Floyd Mayweather vs Conor McGregor

bRu zLi

Poznat
Poruka
9.401
Posto su konacno obojica potpisali, do borbe ce definitivno doci, verovali ili ne. Bilo je puno nagadjanja, te "trash talk", te to samo rade da bi napravili "boost i hype" oko svojih pojedinacnih karijera, no zaista cemo gledati mec. :lol:

I evo i teme da pisemo o njoj o ovome svemu sto se dogadjalo, dogadja se i dogadjace se.

Najnovija vest - Evo ko zeli da se takodje bori na toj veceri, pre njih dvojice:


19059996_1465173716904195_7876316298646622569_n.jpg
 
Iskreno se nadam da ce ga Conor nalupati, onaj poslednji mec mu je bio smesan. Ceo mec je bezao, strasno... Conor ma koliko bio drcan i napaljen mislim da moze da polupa Floyd-a

Da li si ti normalan covece? Ne takmice se u kriketu ili u pljuvanju u dalj, stonom tenisu, vec u boksu ! Konor ne bi mogao da pobedi ni najgoreg, najnespemnijeg protivnika koga je Flojd imao, ikada.
 
Da li si ti normalan covece? Ne takmice se u kriketu ili u pljuvanju u dalj, stonom tenisu, vec u boksu ! Konor ne bi mogao da pobedi ni najgoreg, najnespemnijeg protivnika koga je Flojd imao, ikada.

Conor je brzi od Floyd-a mnogostruko, naucio je da prima udarce i nogama, kolenima i rukama, a nije kao pickica da igra takticki i da bezi po ringu, vec je ofanzivac a Floyd-u to nece odgovarati. Jedina prednost koju Floyd ima je ta sto je mec bokserski...
 
Ipak se radi o likovima iz 2 razlicita sporta, mislim da bi ga MekGregor umlatio u ultimativnoj borbi , dok sa rukavicama i po bokserskim pravilima ipak je Mejveder favorit.

Mejveder je ipak samo bokser i tu disciplinu je usavrsavao citav zivot do perfekcije , dok su mu vestine borbe nogama, rvanja, borbe u parteru verovatno oskudne, dok MekGregor je kompletan borac i imao bi vece sanse u klasicnoj, ultimativnoh borbi , sad verovatno je njegovo boksersko umece dosta solidno, ali ipak je uporedo sa njim razvijao i ostale tehnike borbe i prosto nije imao ni prilike a ni vremena da boksersko umece dovede bas na takav nivo , takodje nije se nikad borio sa rukavicama i po bokserskim pravilima, isto kao sto se Mejveder nije nikad borio bez rukavica i u borbi koja osim boksovanja zahteva i jos neke vestine.
 
Al boks je jedina prednost koju Floyd ima nad Conor-om. JEste ima mislim 50:0 skor al to ne menja cinjenicu da je COnor brz u razmeni udaraca, da nije defanzivac i da je navikao da zavrsi posao u 1-2 runde sto nikako nece odgovarati Floyd-u. Brzi je, ima odlicno kretanje, dobar je i kao bokser i zna da prima udarce a udarci tim rukavicama ( u UFC-u ) su daleko jaci od boks udaraca.
 
Conor je brzi od Floyd-a mnogostruko, naucio je da prima udarce i nogama, kolenima i rukama, a nije kao pickica da igra takticki i da bezi po ringu, vec je ofanzivac a Floyd-u to nece odgovarati. Jedina prednost koju Floyd ima je ta sto je mec bokserski...

:cepanje:: ahahahahhah pa jedino to, jbt "samo" za konjski nokat....

Kao kada bi rekao - jedina prednost Dzordanu u odnosu na Zinedina Zidana je ta sto igraju ulicni basket, inace su obojica celavi i tu su negde, i eto Dzordan je crnac a ovaj nije. :cepanje:

Konor brzi od Floyda bokserski gledano? Ok, mozda moze nogom da sutne ili da uradi brze kolut napred ili da uradi u parteru neki BJJ potez brze, ali bokserski gledano, Konor brzi od Floyda? Hahahah.

