Ko je Cecina naslednica ???

Poruka
21.521
Ceca je bez premca .. Najveca zvezda na Balkanu IKADA .... Svaka pesma joj je hit ..

Verovatno je nijedna pevacica nikada nece nadmisiti ali koja ce moci makar da joj se priblizi da napuni Usce jednog dana da drzi koncerte po Bugarskoj pred 100 000 ljudi ....

Evo mojih favorita .. dve mlade pevacice koje su se istakle , koje su se nametnule svojim glasom , pesmama , lepotom , golotinjom ....

Prija , 95. god ,Beli Manastir

 
Prijovicka je sva nekako tetkasta sa retko seljackom facom. Mislim da su pesme koje ona peva zaostale i da bi mladi ljudi trebalo da se okanu tog narodnjackog zvuka i da malo prate muziku koja se pravi u svetu.

Milica jos i ima potencijala, ali sa ovom hibridnom muzikom (mesavina popa i folka) mislim da nece daleko dogurati, i da je ceka isto sto i vecinu Zvezda Granda - zaborav. Inace domaca muzika nikad nije nize pala nego u poslednjih 10ak godina.

A Ceca kao i svaki popularan pevac, imala je nekoliko dobrih albuma, s tim da joj je poslednji dobar onaj iz 2004, a kasnije su sve gori i gori, tako da je ona zvezda na osnovu stare slave.
 
Poslednja izmena:
Prijovicka je sva nekako tetkasta sa retko seljackom facom. Mislim da su pesme koje ona peva zaostale i da bi mladi ljudi trebalo da se okanu tog narodnjackog zvuka i da malo prate muziku koja se pravi u svetu.

Milica jos i ima potencijala, ali ova hibridna muzika (mesavina popa i folka) nikog nece daleko odvuci. Inace domaca muzika nikad nije nize pala nego u poslednjih 10ak godina.

A Ceca kao i svaki popularan pevac, imala je nekoliko dobrih albuma, s tim da joj je poslednji dobar onaj iz 2004, a kasnije su sve gori i gori, tako da je ona zvezda na osnovu stare slave.

Cecine pesme jesu bile najbolje 90tih ali i ovo sve kasnije je isto vrh .. Ona jednostavno nema nijedan los album nijednu losu pesmu zena je zmaj ..... Najbolja je ..

Pretpostavljam da ti od domace muzike 100 posto slusas Jelenu Tomasevic i Mariju Serifovic ??? To ti je cist pop .. I ja njih volim ali brate nemoj da se lazemo ko jos ne voli one prave narodnjake tipa Zorica Brunclik ili Dragana Mirkovic to je prava muzika .. Koja pogadja ....

Slazem se sa tobom da je generalno kvalitet domace muzike opao .. Na primer pre 10 i 15 godina su razvaljivale Indira , Seka Aleksic , Natasa Bekvalac koje su sad utanjile doduse Natasa se idalje drzi al pre je bila jos bolja i Ana Nikolic je idalje super pre jedno 4 godine je izbacila vrhunski album ovo sad sa Rastom onako ali na primer ko je po meni propao Dara Bubamara ona je dominirala sa pesmama i pre 10 i pre 20 godina a sad se nekako srozala .. Mene nervira ovaj najnoviji main stream onaj Relja i ta ekipa oni su bili dobri kad su se drzali repa a sad mi idu na zivce jedno isto ponavljaju po 100 puta .. Muzika za maloumne ....

Evo jos nesto od Prije tebi je to verovatno zaostalo ali mojim usima prija ....

 
Ne slusam ni njih nesto, znam po par pesama od obe, ali volela bih da se i mi malo modernizujemo po pitanju muzike, Marija i Jelena jesu pop pevacice ali nesto tipa Adel a ja volim brzi ritam. Dobre su i Zorica B. i Dragana, ali njihove starije pesme. Slazem se i za ostale pevacice sto si pomenuo, ali sad su svi otisli nizbrdo, kazem ta mesavina popa i folka je sve unistila.
Relju i ekipu pogotovo ne volim i razne mcijeve.
Pa da, poslusam ja nekad i Silvanu ali mislim da bi ta muzika trebalo da je proslost.
 
koja bre ceca , dragana je za nju snezana

80 -ih je pevala pesmicice

90-ih je imala nekoliko dobrih pesama

2000-ih isto nekoliko dobrih pesama

2010-ih isto nekoliko dobrih

sve ukupno 15 pesama koje nesto vrede

dragana ima bar 50

a najbolji glas ima snezana djurisic

a to sto neki nemaju pojma pa pevaljke sa 1-2 pesme proglasavaju kraljicama dok su one samo dame kockarskog stola

da ne pricam

- - - - - - - - - -

da i zorica b je imala i dobre pesme i dobro peva
 
Ceca je bez premca .. Najveca zvezda na Balkanu IKADA .... Svaka pesma joj je hit ..

