Да ли је Ана Брнабић доказала да није хрватски агент?!

Mackich

Domaćin
Poruka
3.014
Јаја су олупана што би рекли у снс и лезбејка је изабрана. Ту се не може више ништа, шта да се ради, Ђука је примио дилдо и то прихватио и приватио.
Али, да ли је Ана Брнабић(по енлески Burn a bitch) прошла испит безбедности код керамичара.?
Елем, зна се да је Ана Брнабић(по енлески Burn a bitch) унука хрватског дида и да је на основу тих веза имала пробој кроз живот. Зна се да има огромну имовину по хрватским острвима и ко зна шта још.
Поставља се питање: да ли је на њу могуће утицати, ако већ сада није хрватски агент, кроз уцену те имовине?
Керамичар и слина да изађу са јасном анализом и проценом стања.
 
Poslednja izmena:
У знак реципроцитета, Китаровићка да постави Пуповца за председника Владе Крватске.

Пуповац није дилдоман.

Eto i Pupavac treba da postane p**er i da postane premijer. Mislim da bi se Pupavac žrtvovao ali ne zbog srpstva nego zbog fotelje
 
A гле овог смрада Глишића Пишића, прича о "народњачкој платформи" и да је (цитирам) "опстанак битнији од устанка" и како ће (цитирам) "народњаци још више да љубе паши скуте ако је то добро за народ":

 
Poslednja izmena:
Ma sta bre vecito vama ima neko da dokazuje broj krvnih zrnaca kao da je sugav?

Bitno je kakav se ko pokaze kao covek a ne "ciji" je i poreklo.


Келегинице, нису битни леукоцити већ што може бити агент страног утицаја. Читајте пажљивије.
Хвала.
Слина и керамичар да дају опсежну анализу да ли Ана Брнабић(по енлески Burn a bitch) може бити уцењена од стране хрватских служби!
 
A гле овог смрада Глишића Пишића, прича о "народњачкој платформи" и да је (цитирам) "опстанак битнији од устанка" и како ће (цитирам) "народњаци још више да љубе паши скуте ако је то добро за народ":


Јутрос код Ђуке нахвалише Глишића, Паровића и Заветнике а оцрнише Бошка, Санду и Ђорђа. Зна ли неко како Шешељ реагује на ово. Нешто га не чујем а ни Ђука га не помиње.
 
Mito vecito si unapred osudjivao.

Ako je strah, razumem, i ja ga imam i 300 pitanja i nepoznanica, ali ti si klasican "etiketas" unapred.

Не - ја само малКо видим унапред...... исто тако сам унапред рекао да ће неоНДХ-лезбачу поставити на место Премијера Србије...и испоставило се
да сам био у праву...:cool: .... иначе, баш бих волео да сам погрешио.......
 
Не - ја само малКо видим унапред...... исто тако сам унапред рекао да ће неоНДХ-лезбачу поставити на место Премијера Србије...и испоставило се
да сам био у праву...:cool: .... иначе, баш бих волео да сам погрешио.......

Ovo je ruzno. Ja mislim da si pogresio, a to sam videla iz njenog obracanja povodom toga da ce biti premijer, nimalo neskromno niti bahato.
 
Мене јуче и данас фасцинира питање да ли мораш да будеш геј па да се у Србији почну постављати нека питања?!

Шта је ова Богу скривила, спрам читаве плејаде хрватских агената, уверен сам да није ништа.

Бар не у том смеру пропагирања великохрватске идеологије.

Хеј, имали смо Тита, па све његове великохрватске потрчке, па Милошевића, Ђинђића, па мали милион ДОС-ових издајника, доказаних хрватских агената, па несрећу Тадића, Дачића, сада Вучића, и да се Србљи почну узимати у памет тек због нечијег погрешног перципирања оне ствари!
 
Мене јуче и данас фасцинира питање да ли мораш да будеш геј па да се у Србији почну постављати нека питања?!

Шта је ова Богу скривила, спрам читаве плејаде хрватских агената, уверен сам да није ништа.

Бар не у том смеру пропагирања великохрватске идеологије.

Хеј, имали смо Тита, па све његове великохрватске потрчке, па Милошевића, Ђинђића, па мали милион ДОС-ових издајника, доказаних хрватских агената, па несрећу Тадића, Дачића, сада Вучића, и да се Србљи почну узимати у памет тек због нечијег погрешног перципирања оне ствари!

Upravo tako.
 
Савез радикалних либерала. Али вас то неће спасити да се слина и керамичар изјасне о могућности да је дочтична подлжна уцени због имовине по хрватској. О пореклу ће се расправљати други пут.
 
Савез радикалних либерала. Али вас то неће спасити да се слина и керамичар изјасне о могућности да је дочтична подлжна уцени због имовине по хрватској. О пореклу ће се расправљати други пут.

Па сваки Крајишник је у том случају подложан уцени, поготово зато што је његова имовина и тако на пику хрватских власти, ако већ није отуђена и предата на уживање неком бојовнику. :roll:
 
Имовина дотичних се налази у змијарнику док ова града код диде на Крку.
А, наравно да сваки Крајишник мора да прође контролу. Ја не кажем да је она хрватски агент само тражим да слина и керамичар дају анализу из свих углова.
Него се ти нешто као радикал много узјогунио што се тражи испитивање имовине и могуће уцене?
 
У знак реципроцитета, Китаровићка да постави Пуповца за председника Владе Крватске.

Таман посла.
Једини реципроцитет би било, кад би у хрватској за министра био постављен МИрко Јовић, или Младен Обрадовић из образа.
Сваки хрват је борац своје ораџбине хрватске. На жалост, то за Србе не би могло да се кае. Ми борце имамо, али су маргинализовани.
 
Zašto bi bila sumnjiva i zašto bi morala da dokazuje.Rođena u Beogradu,državljanka Srbije missim šta će nam ta vrsta naciolizma missim

Па што онда износи новац у хрватску код диде? То је сумњиво. Је л то и Вучић ради?
Слина и керамичар да се јаве.
 
Па сваки Крајишник је у том случају подложан уцени, поготово зато што је његова имовина и тако на пику хрватских власти, ако већ није отуђена и предата на уживање неком бојовнику. :roll:

Па и јесте. Зато краишки Срби никад, али баш никад не протестују испред хрватске амбасаде. Неће да се замерају хрватској држави, А већини је у њиховим главама Загреб и данас главни град, без обзира што су протерани.
 

Back
Top