pa ono, ne znam...

šta ima da mu bude kul da ima bukvalno 2 veze ili dva paralelna braka..a svuda se očekuje da se maximalno da..valjda jedino ako je neki psiho..može biti da voli da bude razapet.

pa to i ja mislim, da mu je to neki fetiš, otkud znam, loži se na to je stalno u frci da će biti razotrkiven i tako to.. ne vidim drugo racionalno objašnjenje..

- - - - - - - - - -

preveliko opterećenje zarad kratkotrajnih eventualnih emocija...eventualnih
znači na kraju se sve svede na puku jebačinu
stres, napetost, dvostruki život...neka hvala, ja to ne bi

slažem se sa tobom dilajte, ti si pametan čovek.. :)
 
... stvarno koj ću krasni opet ovde, ali osećam potrebu da bivstvujem negde na netu s vremena na vreme.. i kad imam neke dileme.. ili probleme.. ili kad me interesuju nove teme..

ok, neću više da bacam rime, znam da sam smor.. :neutral:

elem, htedoh da pitam.. mušku populaciju prvenstveno, ali mogu i žene da se ubace ako imaju iskustva..
imate li iskustva sa paralelnim vezama? znači fazon dve žene koje ne znaju jedna za drugu ili dva tipa ako će žene da se uključe u priču..
jel vam to zabavno i zbog čega to radite?



Ima ljudi koje to loži. Adrenalin, opasnost da budu uhvaćeni, ..... :D
 
... stvarno koj ću krasni opet ovde, ali osećam potrebu da bivstvujem negde na netu s vremena na vreme.. i kad imam neke dileme.. ili probleme.. ili kad me interesuju nove teme..

ok, neću više da bacam rime, znam da sam smor.. :neutral:

elem, htedoh da pitam.. mušku populaciju prvenstveno, ali mogu i žene da se ubace ako imaju iskustva..
imate li iskustva sa paralelnim vezama? znači fazon dve žene koje ne znaju jedna za drugu ili dva tipa ako će žene da se uključe u priču..
jel vam to zabavno i zbog čega to radite?

Stvarno su mi misterija muskarci koji imaju volje, energije, zivaca i vremena da se petljaju sa takvim stvarima. Ja se pokapljem vodom pa sam ceo dan pod stresom a kamoli da vrsim tako neke ljubavne varijante i akrobacije. Ni za jednu nemam ni strpljenja ni energije a tek za vise njih... Sto sam bre tako proklet!?
 
Ja ne volim kada me neko ucenjuje vezom. A znam da ona kada god izadje, da joj se udvaraju i da ima opcije. Ona se samo, eto druzi. A ja kao treba da zivim sa kavezom oko kite. Malo sutra. Uvek imam opcije. I ona je svesna toga.
 
Ja ne volim kada me neko ucenjuje vezom. A znam da ona kada god izadje, da joj se udvaraju i da ima opcije. Ona se samo, eto druzi. A ja kao treba da zivim sa kavezom oko kite. Malo sutra. Uvek imam opcije. I ona je svesna toga.

pa jesu li te opcije samo opcije ili su već neke šeme? ako su samo opcije, onda si pomešao babe i žabe.. :)

- - - - - - - - - -

To je sehualni triatlon. Cilj je potvrditi svoju fenomenalnost i superiornost,,,

pa kul, ali zar ne postane to opterećenje posle nekog vremena?
 
... stvarno koj ću krasni opet ovde, ali osećam potrebu da bivstvujem negde na netu s vremena na vreme.. i kad imam neke dileme.. ili probleme.. ili kad me interesuju nove teme..

ok, neću više da bacam rime, znam da sam smor.. :neutral:

elem, htedoh da pitam.. mušku populaciju prvenstveno, ali mogu i žene da se ubace ako imaju iskustva..
imate li iskustva sa paralelnim vezama? znači fazon dve žene koje ne znaju jedna za drugu ili dva tipa ako će žene da se uključe u priču..
jel vam to zabavno i zbog čega to radite?

imao sam neke kres kombinacije, ali smori to.
kakve 2 veze istovremeno, meni i 1 previse.:pljus:
 
... stvarno koj ću krasni opet ovde, ali osećam potrebu da bivstvujem negde na netu s vremena na vreme.. i kad imam neke dileme.. ili probleme.. ili kad me interesuju nove teme..

ok, neću više da bacam rime, znam da sam smor.. :neutral:

elem, htedoh da pitam.. mušku populaciju prvenstveno, ali mogu i žene da se ubace ako imaju iskustva..
imate li iskustva sa paralelnim vezama? znači fazon dve žene koje ne znaju jedna za drugu ili dva tipa ako će žene da se uključe u priču..
jel vam to zabavno i zbog čega to radite?

Kad sam bio baš mlad imao sam par pokušaja takvih veza, ubrzo sam odustao pošto ne volim laganje i lenj sam za igre, koje su mi uz to i previše stresne.
Kasnije sam imao nekoliko paralelnih veza koje nisam krio, po sistemu: ako ti odgovara - super, ako ne - niko te ne tera.
Sve je to u redu dok svima odgovara, ali sam provalio da s vremenom većina žena ipak poželi da dobije prvenstvo u odnosu na ostale. Tu bude kraj.:(
 
Poslednja izmena:
... stvarno koj ću krasni opet ovde, ali osećam potrebu da bivstvujem negde na netu s vremena na vreme.. i kad imam neke dileme.. ili probleme.. ili kad me interesuju nove teme..

ok, neću više da bacam rime, znam da sam smor.. :neutral:

elem, htedoh da pitam.. mušku populaciju prvenstveno, ali mogu i žene da se ubace ako imaju iskustva..
imate li iskustva sa paralelnim vezama? znači fazon dve žene koje ne znaju jedna za drugu ili dva tipa ako će žene da se uključe u priču..
jel vam to zabavno i zbog čega to radite?

nikada nisam prevarila, ako mi neko ne odgovara sutnem, ali mi je san snova da imam dvojicu trojicu muzeva i da zivimo svi zajedno, rodim im 15oro dece
 
nikada nisam prevarila, ako mi neko ne odgovara sutnem, ali mi je san snova da imam dvojicu trojicu muzeva i da zivimo svi zajedno, rodim im 15oro dece

Nešto razmišljam :think: - na nekoj drugoj temi napisao Zoki da se odraslom muškarcu puni prostata svaki treći dan, pa ako je to tačno (a mislim da nije, to samo Zoki laže ženu da ga ne bi svako veče maltretirala), onda tvoja želja i nije bez osnova, pogotovo što vi matorke što ste starije - to ste nezasitije.
 
Nikada. Previse komplikovano i nije fer plej. Ja volim otvorenu pricu. Ne kapiram zasto ljudi rade bilo sta drugacije od toga.

Imao sam iskustva sa dve devojke ali je to uvek bilo u formi trojke. Dakle, samo seks i to zajednicki.

Zato mi je gotovo svaka devojka bila bisex. Nista tajno, nista paralelno i ta sranja. Dosao sam u to iskusenje ali sam po prirodi vrlo neposredan i direktan pa sam otisao kod devojke i rekao: ,,Kontam da ova hoce da je pojebem. A kontam da je ne bih odbio. Hoces da probamo zajedno sa njom?".

Iznenadili biste se koliko su ljudi otvoreni ako ste vi krajnje otvoreni i iskreni.
 

Back
Top