Verovatno je nijedna pevacica nikada nece nadmisiti ali koja ce moci makar da joj se priblizi da napuni Usce jednog dana da drzi koncerte po Bugarskoj pred 100 000 ljudi ....

Evo mojih favorita .. dve mlade pevacice koje su se istakle , koje su se nametnule svojim glasom , pesmama , lepotom , golotinjom ....

Prija , 95. god ,Beli Manastir


there is no replacement for Ceca
Ceca is the only one
Ceca is unique
 
Cecine pesme jesu bile najbolje 90tih ali i ovo sve kasnije je isto vrh .. Ona jednostavno nema nijedan los album nijednu losu pesmu zena je zmaj ..... Najbolja je ..

Pretpostavljam da ti od domace muzike 100 posto slusas Jelenu Tomasevic i Mariju Serifovic ??? To ti je cist pop .. I ja njih volim ali brate nemoj da se lazemo ko jos ne voli one prave narodnjake tipa Zorica Brunclik ili Dragana Mirkovic to je prava muzika .. Koja pogadja ....

Slazem se sa tobom da je generalno kvalitet domace muzike opao .. Na primer pre 10 i 15 godina su razvaljivale Indira , Seka Aleksic , Natasa Bekvalac koje su sad utanjile doduse Natasa se idalje drzi al pre je bila jos bolja i Ana Nikolic je idalje super pre jedno 4 godine je izbacila vrhunski album ovo sad sa Rastom onako ali na primer ko je po meni propao Dara Bubamara ona je dominirala sa pesmama i pre 10 i pre 20 godina a sad se nekako srozala .. Mene nervira ovaj najnoviji main stream onaj Relja i ta ekipa oni su bili dobri kad su se drzali repa a sad mi idu na zivce jedno isto ponavljaju po 100 puta .. Muzika za maloumne ....

Evo jos nesto od Prije tebi je to verovatno zaostalo ali mojim usima prija ....


Ja od Brunclik nista ne znam a od Mirkovice mozda i znam al to ako me podsete i kazu da je ona to i to pevala...A za Brunclik samo znam da fura roze kosu i ker joj je bio roze neko vreme msm :hahaha:
 
Evo jos jedna mlada top pevacica sa fenomenalnim glasom ali nazalost nije u epicentru desavanja posto se ne skida gola kao Prija i Comi .....

Kakav glas
!!!!!

Izvini brate al ova riba na poslednjem linku em sto eeeeeče kao koza nije harizmaticna nekako ko da joj mikrofon nije prirodan i ko da vise glumi,a pesma je toliko prosecna da stvarno nemam pojma sto si nju izbacio kao vau primer...
 
hqdefault.jpg
 
Ima, za nickove na forumu....

aje bre dosta...samo nek se vrti...

jedva nadjoh na radiju neku "Radio Vodenica" ostale stanice okupirane sa amrikansku muziku

Zadnji put tako bila samo nemačka muzika u Drugom svetskom ratu

- - - - - - - - - -

Ceca je bez premca .. Najveca zvezda na Balkanu IKADA .... Svaka pesma joj je hit ..

Verovatno je nijedna pevacica nikada nece nadmisiti ali koja ce moci makar da joj se priblizi da napuni Usce jednog dana da drzi koncerte po Bugarskoj pred 100 000 ljudi ....

Evo mojih favorita .. dve mlade pevacice koje su se istakle , koje su se nametnule svojim glasom , pesmama , lepotom , golotinjom ....

Prija , 95. god ,Beli Manastir


Prirodno je i normalno da dolazi do smene generaija.
Pre Cece je žarila i palila Lepa Brena sa zajebantsko-zapaljivim pesmama

"što si mala mršava ko grana
mršava ko grana
Dal je ljubav dal je slaba rana
dal je slaba rana"

ili ono:

"momci vele šta će tebi sele
grlo belo a zanosno telo
noge duge oči pune tuge
uvek sama ili s devojkama"

- - - - - - - - - -


Proka o komunizmu
 

Back
Top