АМЕРИЧКИ СЕНАТОР: Докле ћемо помагати Саудијце, главне извознике џихада и мржње...?!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: АМЕРИЧКИ СЕНАТОР: Докле ћемо помагати Саудијце, главне извознике џихада и мржње...?!

Poznat
    Učlanjen
    21.11.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    184

Thumbs up АМЕРИЧКИ СЕНАТОР: Докле ћемо помагати Саудијце, главне извознике џихада и мржње...?!

Амерички сенатор за Кентаки Пол Ранд побунио се у уторак у сенату у Вашингтону против продаје америчког оружја Саудијској Арабији, рекавши да он "не би продао ни пушку, а још мање прецизно вођене пројектиле".

Сенатор Ранд Пол (фото: Јутјуб принтскрин)

Пол је истакао да је хуманитарна криза у Јемену "можда гора од оне у Сирији".

Он је глад у јемену упоредио са оним "библијских размера", јер 17 милиона људи живи на ивици умирања од глади.

Он је рекао да је та ситуација створена без жеље Америке, али је узрокована њеним оружјем.

- Имамо шансу да кажемо Саудијској Арабији да је доста било. Треба ли да дајемо Саудијској Арабији новац или оружје? Шта је Саудијска Арабија била последњих 30 година? Били су извозник џихадистичке филозофије број један, број један извозник "Хајде да мрзимо Америку" и "Хајде да мрзимо јеврејско-хришћанску традицију и етику" - упозорио је Пол.

Он је закључио да то долази из Саудијске Арабије.

- Они то уче у школама у нашој земљи, уче у школама у Индонезији, они кваре ислам широм света. И ми ћемо има дати оружје? Мислим да је то велика, велика грешка - упозорио је сенатор.

Пол је рекао да ће, заједно с америчким сенатором за Конектикат Крисом Марфијем, предложити закон којим ће се обуставити будућа продаја контингената оружја саудијским милитаристима умешаним у грађански рат у Јемену.

http://www.pravda.rs/2017/06/14/amer...vrejima-video/

Domaćin Vlad88 (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

Podrazumevano Re: АМЕРИЧКИ СЕНАТОР: Докле ћемо помагати Саудијце, главне извознике џихада и мржње..

Rendara je legenda

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2164

Podrazumevano Re: АМЕРИЧКИ СЕНАТОР: Докле ћемо помагати Саудијце, главне извознике џихада и мржње..

bravo za senatora.

Drago mi je da nisu svi amerikanci ludaci koji podrzavaju sirenje islamskog fasizma u Evropi i sirom sveta.
    Једина животна вредност је породица. Кад пропадне породица, пропашће све, и свештенство и монаштво. Кад пропадне породица, пропашће и цео свет.

Veoma poznat Роло Томази (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    50
    Reputaciona moć
    307

Док год је око 7% капитала у САД власништво краљевске породице, која је у пословним везама са кланом Буш...
    Морамо опростити својим непријатељима, али не пре него што их- обесимо.
    Хајне

Iskusan Perperius (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    93

Iako se slažem sa ovim, to je isto neki lobista, neko ga plati da priča. Tako funkcioniše Senat.
    Доминантна економска теорија нас учи да оно што је добро за власнике капитала и за њихове профите, увек је добро и за поданике.

Buduća legenda kojeimedadam (avatar)
    Učlanjen
    18.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    7997

Podrazumevano Re: АМЕРИЧКИ СЕРАТОР: Докле ћемо помагати Саудијце, главне извознике џихада и мржње..

--------------
    СРБИЈА МИ ЈЕ СВЕ - А ЗА СВЕ ОСТАЛО - НИШТА МИ НЕ ТРЕБА БЕЗ СРБИЈЕ

Poznat
    Učlanjen
    21.11.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    184

Citat Original postavio Perperius Pogledaj poruku
    Iako se slažem sa ovim, to je isto neki lobista, neko ga plati da priča. Tako funkcioniše Senat.

I po tebi, ciji je Rand Pol lobista?

Elita Nosferatu___2 (avatar)
    Učlanjen
    18.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

Ренд Пол и његов отац Рон су легенде.

Рон је увек био други на републиканским унутарстраначким изборима (јер мрзим реч "прајмериз"), и увек је одбијао да подржи победника, јер је тврдио да између демократе и њега нема разлика.

И нема, још од Никсона је то све једна социјалдемократска баљезгарија.

