Kruna na glavi

ranjeni Zoro

Elita
Poruka
21.565
Kažu da je bolje izgubiti dostojanstvo zbog ljubafi, nego ljubaf zbog dostojanstva.

i sad, okej..znamo svi da su muškarci, glede ove izreke, uglavnom jel'te, krmad..

Povrede pa se izvinjavaju, razbiju pa lepe, pljuju pa ližu, mole kukaju cmizdre..jednom rečju, bore se ljudi za ljubaf bre..!

A kako je sa ženama?

Da li vam je nekada pala kruna s glave?

Da li ste ga nekada vukle za nogavicu, pred zgranutim komšilukom?

Da li ste ga blokirale na vajberu pa posle kao slučajno slale poruke?

Ili ste radije gutale tablete, zatrpavale se poslom,filmovima, drugim usputnim muškarcima...jer vi kada kažete Ne, onda je to Ne ?

Hvala
 
pala i nije mi žao.
vredelo je... i vredeće uvek.
ne bih se ponižavala, inat i karakter ne daju, a bilo mi je žao što nisam u nekim momentima... sve u svemu ispalo je ok, bar sam dala nagoveštaj da bih i to uradila.
doduše nije ni dozvolio...
 
jel to ono kada on krene da ode, a ona ode pod jelku i kaze, sve placuci, ovde cu da umrem...

ili iz zone zamfirove - ili ces mi ti u prolece biti majcica, ili na jesen crna zemlji9ca ili kako je vec isao text.
 
kako biste učili svoju mušku a kako svoju žensku decu ?

da nikad ne mole nikoga, ne izvinjavaju se ni za šta pa ko voli nek izvoli..ili da je tu i tamo okej pojesti gofno zara ljubafi?

imam mušku... da rade onako kako osećaju, ja tako radim, mada imam te neke blokade... tako i stariji, umreće u sebi, ali će se okrenuti i otići kao da mu ništa nije i ćutati do besvesti.
ja sada znam da to nije dobro... ne volim tu moju crtu kod njega.
i da je uvek ok izviniti se i priznati grešku.
pojesti gowno ako vredi, ako ne biti karakter... i nikada ne gurati pod tepih. šta god...
 
Ja sam previse gorda,sto je u stvari tuzno.kad mi se ucini da to vise nije to sa njegove strane,dizem sidro prva i bez reci odlazim
Posle placem u tisini,lizem svoje rane,al sam kao stena.ne valja to.jer kad pobedim sebe,ko ce izgubiti? Opet ja
 
Licno ne verujem da tu ima nekih pravila, svako je individua za sebe. Sto vazi za Maru ne mora da vazi za Janu, sto je ok kod Mirka, ne mora da bude kod Slavka. I tako to.

mda, ali nekako su ipak za devojčice pisane bajke Princeza na zrni graška, Trnova ružica, Isl..i uvek se tu muškarac nešto probija kroz trnje i granje..nikad žena da se nešto probija do muškarca? Zašto je to tako?
 

Back
Top