Kožica penisa

Ja sam taj problem imao kada sam imao oko 14-15 godina, jedna strana mi je bila zalepljena, i svaki dan sam koristio desanku i malo po malo i skinulo se. Probaj i ti tako, i kad se odlepi, mazi jedno nedelju dana na zalepljeno mesto neku pomadu-kremu, ja sam koristio NIVEU :D Sada je sve ok. Ali ako svaki dan koristis desanku i ne odlepljuje se, onda moras kod urologa nema ti druge.
 
Razradi se tokom seksa isto kao vagina, uska a posle samo sljapka. Samo u pocetku polako.

I sta udje u nju suv i pocepa sve i napravi problem jos vise, tako sto ne ode kod doktora nego pocne da maze kreme jelte sa prljavim rukama pa se inficira, dodju bakterije i nadrlja ko niko.

Kao sto kaze pokojni djosa bog da mu dusu prosti "to je loso resenje"
 
Ne moze se pocepati, nije to platno. U pocetku polako da ne bi bolelo, verovatno nece ni osetiti tokom odnosa kada se kozica skinula i to mu je bolje nego da je navlaci rukom. Ali moze i sam nategnuti par puta i resiti se.
 
ti bi da od glavića zažuljiš do stomaka ? :eek:

:cepanje:

- - - - - - - - - -

I sta udje u nju suv i pocepa sve i napravi problem jos vise, tako sto ne ode kod doktora nego pocne da maze kreme jelte sa prljavim rukama pa se inficira, dodju bakterije i nadrlja ko niko.

Kao sto kaze pokojni djosa bog da mu dusu prosti "to je loso resenje"

Tesko da ce da se razradi ako ima zescu fimozu ili kratak frenulum. Moze da pukne i da ima mikropukotine pa da bude jos gore nego sto je bilo.

- - - - - - - - - -

Ne moze se pocepati, nije to platno. U pocetku polako da ne bi bolelo, verovatno nece ni osetiti tokom odnosa kada se kozica skinula i to mu je bolje nego da je navlaci rukom. Ali moze i sam nategnuti par puta i resiti se.

Ih jos kada bi znao mali da mu jedan ravnozemljas deli opasan savet. Lik koji veruje da je planeta zemlja ravna ploca zapravo.

Samo on neka "nateze" nesto sto ne ide prirodno i funkcionalno kako treba, pa ces videti kako se cepa platno, moze napraviti sebi gore nego sto mu jeste.
Kako mozes pricati kada nemas uvid u to da li ima i kakvu vrstu fimoze, fimoznog prstena, mozda ima kratak frenulum koji moze da pukne, da krvari i jos 300 cuda?

Dakle, treba da se uputi do urologa da se STRUCNO proceni a ne da mu veganski nestrucni ljudi koji veruju da je planeta zemlja RAVNA PLOCA:pop::pop2: daju savete da navali "jer to nije platno da se pocepa". :roll:

Mislis da ne bi navalio i da je sve ok, da je zapravo sve u redu? :whistling: Ne bi ni otvarao temu. A ne verujem da samo ima problem psiholoske prirode i niskog samopouzdanja.
 
Tesko da ce da se razradi ako ima zescu fimozu ili kratak frenulum. Moze da pukne i da ima mikropukotine pa da bude jos gore nego sto je bilo.

Nisam bas strucan u toj oblasti ali malo sam razmislja o onome sta moze da se desi i sta vuce ka realnom, mada ja sam mu preporucio desanku, tako sam ja resio problem :D
 
Nisam bas strucan u toj oblasti ali malo sam razmislja o onome sta moze da se desi i sta vuce ka realnom, mada ja sam mu preporucio desanku, tako sam ja resio problem :D

Tako smo manje vise svi :D

I nemoj tako, u ovoj oblasti smo bre svi mi muski "strucni" sto bi rekao cika Radovan Rodja, poznati urolog ovog dela foruma. Je l imas 2 testisa i izmedju jednu prangiju sinko, je l si musko? Imas. Znaci strucan si, specijalista si urologije.