Центар је ужас.
    Poslednji put ažurirao/la Nosferatu___2 : 14.06.2017. u 23:54

Domaćin Amuletum (avatar)
    Učlanjen
    28.09.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    82

Пол је најпринципијелнији човек у Сенату. Неретко је усамљен у својим ставовима. Не значи да нема везе са лобистима, наравно али ето, вреди рећи.

Učlanjen
    18.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

Иначе, Рон Пол је гинеколог-акушер који није вршио абортусе

Elita frootsman (avatar)
    Učlanjen
    09.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    603

Полови су дивни људи који су окружени муричким дебилима.

Učlanjen
    18.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

Citat Original postavio Amuletum Pogledaj poruku
    Пол је најпринципијелнији човек у Сенату. Неретко је усамљен у својим ставовима. Не значи да нема везе са лобистима, наравно али ето, вреди рећи.
    Наравно да има везе са лобистима, и то је ок, јер он то ради на следећи начин.

Он каже "ја сам либертаријанац", и онда му либертаријански настројене личност плаћају паре да за њих лобира.

Други кажу: "Ја сам либертаријанац", а онда им нпр. социјалдемократе понуде више, па онда почну да причају "ПДВ је моја судбина, она ме је теби узела".

Domaćin Amuletum (avatar)
    Učlanjen
    28.09.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    82

Citat Original postavio Nosferatu___2 Pogledaj poruku
    Наравно да има везе са лобистима, и то је ок, јер он то ради на следећи начин.

Он каже "ја сам либертаријанац", и онда му либертаријански настројене личност плаћају паре да за њих лобира.

Други кажу: "Ја сам либертаријанац", а онда им нпр. социјалдемократе понуде више, па онда почну да причају "ПДВ је моја судбина, она ме је теби узела".
    Наравно. То што код нас сама реч лоби асоцира на нешто ужасно и неморално је прича за себе.

Ех, камо среће да у Србији сви воле Пола и због осталих ставова које заступа, а не само због спољнополитичких позиција.

Učlanjen
    18.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

Citat Original postavio Amuletum Pogledaj poruku
    Наравно. То што код нас сама реч лоби асоцира на нешто ужасно и неморално је прича за себе.

Ех, камо среће да у Србији сви воле Пола и због осталих ставова које заступа, а не само због спољнополитичких позиција.
    Ја искрено и не знам њихове спољнопочитичке позиције. Вероватно су, као код свих фанова Чајанке, "Америка на првом месту", што значи да би и фамилија Пол вероватно закрвила са Путином одмах по узимању власти док Тихи вришти.

Али то није битно, битно је да мрзе порезе и да би им играли на сахрани, што кажу наши арапски пријатељи.
    Poslednji put ažurirao/la Nosferatu___2 : 15.06.2017. u 00:10

Legenda Grof Vronski (avatar)
    Učlanjen
    07.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2636

Krik mutavog u pustinjskoj pomrčini !
    Kada bi se ljudi odrekli lepog govora o sebi i lošeg govora o drugima -
    većina čovečanstva bi postala nema...

Veoma poznat zemunski kej (avatar)
    Učlanjen
    21.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    258

Isto sam pomislio ,evo ga katarski lobista.

Učlanjen
    18.11.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

Citat Original postavio zemunski kej Pogledaj poruku
    Isto sam pomislio ,evo ga katarski lobista.
    ЛОЛ, Ренд Пол није катарски лобиста.

Он је лобиста баптистичких милионера са Југа, који су разочарани због америчке сарадње са пустињским неверницима.

Исус, Нафта, Тексас, Пушка, Пик Ап и Плавуше.

То је мото Полових налогодаваца.

Buduća legenda bh_citadela (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    567

Veli li šta senator za izraelsku otimačinu palestinske zemlje ?

A Saudijskoj Arabiji oražje ne poklanjaju nego prodaju, podijele s njima pare od nafte pa ovi još kupe za svoje pare oružje, .. i građanima Amerike prećerano prodaju oružje da 'ušiju' još koju paru ..
    Audiatur et altera pars

Poznat njofra (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

"Он је глад у јемену упоредио са оним "библијских размера", јер 17 милиона људи живи на ивици умирања од глади."

Mozda bi bilo malo bolje stanje kada be ne bi trosili skoro polovinu vode na uzgajanje droge...

