Sta trenutno radis 7

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
lubenica (2).gif
 
Pobegao mi jedan lav i sada ga trazim po komsiluku...praticu tragove svezeg mesa <3

- - - - - - - - - -

Brine me da ne pojede nesto pokvareno po komsiluku

a moj lav mene zajebava malo, za pola sata tri ture tusiranja je morala da dobije
prvo se samovoljno istusirala, onda otisla u posip goneijalka tako mokra, vataj je peri ponovo da skinem posip sa nje da ne krene da ga lize, taman sredim eto je opet u posip se zajebava, opet peri...
ja mislim da sad nema cistijeg zivog stvora u celoj zgradi od nje :rotf:
sad sedi na prozoru i krece ritual lizanja, da se uredi jelte
 
Tražim nekog ko će da mi kaže šta treba da instaliram pa da na telefonu imam forum preko aplikacije. Kada instaliram aplikaciju Krstarica, nema foruma.

Kod mene ne radi vec mesecima. Idem preko gugl kroma

- - - - - - - - - -

gle sad kad bude padala kisa non stop :malav:

Onda se zavuci u sator:per:

- - - - - - - - - -

Ljudi,
Ovde cu da vas pitam ovako javno jer znam da dosta vas putuje po Evropi... I mozda znate ili znate nekoga ko zna...
Elem,
Treba mi za prijateljicu lek dostinex.
Kod nas nije registrovan, nalazi se na crno i kosta oko 10.000 din. Ali ga sad nigde nema.

Ono sto mene zanima je, da li taj lek, koji je registrovan, za sad znam u Italiji, moze da se kupi u slobodnoj prodaji ili samo na recept?

Znam da metla ide cesto u Madjarsku, pa metlaja, ako ti nije problem, usput svratiti u neku apoteku i pitati, ako ima skoknula bi do Madjarske i uzela ga.
U cg cu proveriti u julu kad budem isla.
Snaja ce mi proveriti u It.

Ako se neko zadesi ili slucajno zna gde ga ima kupiti i koliko kosta, bila bih zahvalna za informaciju. :)

Tema: uspavala mladje dete, starije kod babe.. I sad odmaram

Cicak ne mozes lek da kupis tek tako.za sve treba recept. Sumnjam da to moze da se kupi u Liliju
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top