Ladno izjavi covek "Jedina prednost koju Floyd ima je ta sto je mec bokserski", a mec jeste bokserski, ova izjava je ono, kao top komentar u Dnevnoj dozi presmesnih komentara.....

- - - - - - - - - -

Ipak se radi o likovima iz 2 razlicita sporta, mislim da bi ga MekGregor umlatio u ultimativnoj borbi , dok sa rukavicama i po bokserskim pravilima ipak je Mejveder favorit.

Mejveder je ipak samo bokser i tu disciplinu je usavrsavao citav zivot do perfekcije , dok su mu vestine borbe nogama, rvanja, borbe u parteru verovatno oskudne, dok MekGregor je kompletan borac i imao bi vece sanse u klasicnoj, ultimativnoh borbi , sad verovatno je njegovo boksersko umece dosta solidno, ali ipak je uporedo sa njim razvijao i ostale tehnike borbe i prosto nije imao ni prilike a ni vremena da boksersko umece dovede bas na takav nivo , takodje nije se nikad borio sa rukavicama i po bokserskim pravilima, isto kao sto se Mejveder nije nikad borio bez rukavica i u borbi koja osim boksovanja zahteva i jos neke vestine.


Ajde ovako :

1) radi se o bokserskom mecu i o TOME SE SAMO DISKUTUJE. Nece odmeravati umeca u hokeju, veslanju, kosarci, pa eto i u MMA, dakle nije diskutabilno sta bi bilo kad bi bilo u skoku u dalj....Koga to interesuje, kada se radi o BOKSERSKOM MECU? Ako dodje i do MMA meca nekada, onda cemo pricati o tome. Dakle ova tema je o BOKSU.

2) Konor ima OCAJAN BOKS, sto se videlo i iz onih klipova njegovih boks sparinga pred celu ovu pricu. Dakle jeeeedva prosecan, ispodprosecan. Ocajno u poredjenju sa Mejvederom.

3) "Mejveder je ipak samo bokser" ? Mejveder ima skoro pa savrsen boks. Plus nije bio zamlata i kafanski brawler da dobije Parkinsona ili bilo koju mozdanu bolest usled mnogostrukih trauma mozga. Boks je kao sah, Fizicko intelektualna igra a ne dokazivanje seljacina ko ima veci.

- - - - - - - - - -

Čisto komercijalan meč, obojica keširaju po 100 milki, stoli ih bojko ko će uzeti.

Jok, ovo uopste ne stoji. ovo sto si opisao upravo vazi za Konora. A ne i za Flojda. Uopste nije tacno da Flojda boli stojko da l ce da pobedi ili izgubi. Mozda bi ga bilo briga da je MMA mec, mada i tada bi ga bilo briga, ne bi do tog meca ni doslo nikada.

S druge strane, Konor ce se izmazati izmetom i ici kroz glavnu ulicu u svakom gradu ako moze to da unovci....

Najsmesnije od svega je to sto i sam Konor zna, kao i njegovi najveci realni fanovi da on tu gubi 100% a imamo ovamo pola sveta koji presmesno prognoziraju i nadaju se da ce Konor da pobedi jednu legendu boksa, Mejvedera.

Pa to bi bre bilo kao kada bi pricali da Kristijano Ronaldo moze da pobedi Djokovica u tenisu, jer ono - brz je, fit je, ima jako srce, ofanzivac je itd.
 
Bilo kako bilo, ipak bih cestitao Konoru na hrabrosti jer ce ovaj sigurno da ga umlati i jos vaznije da ga ponizi pred svetom. Ne znam dal mu je za kintu bas toliko zapelo ali eto nama zabave, sta me briga za motive.
I jedva cekam da "strucno" prostudiram profi skolu Mejveder vs mma boks Konor
 
Ma nece da ga umlati, vidis da mnogi misle da cak Konor moze i da ga nalupa ahahahhahahah (sarkastican sam naravno).

