Где емигрирати ? Предлози
Strana 1 od 11 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 261

Tema: Где емигрирати ? Предлози

Ističe se
    Učlanjen
    07.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Где емигрирати ? Предлози

Супруга и ја смо имали дуги разговор после суноврата државе и нације избором новог премијера и срамоте која је учињена по наш српски народ и која нам, осећам, тек предстоји. Будући истих уверења поставили смо питање приоритета љубави према земљи и одгајања потомства и дошли до схватања да нам је ово друго ипак нешто важније од овог првог иако оба сматрамо важним.

Имам сина који је основац и за ког никако не бих волео да, услед накарадног државног образовања, постави ми питање: "Тата, а зашто у нашој земљи тета председница воли тету ?". У мени превагњује жеља да ми дете одраста у здравој средини без прераног сексуалног васпитања које се уводи у школе и које ће у назнакама бити све жешће да децу притерају хомосексуалном моделу понашања (знам узгред како је то у земљама западне Европе).

Размишљам о земљама које ми падају на памет. Земље иначе трулог Запада не долазе у обзир, јер бих тим чином одвели децу у још гору Содому од оне која се нама овде спрема.

Размишљао сам о Русији, јер ми је мали недавно боравио у руском војном кампу и показује склоност ка борилачким и војним вештинама што супруга и ја здушно подржавамо. Наравно сина бих васпитао тако да се пре или касније врати у родну груду када загусти, злу не требало, али да има тај рефлекс. Тако га и учим од малих ногу у чему ме и супруга подржава.
    Једина ми је бојазан, знајући Русе да они све Словене присвајају као браћу, да бисмо се претопили у други народ и да би нам нестало и имена и језика, управо оно што се догодило давним генерацијама Срба у Русији од којих није остало ништа.
    Пада ми на памет Белорусија као једна веома мирна симпатична земља, као Русија, али која нема ни империјалистичке ни експанзионистичке тежње да гутају друге, него су више чисто уредили своју земљу, веома су дисциплиновани и имају ниску стопу незапослености што ми се код њих веома допада.

Ја сам такве струке, са поседовањем дипломе и сертификата да бих могао добити посао скоро било где на 6 континената. Долазе у обзир и земље Трећег света, земље у развоју, Јужна Америка, Куба, итд... Битно је само избећи запах буђавог Запада и његовог глибавог троваштва над будућим нараштајима.

Какви су ваши цењени евентуални предлози ?
    Poslednji put ažurirao/la Obrad33 : 17.06.2017. u 03:46

Buduća legenda veliki krang (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    485

Podrazumevano Re: Где емигрирати ? Предлози

Azija. Tajland, Malezija, Hong Kong, Tajvan ili neki drugi primorski delovi Kine...
    https://www.youtube.com/watch?v=RP2u4wJcnS0

Iskusan
    Učlanjen
    03.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Nije samo to zavisi i koje ste profesije.
    Jedno je sigurno u Srbiji ne treba ostati posto je definitivno osudjena na propast.
    Moje predvidjanje je da ce vrlo uskoro Srbi u Srbiji biti manjina kao sto su sada u Hrvatskoj.
    Za to ne treba da krive nikoga drugog osim sami sebe zbog svog kukavickog odnosa prema zivotu i prema vlasti.
    Mozda bi mogo da razmisljas o Engleskim kolonijama Australiji ili Novom Zelandu.
    Poslednji put ažurirao/la capitosinora : 17.06.2017. u 09:45

Moderator Straks92 (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    236

Pa svakako treba pohvaliti tvoj stav da ne voliš zapadne vrednosti i da nećeš da živiš tamo jer forum je pun likova koji žive na zapadu a vrednosti tog zapada pljuju iako su kopali rukama i nogama da dodju do zapada. Ti si barem principijelan za razliku od turbo patriota iz Amsterdama i Štutgarta.

Najbolje savete će ti dati ljudi koji žive eventualno u Rusiji ili Belorusiji, Južnoj Americi.

Valjda ima takvih patriota iz tih zemalja ovde jer forum je prepun patriota sa mrskog zapada koji baljezgaju o lošem zapadu sa kojeg im ne pada na pamet da odu bilo gde drugde.
    Čekajući novi geopolitički vjetar.

