Izlazak sa koleginicom

CoaSamuraj

Zainteresovan član
Poruka
155
Uskoro treba da izadjem sa koleginicom na kafu,zanima me na koji način da joj pridjem da me ne skonta kao drugara inače znamo se sa vežbi onako površno kratki razgovori ništa posebno. :think:
Nije da mi se svidja nešto posebno ali jako simpatična cura i želio bih da je upoznam malo bolje.
 
Bezveze sa koleginicom, nemoj posle da se žališ da ti to uopšte nije trebalo...
Zašto tako negativa stav :roll:,ne svidja mi se na prvu ali mislim da bi mogla vremenom da mi se svidi a to što studiramo isto mi dođe kao plus

- - - - - - - - - -

ej štaznam....aj sačekaj tu neke druge majstore, ja neam iskustva sa ženama, neznam šta da ti kaem...oni će ti objasne šta i kako

Pošteno baki volim iskrene odgovore :super:
 
AAA, koleginica sa faxa...ja mislio radite zajedno..pa šta čekaš, izvedi koleginicu.

Pa da bre sa faksa kontao sam da ćete skontati odmah ali moja greška da sa faksa je,pa uskoro bi trebali za par dana nadam se da će uz vaše savete i moju slobodu to da ispadne kako treba :klap:
Samo još da smislim neke temice da se ne zaglavimo oko tema faksa...
 
Poslednja izmena:
Uskoro treba da izadjem sa koleginicom na kafu,zanima me na koji način da joj pridjem da me ne skonta kao drugara inače znamo se sa vežbi onako površno kratki razgovori ništa posebno. :think:
Nije da mi se svidja nešto posebno ali jako simpatična cura i želio bih da je upoznam malo bolje.

hoces da je odvedes u krevet i da te zajaše?kupi joj cokoladu,pa ces da dobijes
 
Uskoro treba da izadjem sa koleginicom na kafu,zanima me na koji način da joj pridjem da me ne skonta kao drugara inače znamo se sa vežbi onako površno kratki razgovori ništa posebno. :think:
Nije da mi se svidja nešto posebno ali jako simpatična cura i želio bih da je upoznam malo bolje.
nema potrebe da se trudiš oko osobe koja ti se ne sviđa ništa posebno..tebi dosadno? radi nešto pametnije.

- - - - - - - - - -

Pitaj je šta misli o fenomenu Staklene bašte, ako krene pričati o staklenjaku njene strine iz Bačke, beži :mrgreen:

da.. baš niko ne zna šta je efekat staklene bašte..izmislio si toplu vodu..to i moja baba zna..jer se decenijama o tome i piše i propagira na tv..
vidi se da si intelektualna gromada :mrgreen:
 
nema potrebe da se trudiš oko osobe koja ti se ne sviđa ništa posebno..tebi dosadno? radi nešto pametnije.

- - - - - - - - - -



da.. baš niko ne zna šta je efekat staklene bašte..izmislio si toplu vodu..to i moja baba zna..jer se decenijama o tome i piše i propagira na tv..
vidi se da si intelektualna gromada :mrgreen:

Pa rekao sam da mi se ne svidja na prvu ali da bi mogla da mi se svidi vremenom...pa bih hteo malo da je bolje upoznam kada je već pristala da se vidimo
 
nema potrebe da se trudiš oko osobe koja ti se ne sviđa ništa posebno..tebi dosadno? radi nešto pametnije.

- - - - - - - - - -



da.. baš niko ne zna šta je efekat staklene bašte..izmislio si toplu vodu..to i moja baba zna..jer se decenijama o tome i piše i propagira na tv..
vidi se da si intelektualna gromada :mrgreen:

Ako misliš da je ovo loš vic, onda hebiga :mrgreen: Nije baš kod sviJU opšta kultura na nivou, siđi sa te krste, upoznaj malo beli svet :mrgreen:
 
Ako misliš da je ovo loš vic, onda hebiga :mrgreen: Nije baš kod sviJU opšta kultura na nivou, siđi sa te krste, upoznaj malo beli svet :mrgreen:

ne visim na sajtu i nisam stalno prisutna..ali rekoh već..nisi neki mudrijaš ako znaš za efekat staklene bašte i misliš da si duhovit..i onda te ovaj još citira i umire od smeha..kao da si mu predložio nešto o nukleranoj fizici da je pita..a, kao on je stručnjak o tome..

- - - - - - - - - -

Sta fali temama sa faksa?

efekat staklene bašte se uči prvobitno u osnovnoj školi.
 
ne visim na sajtu i nisam stalno prisutna..ali rekoh već..nisi neki mudrijaš ako znaš za efekat staklene bašte i misliš da si duhovit..i onda te ovaj još citira i umire od smeha..kao da si mu predložio nešto o nukleranoj fizici da je pita..a, kao on je stručnjak o tome..

- - - - - - - - - -



efekat staklene bašte se uči prvobitno u osnovnoj školi.

Smeh je bio ironija...ne znam zašto si negativna celo veče...

- - - - - - - - - -

Sta fali temama sa faksa?
Ne fali ništa nego umrtviće razgovor a i realno više mi je preko glave tih tema hoću malo da se opustim uz nešto vedrije a i ona je jako fina tako da dva u jednom.
 

Back
Top