Jos ako do 30-e obolis kao Radovan i od prostatitisa, onda imas subspecijalizaciju iz urologije rodjo, kao on !

Nego ja ne razumem ove muske ginekologe, ajde zavrsio Medecinski fakultet i sve, ali kako on bre moze da bude strucan za vagine kada je na sebi nema, kad musko....
Zato ja ne verujem ginekolozima i da sam zensko nikad ne bi otiso kod njega.

Pametne zene - nema ni jedna zena urolog - Znaju bre zene da nisu strucne za to i nece to da izucavaju na specijalizaciji. :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Kaze covek puca mi kozica?! Kako si se naviko na vise mesta ispucanu i krvavu kozicu? Kako ti nije probilo gace?
Sledi ti operacija obrezivanja, osim ako doktor kaze da mazes neku kremu i povlacis da se koza rastegli,ali to je malo verovatno
 
Zdravo ja sam Mihajlo imam 13 godina i ne mogu prevuci kozicu preko glavica ni kad je spusten ni kad je dignut molim vas zatrazio bih pomoc ako je moguce bez operacije da li trebam da radim neke vezbe kako bi se kozica prevukla preko glavica.I ako treba operacija pitanje da li te uspavaju ii ti rade to dok si budan



Molim vas odgovorite u sto kracem mogucem roku hvala unapred.
 
Fimozu je najbolje hirurški rešiti postupkom koji se naziva cirkumcizija. Taman dok se ne upustiš u polne odnose, valjalo bi da se podvrgneš tome.

Moj savet je da konsultuješ urologa. Vežbice za fimozu mogu biti delimično korisne, ali problem može nastati ukoliko njima sebi izazoveš parafimozu, koja potom može uzrokovati problematiku ozbiljnije prirode. ;)
 
Postoji i krema koju ti moze doktor dati i tokom tih vezbi ce krema dodatno pomoci da se kozica rasiri a i kozica ce lakse kliziti pa ce teze da se zaglavi i da nastanu ove komplikacije
 
Zdravo ja sam Mihajlo imam 13 godina i ne mogu prevuci kozicu preko glavica ni kad je spusten ni kad je dignut molim vas zatrazio bih pomoc ako je moguce bez operacije da li trebam da radim neke vezbe kako bi se kozica prevukla preko glavica.I ako treba operacija pitanje da li te uspavaju ii ti rade to dok si budan



Molim vas odgovorite u sto kracem mogucem roku hvala unapred.

слушај Петра, он ти је будући др, а Рајка и Шабан читају к'о и ти.
прочитла сам ако дође до интервенције добијеш локалну анестезију,
не осетиш ништа,али си будан ;)
 
Svakako ti nema druge nego da odeš urologu. Niko na forumu ne treba da te savetuje šta da radiš i šta da koristiš. Urolog je specijalista koji se bavi, između ostalim muškim genitalijama, stoga ti jedino on može, na osnovu pregleda, objasniti o čemu se radi i koje su ti opcije.

Cirkumcizija je opcija koju ti on može preporučiti, a predstavlja definitivno rešenje. Oporavak je brz i potpun. ;)
 
слушај Петра, он ти је будући др, а Рајка и Шабан читају к'о и ти.
прочитла сам ако дође до интервенције добијеш локалну анестезију,
не осетиш ништа,али си будан ;)
Ovo dete ima 13 godina, deca,narocito decaci u tim godinama muce svoje slatke, nekada i gorke, muke sa svojim
"organom", obicno ne zele da se pozale roditeljima, ali zato kod lekara moraju sa ocem ili majkom.
OVaj je decak verovatno na jedno desetak foruma postavio ovo pitanje u nadi da ce mu neko reci
nesto mnogo pametno da bi izbegao bilo kakav kontakt sa roditeljima i sa lekarom.

Ja naravno citam, kako bih i inace zavrsila skole bez citanja i razumevanja procitanog.
Nadam se da i Petar uredno cita svoje medicinske knjige.
Nazivati nekoga Shabanom nije OK.
 

Back
Top