Iskusan
    Učlanjen
    03.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Citat Original postavio Straks92 Pogledaj poruku
    Pa svakako treba pohvaliti tvoj stav da ne voliš zapadne vrednosti i da nećeš da živiš tamo jer forum je pun likova koji žive na zapadu a vrednosti tog zapada pljuju iako su kopali rukama i nogama da dodju do zapada. Ti si barem principijelan za razliku od turbo patriota iz Amsterdama i Štutgarta.

Najbolje savete će ti dati ljudi koji žive eventualno u Rusiji ili Belorusiji, Južnoj Americi.

Valjda ima takvih patriota iz tih zemalja ovde jer forum je prepun patriota sa mrskog zapada koji baljezgaju o lošem zapadu sa kojeg im ne pada na pamet da odu bilo gde drugde.
    Pa ako patriota nema vise u Srbiji onda je dobro da ih barem ima u inostranstvu.
    U tom slucaju necemo kao narod nestati za 20 godina nego za 200 godina.
    Bolje ista nego nista.

Buduća legenda Komunistkinja (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    579

Citat Original postavio Obrad33 Pogledaj poruku
    Супруга и ја смо имали дуги разговор после суноврата државе и нације избором новог премијера и срамоте која је учињена по наш српски народ и која нам, осећам, тек предстоји. Будући истих уверења поставили смо питање приоритета љубави према земљи и одгајања потомства и дошли до схватања да нам је ово друго ипак нешто важније од овог првог иако оба сматрамо важним.

Имам сина који је основац и за ког никако не бих волео да, услед накарадног државног образовања, постави ми питање: "Тата, а зашто у нашој земљи тета председница воли тету ?". У мени превагњује жеља да ми дете одраста у здравој средини без прераног сексуалног васпитања које се уводи у школе и које ће у назнакама бити све жешће да децу притерају хомосексуалном моделу понашања (знам узгред како је то у земљама западне Европе).

Размишљам о земљама које ми падају на памет. Земље иначе трулог Запада не долазе у обзир, јер бих тим чином одвели децу у још гору Содому од оне која се нама овде спрема.

Размишљао сам о Русији, јер ми је мали недавно боравио у руском војном кампу и показује склоност ка борилачким и војним вештинама што супруга и ја здушно подржавамо. Наравно сина бих васпитао тако да се пре или касније врати у родну груду када загусти, злу не требало, али да има тај рефлекс. Тако га и учим од малих ногу у чему ме и супруга подржава.
    Једина ми је бојазан, знајући Русе да они све Словене присвајају као браћу, да бисмо се претопили у други народ и да би нам нестало и имена и језика, управо оно што се догодило давним генерацијама Срба у Русији од којих није остало ништа.
    Пада ми на памет Белорусија као једна веома мирна симпатична земља, као Русија, али која нема ни империјалистичке ни експанзионистичке тежње да гутају друге, него су више чисто уредили своју земљу, веома су дисциплиновани и имају ниску стопу незапослености што ми се код њих веома допада.

Ја сам такве струке, са поседовањем дипломе и сертификата да бих могао добити посао скоро било где на 6 континената. Долазе у обзир и земље Трећег света, земље у развоју, Јужна Америка, Куба, итд... Битно је само избећи запах буђавог Запада и његовог глибавог троваштва над будућим нараштајима.

можда Донбас
    Информационное бюро коммунистических и рабочих партий
    Живео Стаљин и светска револуција

Dremač nije na forumu
    C.Zvezda šampion 30х. Uništiti Fss lopove, penaltizane, grobote, medije, partije, mafije...
    Aktivan član Dremač (avatar)
    Učlanjen
    21.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

Havaji bi bili idelani.

Lako je biti Rus u Rusiji.. a izazov na Havajima, mozes kao agent posluziti da preobratis domoroce i pripremis teren za invaziju crvenih Rusa.
    In my sleep I'm searching for a way to find the open door leading me to where it all begins
    zgazimo gnovinare i fss. FKCZvezda šampion 1946,1986,1999

Učlanjen
    08.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    485

Citat Original postavio Komunistkinja Pogledaj poruku
    можда Донбас
    Lako je tuđim kurcеm gloginje mlatiti. Čovek ima ženu i decu, a ti mu preporučuješ Donbas, gospode Bože...

