Kupovina preko interneta (Amazon.com)
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Kupovina preko interneta (Amazon.com)

Aktivan član Mi Lan (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    26

Podrazumevano Kupovina preko interneta (Amazon.com)

Nisam siguran je li postoji tema slična ovoj, ali su mi potrebne neke informacije povodom kupovine preko interneta, konkretno preko Amazon.com. Naravno potreban mi je neko ko je imao već neko iskustvo sa sajtom ovog tipa. Želeo bih da kupim garderobu, ali kad je već garderoba u pitanju dolazi i do problema nakon slanja...Ukoliko veličina koju ste naručili ne odgovara onoj koju ste dobili da li je moguće povratiti novac i koliko taj proces traje otprilike? Takođe me zanima da li sve što je markirano i jeste original, pošto mi cena ukazuje na to da jeste, a po komentarima mogu videti i ne baš zadovoljne kupce kada je kvalitet same garderobe u pitanju? Hvala unapred
    Honores mutant mores.

Primećen član
    Učlanjen
    04.09.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    19

Podrazumevano Re: Kupovina preko interneta (Amazon.com)

ja sam preko amazon naruciovao samo uredjaje, ne i garderobu. verovatno kad pogledas firmu od koje narucujes, mora da pise sta je sa garancijom to jest u kom roku moze da se posalje natrag, ali ja verujem da moze, samo to zavisi od firme a mozda je i amazon generalno definisao koliko dana mozes da vratis robu, za mene bi bilo okej 14 dana ili mesec dana ako kupac hoce da vrati robu, ali firma ti verovatno nece vratiti pare koje su platili za postarinu.

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6197

Citat Original postavio Mi Lan Pogledaj poruku
    Nisam siguran je li postoji tema slična ovoj, ali su mi potrebne neke informacije povodom kupovine preko interneta, konkretno preko Amazon.com. Naravno potreban mi je neko ko je imao već neko iskustvo sa sajtom ovog tipa. Želeo bih da kupim garderobu, ali kad je već garderoba u pitanju dolazi i do problema nakon slanja...Ukoliko veličina koju ste naručili ne odgovara onoj koju ste dobili da li je moguće povratiti novac i koliko taj proces traje otprilike? Takođe me zanima da li sve što je markirano i jeste original, pošto mi cena ukazuje na to da jeste, a po komentarima mogu videti i ne baš zadovoljne kupce kada je kvalitet same garderobe u pitanju? Hvala unapred
    aha znaci ti mislis isplati ti se da platis postarinu i carinu i da povratis onoliko koliko kosta,moze
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Početnik Domaci-Hosting (avatar)
    Učlanjen
    23.06.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Amazon je veoma dobar servis, jedina mu je mana, kada naručuješ garderobu, desi se više puta da ne dobiješ ono što si naručio, tj bude malo ili preveliko.. Bitno je da paziš sa kojeg Amazona naručuješ, nisu svi isti, tako npr kada kupuješ sa Američkog moraš se onda pazit na njihove širine, dužine, visine i samu kilažu, jer kod njih se sve meri u inčima i slično. Ja inače naručujem sa Europskog a koristim Amazon.co.uk (Velika Britanija), ah da i manje poštarine platiš, ili taxe.. I 14 dana imaš limita da povratiš robu na bilo kojem Amazonu, samo pare za poštarinu ti neće vratit, to nažalost moraš sam preuzeti...

Početnik
    Učlanjen
    09.11.2018.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Fredyshop.com je veoma dobar servis..Prvi paket od dva naručena je stigao. nisam ništa platio pri preuzimanju.
    I 14 dana imaš limita da povratiš robu na bilo kojem fredyshop.com,mnogo povoljniji od domacih prodavaca,,
    besplatna dostava...

Slične teme

1. Kupovina preko interneta!
    Autor Jelena225 u forumu Internet
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 03.11.2014., 10:19
  2. kupovina preko interneta
    Autor 50 PARA u forumu Internet
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 11.03.2013., 22:28
  3. Odgovora: 108
    Poslednja poruka: 17.01.2013., 09:19