Sta trenutno radis 7

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ljudi,
Ovde cu da vas pitam ovako javno jer znam da dosta vas putuje po Evropi... I mozda znate ili znate nekoga ko zna...
Elem,
Treba mi za prijateljicu lek dostinex.
Kod nas nije registrovan, nalazi se na crno i kosta oko 10.000 din. Ali ga sad nigde nema.

Ono sto mene zanima je, da li taj lek, koji je registrovan, za sad znam u Italiji, moze da se kupi u slobodnoj prodaji ili samo na recept?

Znam da metla ide cesto u Madjarsku, pa metlaja, ako ti nije problem, usput svratiti u neku apoteku i pitati, ako ima skoknula bi do Madjarske i uzela ga.
U cg cu proveriti u julu kad budem isla.
Snaja ce mi proveriti u It.

Ako se neko zadesi ili slucajno zna gde ga ima kupiti i koliko kosta, bila bih zahvalna za informaciju. :)

Tema: uspavala mladje dete, starije kod babe.. I sad odmaram
 
Ljudi,
Ovde cu da vas pitam ovako javno jer znam da dosta vas putuje po Evropi... I mozda znate ili znate nekoga ko zna...
Elem,
Treba mi za prijateljicu lek dostinex.
Kod nas nije registrovan, nalazi se na crno i kosta oko 10.000 din. Ali ga sad nigde nema.

Ono sto mene zanima je, da li taj lek, koji je registrovan, za sad znam u Italiji, moze da se kupi u slobodnoj prodaji ili samo na recept?

Znam da metla ide cesto u Madjarsku, pa metlaja, ako ti nije problem, usput svratiti u neku apoteku i pitati,
ako ima skoknula bi do Madjarske i uzela ga.
U cg cu proveriti u julu kad budem isla.
Snaja ce mi proveriti u It.

Ako se neko zadesi ili slucajno zna gde ga ima kupiti i koliko kosta, bila bih zahvalna za informaciju. :)

Tema: uspavala mladje dete, starije kod babe.. I sad odmaram

Pogledala sam na netu, u Mađarskoj nije registrovan, nema ga u apotekama.
 
trenutno jedem ribice
51qvQAG7wqL.jpg
 
Pogledala sam na netu, u Mađarskoj nije registrovan, nema ga u apotekama.

Kako si trazila, fabricko il genericko ime?ovo sto je ona napisal je fabricko ime, ne znaci da ako nema taj registrovan da nema neke druge fabrike
Trazi po generickom - CABERGOLINE
Idi pitaj u apoteci tako je najsigurnije, mozes to i u pon vec, ako ima da organizujemo sverc komerc
 
Tesko da ce to moci bez recepta pogotovo u eu, tamo malo sta moze bez, a ovo je ozbiljan lek
Najbolja zemlja za sverc ti je turska, tamo mozes uzeti i ove koje kod nas ne mozes bez recepta
Ako ima tamo i ako imas nekoga da ide onda ce ti pre odatle nabaviti
Ja sam odatle donosila kad je ovde bila nestasica nekih lekova, i to lekove koji se strogo ne daju bez recepta nigde, tamo opusteno uzela
A u eu nece ni kapi za usi za pse da ti da bez receprta :lol: Tupe ga...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top