Poznat
    Učlanjen
    14.08.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Republika Srpska, Hrvatska, Rumunija

Učlanjen
    04.04.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    236

Citat Original postavio capitosinora Pogledaj poruku
    Pa ako patriota nema vise u Srbiji onda je dobro da ih barem ima u inostranstvu.
    U tom slucaju necemo kao narod nestati za 20 godina nego za 200 godina.
    Bolje ista nego nista.
    Pa zavisi gde, ako patriote hoće da im deca i unuci budu patriote Srbende ko i oni onda bolje da ne idu na zapad jer deca im uopšte neće imati tu srpsku svest ako se rode u Švabiji ili Holandiji. Ima da upiju zapadne vrednosti do daske. Srbi baš i nisu ko muslimani što se toga tiče.

Zato ako hoće da im se svest dece i unuka, praunuka održi svakako su bolje tradicionalnije zemlje i kulturološki bliže al Srbima su ipak pare i standard ispred toga iako vole više o tradiciji i nekoj kulturi da pričaju.

Ističe se Krishna (avatar)
    Učlanjen
    12.06.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    31

У Исламску државу!

Ime:  Bp9pAaMCIAAUyrn.jpg
Pregleda: 525
Veličina:  31,0 KB

Učlanjen
    04.04.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    236

Pa što se tiče odnosa prema ženama i gejevima Islamska država je bliža prosečnom Srbendi od Holandije.

Al eto Rusija je valjda najbliža, Belorusija isto.

Južna Amerika i neke azijske zemlje ne baš jer tamo obično neki rat izbije često.

Ili narko-kartelski ili plemenski.
    Poslednji put ažurirao/la Straks92 : 17.06.2017. u 04:28

Učlanjen
    08.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    485

Citat Original postavio Straks92 Pogledaj poruku
    Pa što se tiče odnosa prema ženama i gejevima Islamska država je bliža prosečnom Srbendi od Holandije.

Al eto Rusija je valjda najbliža, Belorusija isto.

Južna Amerika i neke azijske zemlje ne baš jer tamo obično neki rat izbije na svakih 20 godina.
    Po čemu to bliža? Ovolika sloboda žena retko gde postoji, a nešto ne vidim da i homoseksualce prebijaju kako stignu, pre će biti da si ti malo zarobljen u prošlosti, recimo nekih sto godina ranije...

Buduća legenda комшија (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    846

У Албанију, земљу будућности.

Učlanjen
    08.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    485

Citat Original postavio комшија Pogledaj poruku
    У Албанију, земљу будућности.
    Zemlja budućnosti koja ne ume da iskoristi onoliku morsku obalu, osim za tranzit Šiptara u Italiju

Učlanjen
    12.06.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    31

Citat Original postavio veliki krang Pogledaj poruku
    Zemlja budućnosti koja ne ume da iskoristi onoliku morsku obalu, osim za tranzit Šiptara u Italiju
    И за транзит дроге глисерима и бродовима, исто као и Ђетић Милић.

Učlanjen
    08.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    485

Citat Original postavio Krishna Pogledaj poruku
    И за транзит дроге глисерима и бродовима, исто као и Ђетић Милић.
    I ne samo tranzit, nego i prozvodnju. Ne znam da li je njihova policija uspela konačno da reši ono selo Lazarat gde svi gaje vutru, znam da su počeli sa operacijom pre nekih godinu dana

Buduća legenda Kamael (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    714

Azija ima dosta da ponudi, samo da li vam odgovara taj mentalitet. Indija je zemlja kontrasta, puno je mirisa i vazduh je tezak. Kina je dobra za zivot, zemlja uredjena, sistem stabilan a ljudi su ljubazni. Vijetnam isto, mada im je losa kuhinja.