"Khat is so popular in Yemen, its cultivation consumes much of the country's agricultural resources. An estimated 40% of the country's water supply goes towards irrigating it,[16] with production increasing by about 10% to 15% every year. One "daily bag" of khat requires an estimated 500 litres (130 US gal) of water to produce.[17] Water consumption is so high, groundwater levels in the Sanaa basin are diminishing, so government officials have proposed relocating large portions of the population of Sana'a to the coast of the Red Sea"
    https://en.wikipedia.org/wiki/Khat

Ali kao i svi narkomani, radije ce ostaviti dete gladno nego da nema za dnevnu dozu.
    Poslednji put ažurirao/la njofra : 15.06.2017. u 00:36

Aktivan član nenadkgkg (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    89

Citat Original postavio Nosferatu___2 Pogledaj poruku
    Ја искрено и не знам њихове спољнопочитичке позиције. Вероватно су, као код свих фанова Чајанке, "Америка на првом месту", што значи да би и фамилија Пол вероватно закрвила са Путином одмах по узимању власти док Тихи вришти.

Али то није битно, битно је да мрзе порезе и да би им играли на сахрани, што кажу наши арапски пријатељи.
    Не бих рекао, матори је изолациониста
    Не знам за млађег

Iskusan sirmijum (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    192

Citat Original postavio Роло Томази Pogledaj poruku
    Док год је око 7% капитала у САД власништво краљевске породице, која је у пословним везама са кланом Буш...
    kako su uradili sa Iračkim parama i zlatom tako mogu i sa 7% saudijaca , jednostavno proglase za teroriste i zamrznu pare .

Poznat WIBU (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    551

Citat Original postavio njofra Pogledaj poruku
    "Он је глад у јемену упоредио са оним "библијских размера", јер 17 милиона људи живи на ивици умирања од глади."

Mozda bi bilo malo bolje stanje kada be ne bi trosili skoro polovinu vode na uzgajanje droge...

"Khat is so popular in Yemen, its cultivation consumes much of the country's agricultural resources. An estimated 40% of the country's water supply goes towards irrigating it,[16] with production increasing by about 10% to 15% every year. One "daily bag" of khat requires an estimated 500 litres (130 US gal) of water to produce.[17] Water consumption is so high, groundwater levels in the Sanaa basin are diminishing, so government officials have proposed relocating large portions of the population of Sana'a to the coast of the Red Sea"
    https://en.wikipedia.org/wiki/Khat

Ali kao i svi narkomani, radije ce ostaviti dete gladno nego da nema za dnevnu dozu.
    Da li si to upravo ceo jemenski narod nazvao narkomanima?

A i sasvim "slučajno" si izostavio ovaj deo "Consumption of the plant's leaves in its natural state is also permitted in Israel. Among communities from the areas where the plant is native, khat chewing has a history as a social custom dating back thousands of years."
    "Nije važno odakle sam, sve dok znadeš kuda putujem..."

Emihs je trenutno na forumu
    Nikakva spoljašnja sloboda ne može se postići bez unutrašnjeg mira.
    Moderator Emihs (avatar)
    Učlanjen
    21.11.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    359

Све је то танко,недовољно.Видјели смо сви где је госпон Трумп отишао на први међународни пут.
    То нам говори шта и како ће Америка,само треба читати између редова.
    Robovi su postali slobodni a slobodni ljudi robovi!

Poznat njofra (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Citat Original postavio WIBU Pogledaj poruku
    Da li si to upravo ceo jemenski narod nazvao narkomanima?

A i sasvim "slučajno" si izostavio ovaj deo "Consumption of the plant's leaves in its natural state is also permitted in Israel. Among communities from the areas where the plant is native, khat chewing has a history as a social custom dating back thousands of years."
    Vecina se drogira svakodnevno, od male dece pa do staraca, za drogu imaju vode ali vode nema za proizvodnju hrane zbog cega im deca umiru od gladi.

Kako bi ti nazvao tu situaciju "kulturni obicaj pustanja deteta da ti skapa od gladi jer ti je droga ipak preca" ?

Najbolje je poljoprivredne resurse zemlje usmeriti ka prozvodnji droge,
    ne proizvoditi skoro nista od hrane,
    zvakati drogu po ceo dan,
    I na kraju derati se "Death to America!"
    Poslednji put ažurirao/la njofra : 15.06.2017. u 11:58

libe strasni nije na forumu
    почетак краја диктатора најавио је курир
    Veoma poznat libe strasni (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1343

право у центар
    ништа без снс,пинка&дезинформера

Slične teme

1. Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 04.05.2011., 11:03
  2. Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 15.12.2010., 17:50
  3. Odgovora: 89
    Poslednja poruka: 16.10.2008., 10:19
  4. Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 07.03.2008., 02:21
  5. Odgovora: 63