Mozda Konor da izazove Djokovica u tenis mecu, mozda bi i njega pobedio, srcan je Konor, ima petlju, ofanzivac je i trenirace jedno 5-6 meseci tenis pred mec. Ha ha
 
:cepanje:: ahahahahhah pa jedino to, jbt "samo" za konjski nokat....

Kao kada bi rekao - jedina prednost Dzordanu u odnosu na Zinedina Zidana je ta sto igraju ulicni basket, inace su obojica celavi i tu su negde, i eto Dzordan je crnac a ovaj nije. :cepanje:

Konor brzi od Floyda bokserski gledano? Ok, mozda moze nogom da sutne ili da uradi brze kolut napred ili da uradi u parteru neki BJJ potez brze, ali bokserski gledano, Konor brzi od Floyda? Hahahah.

Ladno izjavi covek "Jedina prednost koju Floyd ima je ta sto je mec bokserski", a mec jeste bokserski, ova izjava je ono, kao top komentar u Dnevnoj dozi presmesnih komentara.....

Aha vidim kako se razumes u sport. Zidan fudbaler a Dzordan kosarkas. Pa sto nisi poredio Dzordana i Divca pa da kazem ok!
Conor moze brze da se krece i daleko agilniji od Floyd-a. Ako mislis da ce Conor da dozvoli da mu Floyd pridje tek tako onda se varas....
Upravo, mec jeste bokserski i bas je to problem za Floyd-a jer je ubedjen da Conor nema sta da trazi tu, a ta samouverenost ce ga skupo kostati.
 
Conor moze brze da se krece i daleko agilniji od Floyd-a. Ako mislis da ce Conor da dozvoli da mu Floyd pridje tek tako onda se varas....
Upravo, mec jeste bokserski i bas je to problem za Floyd-a jer je ubedjen da Conor nema sta da trazi tu, a ta samouverenost ce ga skupo kostati.
Mislim da gresis, da su Konoru sanse za pobedu ispod 5% iako da kazem odmah da navijam za njega
Mejveder je profesionalno usko specijalizovani sampion za BOKS a oni ce raditi po bokserskim pravilima. Konor takodje ne sumnjam da radi sa vrhunskim trenerima za rucnu tehniku ali mislim da to za Mejvedera nije dovoljno...
Ne moze da racuna na lucky punch zbog debljina rukavica, mislim moze ali kod nekog drugog boksera.
Ako bih ista voleo da vidim od ove dvojice, to bio bare knuckle boxing, boks bez rukavica.
 
E da mislim da bi bilo zanimljivo i da organizuju jedan MMA mec izmedju njih dvojice, mada mislim da tu Mejveder definitivno ne bi imao sta da trazi , otreso bi ga ovaj ko ***** sa cipele.

Mada generalno gledano MMA je dosta zahtevnii od boksa i jedan vrhunski bokser tesko da bi imao sta da trazi i protiv prosecnog MMA borca njegove kategorije a kamoli protiv nekog vrhunskog.

Inace MekGregor moze lepo ko svojevremeno Ljuba Zemunac sto je radio , da lepo izgubi mec u ringu sa rukavicama i po bokserskim pravilima, ali onda lepo da ga pozove na ferku ispred dvorane ili na parking i tu da ga odvali od batina :D
 
Kao što kaže Silvester Stalone - ja uvek navijam za autsajdera:

„Znate ko će pobediti, znate ko će biti pobednik tog meča! Ja sam uvek za autsajdera, to je sjajno za boks. MekGregor je Roki stvarnog sveta. Ali kada bolje razmislimo, ja sam čovek koji živi u fantaziji“, rekao je 70-godišnji glumac.

Ipak, Slaj se upustio u prognozu meča i je priznao koga vidi kao favorita.

