Neki program za bootovanje

najjednostavnije ti je da kad udes u dos mod (moraces preko sistemske diskete od recimo win 98) otkucas (win98 ponovo posto otvara smajlja :))
c:
da bi presao na c particiju
i onda otkucas
edit
da ti se otvori editor i onda preko open nadji fajl koji ti treba (boot.ini). Kad ga nadjes napisi u njemu ono sta ti treba.
AKo nisi siguran sta tacno pogledaj od nekog druga (sta kod njega pise) pa iskombinuj ili prepisi pa napisi ovde pa da probamo da ti pomognemo sta tacno da napises
 
Dzaba sve to sad jel sam reinstalirao win ali sad imam jedan drugi problem :(
Nece da radim modem, iako se noramlno instalira preko win, nisu mu potrebni neki dodatni drajveri.
Zove se Generic softK56 i win ga odmah prepozna instalira i pise da je spreman za koriscenje, ali kad pritisnem biraj broj onda se samo cuje tu-tu ali nece da okrece brojeve i izadje greska 680 sa porukom da ne moze no dial number.
Onaj kabal za telefon je sve normalno podeseno.
Znas li sta treba da radim?
Da napomenem jos samo da nisam imao drajver za SM Bus controler, ali sutra cu odneti te drajvere pa me bash interesuje da li je zbog toga :?
Ali sta da radim ako nije?
 
Nije to bio problem, nego u kontrolnoj tabli ides na opcije telefona pa na tab modemi pa tu izaberes modemi ides na svojsta pa na tab modem i tu odstikliras Sacekaj na signal pre biranja telefonskog broja.
E to je bila cela caka i nasao sam resenje za to na nekom sajtu, ne secam se vise koje.
 

Back
Top