Učlanjen
    12.06.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    31

Citat Original postavio veliki krang Pogledaj poruku
    I ne samo tranzit, nego i prozvodnju. Ne znam da li je njihova policija uspela konačno da reši ono selo Lazarat gde svi gaje vutru, znam da su počeli sa operacijom pre nekih godinu dana
    Трују целу Европу дрогом, у сарадњи са браћом Америма наравно.

Zainteresovan član Antilochus (avatar)
    Učlanjen
    19.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Probaj Urugvaj ili mozda Panama

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2186

Citat Original postavio Obrad33 Pogledaj poruku

predlog je da ne budes jajara kukavica i dezerter vec da ostanes u zemlji sa nama ostalima normalnima da se svi zajedno borimo protiv PEDERA LEZBEJKI I LOPOVA IZ SNS-a

To ti je moj predlog

Da ne emigriras nigde jer time priznajes poraz i drzavu i narod ostavljas na upravu PEDERIMA I LEZBEJKAMA NAZADNJACKIM

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio capitosinora Pogledaj poruku
    Nije samo to zavisi i koje ste profesije.
    Jedno je sigurno u Srbiji ne treba ostati posto je definitivno osudjena na propast.
    Moje predvidjanje je da ce vrlo uskoro Srbi u Srbiji biti manjina kao sto su sada u Hrvatskoj.
    Za to ne treba da krive nikoga drugog osim sami sebe zbog svog kukavickog odnosa prema zivotu i prema vlasti.
    Mozda bi mogo da razmisljas o Engleskoj kolonijama Australiji ili Novom Zelandu.
    jajarska logika

gubitnicka

Nasi preci NISU BEZALI VEC SU OSTALI I BORILI SE

I mi trebamo raditi isto

Kad imas problem resavas ga kako najbolje znas i umes ne bezis od njega.

To je gubitnicka filozofija

- - - - - - - - - -

Kad mene moje dete bude pitalo zasto nam je tata premijer zemlje bolesna zena ja cu reci zato sine sto smo okupirani . Zato sine sto je AMERIKA NAS NEPRIJATELJ, stavila pod kontrolu veci deo politicara u Srbiji i ucenila ih da nas unistavaju. Zato je sine, nasa obaveza da se protiv njih borimo i to na dva nacina - duhovno i intelektualno, i bioloski

Duhovno i intelektualno mislima i verom, a bioloski tako sto ces se ti cim pre budes mogao ozeniti formirati porodicu i izroditi makar cetvoro dece i vaspitavati ih u pravoslavnom hriscanskom duhu da budu dobri Srbi i Hriscani.

Time ****** i lezbejke SNS-ovske dozivljavaju poraz jer su oni dovedeni na vlast da nas uniste duhovno materijalno i bioloski .
    Једина животна вредност је породица. Кад пропадне породица, пропашће све, и свештенство и монаштво. Кад пропадне породица, пропашће и цео свет.

Elita Сталкер (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3376

Срећу за све,бесплатно,и нека нико одавде не оде незадовољан !

Poznat Veliki pirat (avatar)
    Učlanjen
    29.10.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    118

Prijatelju, emigriraj u Srpstvo, izbavi se dušom iz kovana!

Moderator Platin (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2311

Ako se mora, preci u drugi grad, iz grada na selo... i ne izaci iz Srbije.
    Svako reklamiranje odlazenja je nas poraz.

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2186

Citat Original postavio Platin Pogledaj poruku
    Ako se mora, preci u drugi grad, iz grada na selo... i ne izaci iz Srbije.
    Svako reklamiranje odlazenja je nas poraz.
    tako je 100%
    Једина животна вредност је породица. Кад пропадне породица, пропашће све, и свештенство и монаштво. Кад пропадне породица, пропашће и цео свет.

Slične teme

1. Odgovora: 262
    Poslednja poruka: 14.04.2017., 04:33
  2. ГДЕ СТЕ СЕКТАШИ
    Autor Marty Misterija u forumu Svaštara i zanimljivosti
    Odgovora: 199
    Poslednja poruka: 03.07.2005., 02:02
  3. шифре, шифре, шифре...где су?!
    Autor фигхтер u forumu Video igre
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 18.08.2004., 16:33
  4. Odgovora: 5