Katolička Irska dobila prvog deklarisanog gej premijera

al bundy

Legenda
Poruka
63.999
Katolička Irska dobila prvog deklarisanog gej premijera

Sin indijskog imigranta Leo Varadkar (38) postao je najmlađi i prvi otvoreno gej premijer u irskoj istoriji.

POVEZANE VESTI
Nekad zadrto katolička, Irska dobija otvoreno gej premijera
On je formalno izabran na ceremoniji u Dablinu pošto je pobedio na izborima za vođstvo partije Fajn Gel (Fine Gael) ranije tokom juna. Za novog premijera glasalo je 57 poslanika, 50 je bilo protiv, a 47 su bila uzdržana, prenele su agencije.

Sin indijskog oca i irske majke suočava se s brojnim izazovima od toga da je Irska jedina zemlja koja ima kopnenu granicu s Britanijom koja je u Bregzitu, pa do problema abortusa u vezi s kojim se traži referendum.

Varadkar je najmlađi lider u zemljama Evropske unije, zajedno s Jurijem Ratasom, tridesetosmogodišnjim premijerom Estonije, i Emanuelom Makronom (39), francuskim predsednikom.

Njegov partner, Metju Baret, je lekar.

http://rs.n1info.com/a276167/Svet/Svet/Katolicka-Irska-dobila-prvog-otvoreno-gej-premijera.html

Lele Boške što ih nagrdi Rotšild :eek:
Em Hindu , em dvocevka :sad2:
 
A, nikako ne kapiram, zasto je ljudima toliko bitno da li neko tamo voli da se hefta u bullju??? Mislim, to je njegova licna stvar, ne kapiram kakve to veze ima i sa cim!?!?
Pri tome mislim na obe strane: i na one koji vole da se heftaju i pricaju tako javno o tome, i na one koji komentarisu to.....stvarno mi nije jasno koji je qratz ljudima pa ne gledaju svoja posla..... :dontunderstand:
 
Katolička Irska dobila prvog deklarisanog gej premijera

Sin indijskog imigranta Leo Varadkar (38) postao je najmlađi i prvi otvoreno gej premijer u irskoj istoriji.

POVEZANE VESTI
Nekad zadrto katolička, Irska dobija otvoreno gej premijera
On je formalno izabran na ceremoniji u Dablinu pošto je pobedio na izborima za vođstvo partije Fajn Gel (Fine Gael) ranije tokom juna. Za novog premijera glasalo je 57 poslanika, 50 je bilo protiv, a 47 su bila uzdržana, prenele su agencije.

Sin indijskog oca i irske majke suočava se s brojnim izazovima od toga da je Irska jedina zemlja koja ima kopnenu granicu s Britanijom koja je u Bregzitu, pa do problema abortusa u vezi s kojim se traži referendum.

Varadkar je najmlađi lider u zemljama Evropske unije, zajedno s Jurijem Ratasom, tridesetosmogodišnjim premijerom Estonije, i Emanuelom Makronom (39), francuskim predsednikom.

Njegov partner, Metju Baret, je lekar.

http://rs.n1info.com/a276167/Svet/Svet/Katolicka-Irska-dobila-prvog-otvoreno-gej-premijera.html

Lele Boške što ih nagrdi Rotšild :eek:
Em Hindu , em dvocevka :sad2:

Sad ce imati ko da ih dobro izjebe.
Pa i mi imamo pedera predsednika samo se jos nije javno deklariso.
 

Back
Top