Koliko ste ljubomorni?

Elisa di Rivombrosa

Aktivan član
Poruka
1.135
Do svoje 24. godine nisam ni znala sta je to ljubomora prema bilo kome a sada odjednom, kao da me sve sustiglo! Bum, kaze mama lepa je ko lutka morala sam da vidim da li je lepa i bilo mi je lakse kad sam videla da sam lepsa, uzasna sam, uzasna, i ljubomorna sam sto je drugarica zavrsava fakultet, ja tek pocinjem...sve u svemu, za sve vreme koliko nisam bila ljubomorna odjednom jesam za sve pare. Gorim od ljubomore.
Pojesce me ljubomora. I zato je lakse kad se kaze :mrgreen:
 
Sujetan sam veoma i samim tim i ljubomoran, volim sebe više od drugih, pa je logično da mi smeta kad neko ima nešto što ja nemam. Generalno mislim da svako oseća ljubomoru, samo neki to kriju da bi ispali opušteni i flegmatični, pa onda svoju ljubomoru prema nekome ispoljavaju kroz sitne pakosti, kritike i primedbe, cinizam i slično. Nisam do sad upoznao osobu koja bar do neke mere nije sujetna, jedino ako si neki verski fanatik tipa ISIS pa si sve podredio ideji i misliš da si nebitan, da je samo Alah bitan. Mimo toga svi su ljubomorni, onaj ko kaže da nije - taj najviše laže.
 
Do svoje 24. godine nisam ni znala sta je to ljubomora prema bilo kome a sada odjednom, kao da me sve sustiglo! Bum, kaze mama lepa je ko lutka morala sam da vidim da li je lepa i bilo mi je lakse kad sam videla da sam lepsa, uzasna sam, uzasna, i ljubomorna sam sto je drugarica zavrsava fakultet, ja tek pocinjem...sve u svemu, za sve vreme koliko nisam bila ljubomorna odjednom jesam za sve pare. Gorim od ljubomore.
Pojesce me ljubomora. I zato je lakse kad se kaze :mrgreen:

Nisam ljubomorna, niti sam ikada bila. To ne znači da ne volim ili da mi je sve jedno- prosto verujem samo u slobodan izbor. Taj neko ili hoće ili neće da bude tu :) Sa druge strane sam posesivna i ne delim to što doživljavam kao svoje. Da se nadjem u situaciji da brinem ili podozrevam, odjavila bih se i to je to ;)
Tudji uspesi mi tek ne smetaju, super mi je kad je neko srećan i uspeva nove stvari, čak i kada su to stvari koje su meni potpuno nedostupne...
 
Do svoje 24. godine nisam ni znala sta je to ljubomora prema bilo kome a sada odjednom, kao da me sve sustiglo! Bum, kaze mama lepa je ko lutka morala sam da vidim da li je lepa i bilo mi je lakse kad sam videla da sam lepsa, uzasna sam, uzasna, i ljubomorna sam sto je drugarica zavrsava fakultet, ja tek pocinjem...sve u svemu, za sve vreme koliko nisam bila ljubomorna odjednom jesam za sve pare. Gorim od ljubomore.
Pojesce me ljubomora. I zato je lakse kad se kaze :mrgreen:

Aj polacke na brankov most
 
Do svoje 24. godine nisam ni znala sta je to ljubomora prema bilo kome a sada odjednom, kao da me sve sustiglo! Bum, kaze mama lepa je ko lutka morala sam da vidim da li je lepa i bilo mi je lakse kad sam videla da sam lepsa, uzasna sam, uzasna, i ljubomorna sam sto je drugarica zavrsava fakultet, ja tek pocinjem...sve u svemu, za sve vreme koliko nisam bila ljubomorna odjednom jesam za sve pare. Gorim od ljubomore.
Pojesce me ljubomora. I zato je lakse kad se kaze :mrgreen:
 
Zamisli da tebe neko usvoji i visi nad glavom?

Mislim da je ovo pitanje bilo upuceno meni, a ako sam se prevarila u proceni, zaboravi na ovaj upis.

Nije moja posesivnost bas takve vrste. Svesna sam, naravno, da je to jedna nelepa osobina i trudim se da ljude koje volim njom ne opteretim previse. Ali, budimo realni, sva ta moja pazljivost i to moje suzdrzavanje, sve je to samo kozmeticke prirode. I njima i meni bude lakse kada se prihvatimo takvi kakvi smo. To je, recimo, ljubav. :)
Tj jedna od njenih karakteristika.

A sad, odakle mi ta posesivnost - to je vec duga prica.
 
Mislim da je ovo pitanje bilo upuceno meni, a ako sam se prevarila u proceni, zaboravi na ovaj upis.

Nije moja posesivnost bas takve vrste. Svesna sam, naravno, da je to jedna nelepa osobina i trudim se da ljude koje volim njom ne opteretim previse. Ali, budimo realni, sva ta moja pazljivost i to moje suzdrzavanje, sve je to samo kozmeticke prirode. I njima i meni bude lakse kada se prihvatimo takvi kakvi smo. To je, recimo, ljubav. :)
Tj jedna od njenih karakteristika.

A sad, odakle mi ta posesivnost - to je vec duga prica.


Salim se malo s tobom.
 
E ali zamislite:oženite se ili udate i onda kriomice pratite supružnika da se uveravate da je samo vaš...Bolesno se tresete
i na samu pomisao da možda krišom nešto petlja...Nepoverljivost vas izjeda ,taj scrv sumnje grize iznutra...:sad2:
 
Do svoje 24. godine nisam ni znala sta je to ljubomora prema bilo kome a sada odjednom, kao da me sve sustiglo! Bum, kaze mama lepa je ko lutka morala sam da vidim da li je lepa i bilo mi je lakse kad sam videla da sam lepsa, uzasna sam, uzasna, i ljubomorna sam sto je drugarica zavrsava fakultet, ja tek pocinjem...sve u svemu, za sve vreme koliko nisam bila ljubomorna odjednom jesam za sve pare. Gorim od ljubomore.
Pojesce me ljubomora. I zato je lakse kad se kaze :mrgreen:

Жишка тражи Мишка.
 

Back
Top