Tadić otkazao obraćanje jer su došla samo dva novinara i nijedna kamera

Mračak@

Elita
Poruka
24.612
http://www.blic.rs/vesti/politika/t...la-samo-dva-novinara-i-nijedna-kamera/hh4g8vs

Na zakazanoj konferenciji za novinare, na koju su došle dve novinarke, Tadić se nije ni pojavio, a portparol SDS Konastantin Samofalov rekao je da je Tadić otkazao obraćanje, budući da se "niko od novinara nije pojavio, izuzev predstavnika dve agencije, bez kamera".

Samofalov kaže da je neverovatno da dan nakon objavljivanja fotografija na kojima se "građani i novinari razvlače kao ovce po ulicama Beograda na Vučićevoj inauguraciji, nijedna novinar ne dođe na konferenciju za novinare jedne parlamentrane opozicione stranke" navodeći da time mediji implicitno podržavaju postupke aktuelne vlasti.

Naveo je da je planirano da tema današnje Tadićeve konferencije za novinare bude "nasilje koje sprovodi Vučićeva vlast".


Занимљива опорба.
 
Kapiram da je on sada jako nebitan lik koji je nekada bio izabrani predsednik sa sve 'žene glasaju za lepog Boru' kampanjom, ali mogao je ipak da održi tu konferenciju ako već ima šta da izjavi. Dvoje, dvoje, možda se u nekoj fusnoti provuče šta je rekao, nema kamera, pa šta, svi znamo kako izgleda.

Mogao bi da razmisli o nekoj AMA konferenciji preko Youtuba ili slično.
 
Jako mi je drago što sada Dramoser koristi njegove(Tadićeve) metode sa novinarima.

U vreme vladavine DS-a (pre 5-6 godina), novosadski ogranak DSS je napravio proslavu povodom godišnjice oslobadjanja Novog Sada od strane srpske vojske 1918.
Došlo je 15 profesora univerziteta, nekoliko akademika, mnogo naroda i - nijedan novinar!!!!

Pričao mi je drugar da su nekolicini novinara iz lokalnih medija nudili i pare, ali su oni u strahu odbijali čak i to!!!
E pa gospodine Tadiću, jeli nezgodno kad se tvoje metode upotrebe na tebi?
 
http://www.blic.rs/vesti/politika/t...la-samo-dva-novinara-i-nijedna-kamera/hh4g8vs

Na zakazanoj konferenciji za novinare, na koju su došle dve novinarke, Tadić se nije ni pojavio, a portparol SDS Konastantin Samofalov rekao je da je Tadić otkazao obraćanje, budući da se "niko od novinara nije pojavio, izuzev predstavnika dve agencije, bez kamera".

Samofalov kaže da je neverovatno da dan nakon objavljivanja fotografija na kojima se "građani i novinari razvlače kao ovce po ulicama Beograda na Vučićevoj inauguraciji, nijedna novinar ne dođe na konferenciju za novinare jedne parlamentrane opozicione stranke" navodeći da time mediji implicitno podržavaju postupke aktuelne vlasti.

Naveo je da je planirano da tema današnje Tadićeve konferencije za novinare bude "nasilje koje sprovodi Vučićeva vlast".


Занимљива опорба.

Bez ikakve, ALI IKAKVE, namere da branim moronski SNS i Neimenovanog, ali zar ovi propaliteti ne shvataju da su to - PROPALITETI?

Gledam, nesto izjavljuje Sutanovac, pokusava Tadic, Djilas, Draskovic (Vuk)!!!, Zoran Zivkovic, Ceda NEBITNI Jovanovic itd. Sad ispada da su svi DS ali nije ni bitno, BITNO JE DA JE NJIHOVA POLITICKA KARIJERA ZAVRSENA!!!

Nema novih stranka, nema novih sansi, NEMA NICEGA - mogu i treba samo da se gone u 3 lepe.

Znaci rezultat Belog ih ipak nicemu nije naucio?

Ako ovo cita neko iz DS-a i ostalih partija koje su sada na nivou statisticke greske, neka shvati da sa tim starim kadrovima te stranke nikada vise nece postici nikakav uspeh.
Pitanje je sta ce biti cak i ako postave potpuno nove ljude, ni tu nisam siguran (govorim recimo u moje ime, tj. iz moje perspektive - za mene su ugasili upravo jer clanstvo nije reagovalo kada je trebalo, na vreme, zapravo clanstvo tih stranaka UOPSTE nije reagovalo).

Meni licno zaista ne trebaju na celu drzave covek-stranke, tj. lider-stranke, gde je stranka = lider i jos par prisipetlji, a ostatak stranke su ovce koje im pljescu na mitinzima, placaju clanarinu i daju podrsku.

JA TAKO NE ZAMISLJAM POLITIKU, I POLITIKA TAKO NE TREBA I NE SME DA SE VODI. Cak i ako je tako u praksi, cak i ako je tako u praksi u citavom svetu, to nije pravilno i treba da se takav sistem menja iz korena.

To je otprilike ono sto pokazuje i rezultat Trampa, Belog i ostalih kandidata koji su iznenadili sirom (mahom) Evrope, a i sveta.

SISTEM MORA DA SE MENJA, ne moze saka debila stalno sve da nas zahebava. Ili to, ili postadosmo roblje.
 

Back
Top