Вучић подржао батинаше: Председник Србије шокирао јавност!

комшија

Stara legenda
Poruka
89.988
http://www.kurir.rs/vesti/politika/2865131/vucic-podrzao-batinase-predsednik-srbije-sokirao-javnost

1213389_0216-e-stock-aleksandar-baclija-dado_ls-s.jpg


Tokom imenovanja novog mandatara, šef države sramno stao u zaštitu huligana koji su mučili novinare i građane tokom njegovog polaganja zakletve u Skupštini
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić juče je na skandalozan način praktično podržao batinaše koji su tukli novinare i građane na dan njegovog polaganja zakletve.
Po oprobanom receptu Vučić je ponovo pokušao da obmane celu Srbiju i svoje batinaše predstavi kao žrtve, prebacujući krivicu na žrtve nasilja, optužujući ih da su želeli da izazovu masakr!

Kurir upravo zato ponovo objavljuje fotografije i video-snimke Vučićeve privatne vojske, pa prosudite sami da li više verujete predsednikovim rečima ili fotografijama siledžija u akciji!

1213497_16.6.2017.naslovna_ff.jpg
 
Vršilac dužnosti zaštitnika građana Miloš Janković rekao je, povodom fotografija na kojima se vidi nasilje nad novinarima i pristalicama opozicije u centru Beograda u danu kada je Aleksandar Vučić preuzeo dužnost predsednika Srbije, da obezbeđenje skupa nije imalo prava da vrši nasilje nad građanima, dok je policija ta koja je trebalo da reaguje.

"Redarska služba, odnosno obezbeđenje je dužno da vodi računa da ne dođe do remećenja tog skupa, ali ukoliko dodje do problema ili incidenata onda se zove policija. Obezbeđenje nema prava da primenjuju silu", rekao je Janković na RTV-u.

On je najavio da će institucija Zaštitnika građana pokrenuti kontrolu postupanja obezbeđenja.

Zaštitnik građana je dodao da policija ne sme da bude nemi posmatrač i da je njihova dužnost da reaguju ako vidi da dolazi do nasilja.

Janković je kazao da se na fotografijama vidi da policija "ništa nije učinila da do nasilja ne dođe".


On je dodao da se na jednom snimku vidi kako jedna grupa građana ograničava slobodu kretanja drugoj grupi na dan kada je Vučić preuzeo dužnost predsednika Srbije.

"Sloboda kretanja mogu da ograniče samo oni koji su određeni zakonom i to je policija i još neki organi, ali ne i ja ili neko drugi".

http://rs.n1info.com/a276342/Vesti/Vesti/Jankovic-Policija-je-trebalo-da-reaguje-a-ne-obezbedjenje.html
 
Poslednja izmena:
provokator nema blama. a prima drzavnu platu.

- Ja sam godinama na protestima. Raznim. To nije ništa novo. Prisustvujem, jer sam nezadovoljan kako ova vlast funkcioniše. Prvenstveno sam odlazio na " Ne da(vi)mo Beograd", a kasnije i na protest "Protiv diktature" - objašnjava nam tridesettvogodišnji učitelj i time započinje svoju priču.

- - - - - - - - - -

- Sve je počelo na polaganju Vučićeve zakletve. Na inauguraciju sam stigao ujutru i pridružio se ljudima koji ne podržavaju ovakvu vrstu režima. Pokušali smo da dođemo do mesta na kojem se skup održavao, bez ikakve namere da se izazove bilo kakva provokacija ili incident.


i laze. jer, sta je protest na proglasenju demokratski izabranog predsednika drzave srbije nego provokacija

lazov, ucitelj, i politicki agitator
 
provokator nema blama. a prima drzavnu platu.

- Ja sam godinama na protestima. Raznim. To nije ništa novo. Prisustvujem, jer sam nezadovoljan kako ova vlast funkcioniše. Prvenstveno sam odlazio na " Ne da(vi)mo Beograd", a kasnije i na protest "Protiv diktature" - objašnjava nam tridesettvogodišnji učitelj i time započinje svoju priču.

- - - - - - - - - -

- Sve je počelo na polaganju Vučićeve zakletve. Na inauguraciju sam stigao ujutru i pridružio se ljudima koji ne podržavaju ovakvu vrstu režima. Pokušali smo da dođemo do mesta na kojem se skup održavao, bez ikakve namere da se izazove bilo kakva provokacija ili incident.


i laze. jer, sta je protest na proglasenju demokratski izabranog predsednika drzave srbije nego provokacija

lazov, ucitelj, i politicki agitator

nisam posetitelj tih gluposti jer tako se nista ne menja

to nije i ne mora biti provokcija, normalno je da bude onih koji su ne zadovoljni rezimom, ovaj klintonov pushac daje dovoljno razloga da budemo nezdovoljni

moras priznati
 
lirski bas nedoreceno, i mali onako sirovo

da ima neko forumsko obezbedjenje za mu zavrne kragnu ne bi lose bilo, ni za njuma



sto bi bilo cudno da u demokratskom svetu ljudi iskazu nezdovoljstvo n dan inguarcije onog koji poput poslednje piz.de se smesi dok ga klinton po kolenu tesi i kazu mu govn.o jedno ebo te klinton...

da odes ti malo kod milicinih roditelja, ?

da njima pojasnis podrsku klintonovima ? samo sto se on prodo za velike pare da bi nosio 20 mil nashih par u donaciju klintonu, a ti si se prodo za neuporedivo bedniju svoticu... platicu, i ocas posla zaboravio milicu na nosi i 24.3. 1999
 
Poslednja izmena od moderatora:
koji nedostatak argumenata gnjido ?


rekao sam konkretno oko one kukavne piz.da face tvog ktitora vucka, dok ga klinton mazi po kolenima na donatorskoj veceri. tamo je odneo nashe pare i podrzao javno na izborima klintonove.

je li to nedostatak argumenata ? jel nije isao? nije ga mazio po kolenim klinton licno i ovaj se nije podguzno stidljivo smesko po pokisla crvenkapica?

postoje mnogi dokazi o tome kako ga po ramenu tapse najveci srspki satrap dvadesetog veka

zahvaljujuci tom klintonu alija nije potpisao kutierov plan, srbi su satanizovani u bosni, srbiji, izbceni iz krajine, oduzeto nam je kosovo, dok je direktni zlocinac za ubistvo male MILICE NA NOSI! I TO MU NI JEDAN CESTITI SRBIN NE MOZE PROGLEDATI KROZ PRSTE

klintona moze da podrzi iskljucivo ***** izdajnicka, da mu se smeska dok ga ovaj tapse

rekoh ti otidji kod milicinih roditelja i njima reci kako je trebalo ici kod klintona i podrzati ih na izborima!

hjde ucinit to beskarkterni skote

dotle, gledaj svoju moniku u obliku politicara placenog vucka...

pa reci nema argumenata seme vam se zatrlo placeno i prodano!

Nazalost puno je gnjida koje su zaboravile zlocine ovog strvinara..
 

Back
Top