Gde biste voleli da se nalazite trenutno?

..i ovo je poslednja tema od mene, obecavam. :D
Pariz, devetnaesti vek, pansion gospodje Voker.

Na nekoj planini da sedim na onom dascanom prilazu i brckam noge u jezercetu..A posle da se kupam jervoda nije mnogo hladna ali je bistra i plava..Oko mene borovi,jele i dr drvece svezeleno negde tamo poljana puna cveca koje ekstra mirse,a vazduh je pravi planinski svez...Uvece kad krene neki lepi mirni zalazak sunca,onako ljubicasto tamno plavo nebo sa primesama crvenog da se naslonim na necije rame i uzivam,a posle da se celo drustvo skupi uvece na neku sedeljku,rostilj sta god na verandi ili unutar drvene kucice..A na kraju da zaspim ispred vatrice,ili na nekoj ljuljasci ususkana:)))

- - - - - - - - - -

...pokraj Soce
u jednoj sjenovitoj basti
restorana "...Pri Sterku.."...

Zbog restorana ili zbog proslosti?:))

- - - - - - - - - -

E ideja br dva ili stara ideja:vanjski djakuzi...Iliti da se brckam u bazencetu(opet na neoj planincugi:lol:)dok oko mene polako pada sneg,nemo je one tamne zagasite boje a uzivam i pijuckam neki koktelic,mozda slusam muziku a mozda samo sneg kako pada..I da budu one krupne pahulje..:)))
 
Sad bise setala nekom kineskom ulicom gde su okaceni oni crveni papirni lampioni,a uz ulicu se probija miris hrane przene,pecene, sveze sa tezgi,i dok svi nekud zure ja upijam svaki pedalj toga kraja,a mozda u sedam da igram domine sa nekim matorim kinezom:lol:,a pose pocinje festival sa onim zmajevima sto plesu itd itd itd..

- - - - - - - - - -

Ili bi bila na nekoj masazi al da me vise ljudi massira u isto vreme,stopala sake ledja listove vrat,i usput da ise neka muzika fina u pozadini a sve to na nekoj verandi sa koje puca pogled na sumarak ili more.
 
16425883_1227672297281695_6185498329433708154_n.jpg
 

Back
Top