„Majveder će osetiti snagu Konorovih udaraca i sigurno će biti ugrožen! Ma znate da se samo šalim, idemo da spustimo to na zemlju i realno reći kako stvari stoje. To niko do sada nije uspeo, niko nije uspeo da savlada Flojda. Naravno da nikad ne znaš šta je moguće, ali to je činjenica.“
 
Cisto radi klinaca paljevina prizeljkujem da ga Mejveder naprasi posteno (iako ne gotivim Mejvedera ni malo).
Boks uvek iznad MMA i slicnih sr#nja.
E svasta kakva sve lupetanja necu da procitam, MMA sranje?! Znas sta bi Konor radio Flojdu onako posteno da se pobiju negde? Prvo bi mu posekao noge kickovima a ovaj niti zna odbranu niti je navikao strukture nogu na udarce. A rvanje i parter kad ga baci dole? Seo bi mu na grudi i uvijao nos kao malom detetu
 
E svasta kakva sve lupetanja necu da procitam, MMA sranje?! Znas sta bi Konor radio Flojdu onako posteno da se pobiju negde? Prvo bi mu posekao noge kickovima a ovaj niti zna odbranu niti je navikao strukture nogu na udarce. A rvanje i parter kad ga baci dole? Seo bi mu na grudi i uvijao nos kao malom detetu

Boks je plemenit sport. Samo spominjanje boksa sa sra*ima tipa MMA i sl. je katastrofa.
Bas zbog tih sedanja na grudi i zivotinjskog stila celog tog sr*nja (ne mogu to nazvati sportom).
 
Konor brzi od Flojda?
Covece,Flojd je boksovao sa 100 puta boljim bokserima od Konora(koji je osrednji bokser u MMA,sa jakim udarcem i dobrom kontrom),pa ga nisu pogadjali.
Diaz koji je solidan MMA bokser ga je istamburao da je ovaj 3 runde bezao po kavezu,a ne da boksuje 12 protiv vrhunskog boksera kao sto je Flojd.

A sad se onaj Miocic uspalio da radi boks mec protiv Joshue,jos mu fanovi daju sanse kako moze da ga nokautira.
Glupost za gluposcu,kontam da to radi zbog para jer je MMA jadno placen sport(sem izuzetaka),a boks se placa daleko vise.
Ali kad cujem ove Hrvate kako kazu da ce Miocic da demolira Joshu-u u boks mecu dodje mi da odem u SBB i odjavim internet,i strujno brojilo.

Inace,svaki istinski fan borilackog sporta,ovde prvenstveno mislim na MMA i boks,nece gledati ovaj cirkus.
Kao sto ga ja prvi necu gledati.
 
Naprotiv znaci da je p****ca i nista drugo. 12 rundi meca a 20sekundi borbe ( karikiram ).
NAravno da moze, u UFC-u isudija moze da zaustavi mec ako se protivnici neckaju ( mislim da je to sada uradio kada se Holly Holm borila ).
Ljudi ne placaju pare da bi gledali lika koji bezi po ringu i igra coce.
Floyd je takav i takav borac ma kakav bio nece imati nikada moj respect, Conor jeste drkadzija al brate nikada nije bezao po ringu i cekao da se oklizne borac da ga udari.

Ovakav borac nikada nece imati respect, covek nije spreman ( iako je sudija dao znak ) a konjina koja je gubila to koristi. Takvi smradovi treba da budu pregazeni parnim valjkom
 
Poslednja izmena:
Da, da....kao sto su sad zaustavili u jebbenom, majmunskom UFC-u kad je lik masakrirao drugog....cetiri nokdauna u prvoj rundi, sudija nista. Lik preminuo zbog teskih povreda mozga.
Taj sudija bi mi nakon toga sluzio kao vreca za vezbanje bokserima teskasima. Govedo retardirano.

Ne blamiraj se sa izjavama tipa "p*ckica, bezao, zato ga niko nije pogodio"....samo pokazujes koliko veze nemas o boksu. Drzi se ovih kvazi borbenih vestina za klosare, ulicare...
 

Back
Top