VUCICEVA POLITICKA "ROKADA"

AlexandarNS

Domaćin
Poruka
3.703
Jos davno kada je Vojislav Seselj kao balavca Vucica ucio da igra saha kada se ovaj vratio iz Londona gde je ispravljao krive eksere kod Indijca nije shvacao da ce jednog dana Vucic mnoge sahovske poteze primeniti u politici.

Prvi Vucecvi sahovski politicki potezi da bi pobedio su bili zrtvovanje "kraljice" prvo Seselja a onda Tome zvang od milja Diploma.

Ali od skora je aktuelan jos jedan Vucicev sahovski potez. A to je ROKADA

Da krenemo od pocetka. Zar mislite da uz svu SNS gebelsovu masineriju Toma Diploma nije mogao da uzme jos jedan mandat? E mogao je.
Zasto? Zato sto opozicija u Srbiji ne postoji. Bilo je dovoljno da Vucic izadje par puta na nejgovu privatnu televiziju PINK i da podrzi Tomu stvar bi uveliko bila resena a da ne govorim o ostalim sredstvima tipa ispiranje mozgova narodu, cenzurisanje, propaganda itd.... Toma da je dobio jos jedan mandat mogao je zazidati jos jednu crkvu u Bajcetina ali verujem da bi Dragici porasli apetiti pa bi ovaj put zidali piramidu kao u Gizi da ih sahrane kao Razmesa drugog.

Stvar je u sledecem?


Vucic Gospodar je vec 5 godina na vlasti mnogo je lagao varao obmanjivao narod. Obecavao ekonomske bumove takve da ce se Tokijska berza ljuljati jer nece moci da isprate Srbski ekonomski bum. Obecavao kule gradove, brze vozove, dobre plate ogromne penzije fabrike, Srbija ekonomski tigar Evorpe itd... Mogao je u pocetku da jedno vreme da ide na pricu bice bolje za dve godine pa za dve pa tako dalje ali i to je ubrzo potroseno.

Vucic lukav politicar shvatio je da ce narod ubrzo uvideti da od toga nema nista da je sve laze laz obmana prevara. Trebala mu je ROKADA


Rokada je sahovski potez kada top i kralj menjaju pozicije da bi se kralj sto vise zastitio a isturuje topa.

1049283-vucic-foto-vladislav-mitic.JPG


Vucic je shvatio da ce se ubrzo dici nezadovljstvo naroda kuka i motika mozda u narednim vremenima neki novi 5 oktobar. Zato Vucic bira da se skoloni u senku gde ce i dalje moci vladati kao sto je i vladao ali sa druge poziciji. Mora da zrtvuje kuma Tomu ali _*ebes kuma.

A kad se narod digne Vucic ce izaci na njegov Pink pusti ce suzu uzdah , izdah, suza, liz usne i rece> Moj narode vi ste u pravu, kriva je vlada i premijerka tada ce krtikovati premijerku.Nije dala rezultate. Rece eto narode dok sam ja bio premijer sve je bilo uredu sve sami istorijski uspesi ali ova vlada nije jaka bez mene. Ali ja vam obecavam kada se zavrsi moj predsednicki mandati ja cu se vratiti na mesto premijera da ponovo zidamo kule i gradove fabrike da dizemo plate i penzije.

Tada ce posle njegovog izlaganja izaci Ceca i zapevati DRUZE ACO MI TI SE KUNEMO a Mitrovic, Karic, Gasic Keramicar i Nesa Slina ce zaigrati kozaracko kolo.

Vucic ce se vratiti ponovo na mesto premijera ali kad mu se zavrsi mandat predsednika jer mu je cilj da vlada dokle je ziv, mozda se krunise u kralja u Tomininoj crkvi pokajnici a Kacavenda obavi ritual tako i mladi sin Vukan bude princ.

Zasto BRNABIC?
Brnabic iz vise razloga ali glavni je taj sto nije u SNS. Jer Vucic pati od paronoje da moze njemu da urade ono sto je on uradio Voji i Tomi da ga izdaju i pocepaju mu stranku. Pa nije Vucic lud da stavara mocnu osobu u SNS da njemu bude konkurencija ipak je on tamo glavni *EBACCC... Drugi razlog je sto je ona ipak strucnjak za marektinig a to treba Vucicu i njegovim bajkama kojim bi pozavideli braca Grim. Treba mu marketing u svemu to je njegova glavna poluga vlasti. Treci razlog je sto je ona on to je jest GEY da pokaze Vucic da je on veci evropejac od svih evropejaca zajedno.


Za kraj evo vam jedan kez....

hqdefault.jpg
 
Poslednja izmena:
Zar je pametno trositi toliko vremena na razjasnjavanje razmisljanja jednog dupeglavca?

Ako ti smeta, skupis 20 malo kvalitetnijih ljudi i pobrises pod Srbije sa takvima....

Problem je sto vecina gleda delice a ne celinu...
Narodu odgovara da se nadmudruje sa nekim, pa cak i kad stalno gubi...
Naravno sladje je kad ponekad i dobije.
 

Back
Top