ruke njegovim zapadnim gospodarima

Nama je ostao dug

Kako Masoni preko MMF-a i Svetske Banke pljackaju narode siromasnih drzava je vec odavno objasnio John Perkings u svom besteleru "Ispovest Ekonomskog Ubice"


Postoje dva nacina za pokoravanje jednog naroda. Jedan je macem. Drugi je dugom.
 
Nije Vucic kriv, mi smo govna.. Vucic je dosao iz naroda, bice i posle Vucica Vucic i pre Vucica je bio Vucic.... Dok mi ne promenimo nesto u glavi pa da budemo spremni odmah da reagujemo sledeci put kad Vucic dodje na vlast, nece se nista promeniti :kafa:
A cekajte samo da MMF trazi nazad one silne pare koje je uzeo Vodja a nije investirao u privredu, samim tim te pare su neporvatno potrosene... Bice opet podizanje racuna, smanjivanje plate, povecanje akciza itd.
Glasali ste, gledajte.
 
Ima li iko ideju koliko mesečno odlazi na sve one silne plate po javnom sektoru, na lokalnom i republičkom nivou? Pitam ozbiljno, jer ja ne mogu ni da zamislim koja je cifra u pitanju, a sve mi se čini da ne bih ni da saznam. A uzgred, svi ovi krediti koje je Srbija uzimala u ogromnoj meri su otišli upravo na to, namirivanje partijskih vojnika na izmišljenim ili nepotrebnim radnim mestima...
 
Ima li iko ideju koliko mesečno odlazi na sve one silne plate po javnom sektoru, na lokalnom i republičkom nivou? Pitam ozbiljno, jer ja ne mogu ni da zamislim koja je cifra u pitanju, a sve mi se čini da ne bih ni da saznam. A uzgred, svi ovi krediti koje je Srbija uzimala u ogromnoj meri su otišli upravo na to, namirivanje partijskih vojnika na izmišljenim ili nepotrebnim radnim mestima...

Posto su po stranackom zaposljavanju iza samo Komunisticke partije, pare za partijsku vojsku mora da su ogromne..
 
Ovo su najgore privrede na svijetu

Svjetska ekonomija u 2015. zabilježiće rast od 2,9 odsto, pospješena niskim cijenama nafte na svjetskom tržištu, prognozira Ekonomist intelidžens junit.

Pad cijena “crnog zlata” od 10 odsto rezultiraće globalnim ekonomskim rastom od 0,2 procentna poena, smatraju stručnjaci.

Dok će lokomotivu rasta najbogatijih država predvoditi Sjedinjne Američke Države sa rastom bruto domaćeg proizvoda od 3,3 odsto, Evropska unija i Japan će kaskati.

Kineska privreda takođe će usporiti, i to na sedam odsto u 2015, a ne računajući Japan, Azija i Australija biće najbrže rastući regioni u svijetu, predviđa EIU.

Ljestvicu najgorih privreda predvodi Sijera Leone zbog epidemije ebole u zapadnoj Africi, s negativnom stopom većom od četiri odsto, sledi Makao (zbog pada prihoda od kockanja), Rusija (zbog sankcija i niskih cijena nafte), Ekvatorijalna Gvineja, Venecuela, Ukrajina, Istočni Timor i Portoriko.

Dok Zapadna Evropa raste prosječno 1,4 odsto, a Istočna Evropa zajedno s Rusijom jedan odsto, balkanske države Srbija i Hrvatska su deveta i deseta zemlja u svetu s najvećim padom BDP-a, navodi EIU.


Najveći privredni rast u ovoj godini imaće Papua Nova Gvineja od skoro 15 odsto, a zatim Turkmenistan, Kongo, Laos, Obala Slonovače, Mozambik, Tanzanija, Šri Lanka i Kambodža.

http://www.bankar.me/2015/01/08/ovo-su-najgore-privrede-na-svijetu/
 
Vucic je zaduzio Srbiju za 16 milijardi evra , a da za te pare bukvalno NISTA nije napravljeno u Srbiji
3 система С-400 милијарду и двеста... Не би се козојепци, хрватско цвијеће или хрватски коњушари брецали на Србију. Али шта кад имамо колонијалне управнике на власти...
 
Vucic svakim danom sve vise i vise bere moje simpatije.... Ovo sto on radi po zemlji Srbije je jedan nevidjeni performans i fantazija ! :super:

Moram priznati da se divim tom liku , duboko oseca sta nas narod voli , ceni i postuje - i tu mu nema premca ! ... Niko mu nije ni do kolena.... Najveca je faca u modernoj istoriji Srbije ! Takav se nije rodio tokom dva protekla veka !

Vucicu Nadrealisto ! :ok: .... Samo bahato , sta god ti prdne na pamet ima da ti prodje i naidje na natpolovicnu podrsku odusevljenih gradjana ! .... :worth:

p.s. Zaduzi Srbiju jos 43 milijadre- bas te briga ! Ionako ce neko drugi da placa i da iskijava !
 
Vucic svakim danom sve vise i vise bere moje simpatije.... Ovo sto on radi po zemlji Srbije je jedan nevidjeni performans i fantazija ! :super:

Moram priznati da se divim tom liku , duboko oseca sta nas narod voli , ceni i postuje - i tu mu nema premca ! ... Niko mu nije ni do kolena.... Najveca je faca u modernoj istoriji Srbije ! Takav se nije rodio tokom dva protekla veka !

Vucicu Nadrealisto ! :ok: .... Samo bahato , sta god ti prdne na pamet ima da ti prodje i naidje na natpolovicnu podrsku odusevljenih gradjana ! .... :worth:

p.s. Zaduzi Srbiju jos 43 milijadre- bas te briga ! Ionako ce neko drugi da placa i da iskijava !

шта ћеш кад "човек зна знање":hahaha:
бтв такве с(0)ручњаке не избацује ни миленујумске полаве а тек оне који му верују је немогуће ставити у било који контекст:sad2:
 

Back
Top