Mobilni wifi

побегни, ускоро ћу и ја.. што се тиче информатичког средства понеси комп и повежи га кабелом на нет никако бежични..
ако хоћеш више информација погледај:
 
Uskoro odlazim na selo da pobegnem od gradske buke, ali ne mogu bez kompa tj.tableta koji ću poneti.Koji mobilni wifi uredjaj mi preporučujete, koja su vaša iskustva.
побегни, ускоро ћу и ја.. што се тиче информатичког средства понеси комп и повежи га кабелом на нет никако бежични.
Bilo gde da se nalaziš, ako postoji bežični signal interneta - postoji i ti ga samo prihvataš odgovarajućim modemom-prijemikom.

Ako bežičnog signala nema onda ga nema imala ti modem-prijemnik ili ne.

Prema tome, ako postoji dobar signal mobilne telefonije, slobodno koristi bežični internet.

Modem-prijemnik je veličine kao dva sastavljena prsta, uključuje se u usb, i izgleda približno ovako:

Modem.jpg
 
tvoje selo verovatno nema internet inace bi se svi iz beograda preselili u to selo :)
tebi treba iridium, satelitski telefon a ima i opcije za wifi internet, radi i u sred tihog okeana :rotf:
ali moras da se pretplatis...
 
Poslednja izmena:
tvoje selo verovatno nema internet inace bi se svi iz beograda preselili u to selo :)
tebi treba iridium, satelitski telefon a ima i opcije za wifi internet, radi i u sred tihog okeana :rotf:
ali moras da se pretplatis...

Moje selo ima internet pa se niko ne doseljava u isto...hm...mozda internet nije kriterijum za naseljavanje....mindblowing!!!

A i ta sela stvarno...treba ti oprema NASA-e da se konektujes na fejZbuk.

Sto neko nije izmislio jednostavniji nacin poput 3g ili wireless-a ja stvarno ne znam,nego moras kupujes satelitske telefone sto rade usred tihog okeana al' u sumadiji dobacuju jednu crticu... Hurrr durrrr
 

Back
Top