4umash od koga se

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
i ja s ecudim samoj sebi sto sam uopste postavila temu....i to ovakvu:lol:

- - - - - - - - - -

mozda bi trebalo da postavim temu recke ili tako nesto. pa kada se ko kresne udje na temu i napise recka, a moze da stavi i crticu
 
plasite?

ima li ovde kakav 4umash od koga se plasite. msm, ne ono podilaze vas erotski zmarci, nego pomislite kad ga (ili nju) vidite - ybt, ovaj (ova) ce me sa'rani.:eek:

znaci, ja imam jednog od koga me vata strasan strah:lol: toliki strah da ne smem ni da kazem kako se vika i cim ga vidim budem manja od makovog zrna....antibiotik za mene. :lol:

aj sad vi...msm, znam da ce tema da propadn:mrgreen:e, al sta fali i ja neku temu da otvorim


:zcepanje:

 
b6ca069687d16777bd75afa045655521.jpg

Konju, upamti, nije svaka zamka za istu zver.
Ne dizi prasinu, dzabe ti je...:lol:
 
ne postoji istorija. :lol:

- - - - - - - - - -

zagorele su mi paprike, zbog bilijara. :roll:

da je zbog Laprasa pa i da te razumem :roll:

na kraju svakog meseca se recke zbrajaju, a srecne dobitnike side, sifilisa i tripera nagradjujemo trajnim kloniranjem. :lol:

ne moze :zcepanje: ima nas i medical supported :cool: msm el znas kakva pravila pri randomizaciji Pacijenata u startu svake klinicke studije vaze il ne :lol:
 
da je zbog Laprasa pa i da te razumem :roll:



ne moze :zcepanje: ima nas i medical supported :cool: sm el znas kakva pravila pri randomizaciji Pacijenata u startu svake klinicke studije vaze il ne :lol:

pa jeste lapras je najjaci i jedini koji moze da unisti snorlaxa. ali dragonit je najlepsi. :mrgreen: izdala si dragonita. :(

moze...sto ne bi moglo, samo vi medicinski potkovani ne bi dobili nagradu trajnog kloniranja. :mrgreen:
 
pa jeste lapras je najjaci i jedini koji moze da unisti snorlaxa. :zaljubljena: ali dragonit je najlepsi. :mrgreen: izdala si dragonita. :(

moze...sto ne bi moglo, samo vi medicinski potkovani ne bi dobili nagradu trajnog kloniranja. :mrgreen:

pih pa meni izdati estetiku zog Moci ko dobar dan :zcepanje:

al znas da sad Lapras, sa skrominh max xp less than 2409 and dragone pulse zbrise svaku dragonitu 3500+ :zaljubljena:


koji ce nam nagrada kad sami mozemo se kloniramo kad nam se digne :p
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top