Udavace sa Facebooka i njihovi potencijalni klijenti

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Na Facebooku ima vise mesta gde se okupljaju neudate, udovice i raspustenice, trazeci duz celog sveta svoju polovinu narandze i srecu...

Ja to mogu da razumem, problemi su to oko upoznavanja, zato uzivam da citam i da se smejem...

Obicno zrele zewne postavljaju svoje slike iz mladjih dana, pecajuci potencijalnog partnera....

Nekima nije vazan parner vec broj linkova koje ce dobiti, da nahrane zensku oronulu sujetu...

Obicno sve te slike imaju malo erotike: Utegnuta haljina, kraca suknja, povelik dekolte...

Moze se zamisliti kako to sve stoji (uglavnom) podebelim zenama od 50 plus....:mrgreen:


A onda dolaze oni koji vire i biraju sa svojim komentarima: sve jedan komentar idiotskiji od drugog! :hahaha:

Ja ne znam, cini mi se da dok sam se udvarao zenama nikada nisam bio bas toliki bedak?


Ili jesam, samo to nisam primecivao?

Ili sam ostario pa sam zaboravio sta u tom sportu donosi rezultate?

Ili su danas druga vremena? :think:
 
Pa nemoj tako, zayebavamo se mi, ali nije da mladi ljudi nemaju dobar pristup zenama kada se udvaraju. Sve je individualno, ne mozes da generalizujes.
Meni je mnogo degunantnije kada neki tvoj vrsnjak krene da bezobrazno i nepristojno da napada klinke, da ne govorim o slanju slika svogpolnog organa....
Svima nam je dobro poznata "Bili ciku" prica... :D
 
Na Facebooku ima vise mesta gde se okupljaju neudate, udovice i raspustenice, trazeci duz celog sveta svoju polovinu narandze i srecu...

Ja to mogu da razumem, problemi su to oko upoznavanja, zato uzivam da citam i da se smejem...

Obicno zrele zewne postavljaju svoje slike iz mladjih dana, pecajuci potencijalnog partnera....

Nekima nije vazan parner vec broj linkova koje ce dobiti, da nahrane zensku oronulu sujetu...

Obicno sve te slike imaju malo erotike: Utegnuta haljina, kraca suknja, povelik dekolte...

Moze se zamisliti kako to sve stoji (uglavnom) podebelim zenama od 50 plus....:mrgreen:


A onda dolaze oni koji vire i biraju sa svojim komentarima: sve jedan komentar idiotskiji od drugog! :hahaha:

Ja ne znam, cini mi se da dok sam se udvarao zenama nikada nisam bio bas toliki bedak?


Ili jesam, samo to nisam primecivao?

Ili sam ostario pa sam zaboravio sta u tom sportu donosi rezultate?

Ili su danas druga vremena? :think:


Blajbi, druže stari, pa gde su ti linkovi. Ja umirem da pronađem ta mesta na kojima se skupljaju stare cure na FB ali nikako ne uspevam. Samo kad špijuniram stare neudate ljubavi vidim kako lajkuju slike male dece, mačaka, dalekih ostrva, vina (a u moje vreme pile su pivo) i ostalih gluposti. O venčanicama i egzotičnim destinacijama za medeni mesec da i ne govorim. Čini mi se da su žene danas što starije to nezrelije.
 
Blajbi, druže stari, pa gde su ti linkovi. Ja umirem da pronađem ta mesta na kojima se skupljaju stare cure na FB ali nikako ne uspevam. Samo kad špijuniram stare neudate ljubavi vidim kako lajkuju slike male dece, mačaka, dalekih ostrva, vina (a u moje vreme pile su pivo) i ostalih gluposti. O venčanicama i egzotičnim destinacijama za medeni mesec da i ne govorim. Čini mi se da su žene danas što starije to nezrelije.

Ukucaj u Facebook:

ZLATNE 40 + 50 i VISE
 
Tipican lik zene koja trazi muza preko facebooka:

zfGRo4b.jpg
 
Ukucaj u Facebook:

ZLATNE 40 + 50 i VISE

auuuu, Blajbi

pa zar pored onih iz tvoje sadasnje zemlje , ti na nekom fejsu , gledas zemske.

i sta ocekujes ...pomorandju , ili limun.

- - - - - - - - - -

Ako donese astalče i klupu kao miraz, ženi odma' !

a kese , sta da radi sa kesama , mozda su u kesama , svi njeni udvaraci , ono ...

jel i njih da ponese
 
Vise se smejem idiotaskim komentarima koje ostavljaju potencijalni kandidati...

U moje vreme ljudi nisu bili toliko zaostali i glupi....

Jesmo Blajbiša,samo si sad stariji pa svašta pokupio...
Ja našao neke pesme s književnih večeri na tavanu-ubi me blam!:hahaha::mrgreen:
Ybt,ne mogu da verujem da sam ne maloj publici te stihove govorio i da su mi te lude
aplaudirale...Već deset godina je velika razlika u nivou...A ne dve,tri decenije...:manikir:

- - - - - - - - - -

Inače ,ne idem na fejs,ne interesuje to mene...Ali čujem od gariša o tim ponudama...
Pazi Blajbi:u realu je takva ponuda da ,ako bi i pod stare dane lkrenuo,teško da bi i pola postigao!
Ustvari,ne znam u Venecueli,ali ovde...Odeš u neku banju preko dana-toga ko drva!:lol:
(Ja bio pre nedelju dana poslom u Vrdniku...Ybt,glavu živu da izvučeš!:hahaha:)
 

Back
Top