Dete zarobljeno u telu odraslog muškarca

Donny

Zainteresovan član
Poruka
149
Trend je da mladji youtuberi od 20-30 godina se ponašaju kao dečurlija, tipovi kao Pewdiepie i Yasserstain.

Nije mi jasno zašto misle da je smešno da prave morone od sebe.

Iako youtube nije ogledalo realnosti u ovom slučaju ipak jeste, jer sam ja video mnogo tipova mojih godina čiji humor još nije evoluirao dalje od osnovne škole.

To je toliko nedohuvito i nesmešno da ja nemam reči.

Zašto se jutjuberi ponašaju kao nezrela dečurlija?

Ako tako nastave i posle 30-e da se ponašaju, plašim se da će prolupati kao džedaj Kale.
 
Poslednja izmena:
Trend je da mladji youtuberi od 20-30 godina se ponašaju kao dečurlija, tipovi kao Pewdiepie i Yasserstain.

Nije mi jasno zašto misle da je smešno da prave morone od sebe.

Iako youtube nije ogledalo realnosti u ovom slučaju ipak jeste, jer sam ja video mnogo tipova mojih godina čiji humor još nije evoluirao dalje od osnovne škole.

To je toliko nedohuvito i nesmešno da ja nemam reči.

pogledaj sta radi neca naš forumaš jutjuber :lol: https://forum.krstarica.com/showthread.php/786479-Šta-je-Plavi-kit
 
Trend je da mladji youtuberi od 20-30 godina se ponašaju kao dečurlija, tipovi kao Pewdiepie i Yasserstain.

Nije mi jasno zašto misle da je smešno da prave morone od sebe.

Iako youtube nije ogledalo realnosti u ovom slučaju ipak jeste, jer sam ja video mnogo tipova mojih godina čiji humor još nije evoluirao dalje od osnovne škole.

To je toliko nedohuvito i nesmešno da ja nemam reči.

Zašto se jutjuberi ponašaju kao nezrela dečurlija?

Ako tako nastave i posle 30-e da se ponašaju, plašim se da će prolupati kao džedaj Kale.

PewDiePie ima oko 55 miliona subscriber-a, čineći ga prvim YouTuber-om na planeti Zemlji.

On izbacuje kontent dnevno i taj content mora da ispuni desetominutažu. On radi svoju stvar i u tome je vrlo uspešan.

Njegov humor može delovati isuviše napadno ili neadekvatno, ali to je zbog contenta koji pokazuje. Content koji su drugi ljudi pravili.

 
PewDiePie ima oko 55 miliona subscriber-a, čineći ga prvim YouTuber-om na planeti Zemlji.

On izbacuje kontent dnevno i taj content mora da ispuni desetominutažu. On radi svoju stvar i u tome je vrlo uspešan.

Njegov humor može delovati isuviše napadno ili neadekvatno, ali to je zbog contenta koji pokazuje. Content koji su drugi ljudi pravili.


Ima toliko subskrajbera zato što ima tantrume, dere se kao manijak, i igra video igrice.

To samo pokazuje IQ dece koja ga prate.
 
Poslednja izmena:
Trend je da mladji youtuberi od 20-30 godina se ponašaju kao dečurlija, tipovi kao Pewdiepie i Yasserstain.

Nije mi jasno zašto misle da je smešno da prave morone od sebe.

Iako youtube nije ogledalo realnosti u ovom slučaju ipak jeste, jer sam ja video mnogo tipova mojih godina čiji humor još nije evoluirao dalje od osnovne škole.

To je toliko nedohuvito i nesmešno da ja nemam reči.

Zašto se jutjuberi ponašaju kao nezrela dečurlija?

Ako tako nastave i posle 30-e da se ponašaju, plašim se da će prolupati kao džedaj Kale.


Pa to je sve izrezirano.Postoje Casting agencies koji traze fotogenicne,mladje, brbljive modele koji bi zapoceli eventalno "svoj" kanal na jutubi. Medjutim iza toga se kriju nekoliko firmi ili jedan konglomerat da bi mogao sebe reklamirati besplatno a od ostalih traziti lovu za reklamu. Radi se cisto o broju "klikova" tih mladjahnih modela sa losim humorom ili bezveznim ponasanjem zato sto to najvise privlaci najvecu grupu konzumenata- tinejdzere.

U principu sve je izrezirano da izgleda tako kako izgleda ( tako je sve skriptovano bas kao i film ili tv serija), sa malo humora..etc.


P.S.

Ljudi koji pisu te tekstove ( sinopsise) za mladjahne "tinejdzere" su psiholozi ( primenjena psihologija) za medije i komunikaciju
 
Poslednja izmena:
Nije ti naziv i opis teme na mjestu, pogrešno viđenje imaš.

Ovde se radi o čistom kapitalizmu, čoek radi i zarađuje pare, brojke su mu bitne, kao i vlasniku krstarice, kvalitet nije prioritet, a vjerovatno uživa u tome, bolje mu nego da pravi pljeskavice po mek donaldu...

Svaka roba ima svog kupca, čak i ludaci imaju svoje pratioce tipa miroljub petrović, šešelj itd. sve je to iskoristivo u kapitalizmu.
 
Odgovor je veoma prost
Njihova ciljna grupa je upravo decurlija,i koliko god to iblo neshvatljivo,oni to gledaju
Ljudi(youtube-ri) su u tome videli potencijal,a neki su se jednostavno i ugledali na njih zeleci da budu "kul" i u centru paznje,pa snimaju vlogove,gejmplejeve...
Cudi me sto nisi pomenuo onog malo Mudju,bez uvrede,ali njegovi klipovi su stvarno visoki debilizam i cringe,jos pogotovu klipovi gde je on sa calom
 

Back
Top