Mesec u ribama

ranjeni Zoro

Elita
Poruka
21.565
Primetio sam da žene mnogo više od muškaraca posećuju astrologe, tumače tarota, šolja, dlanova i tako te čitače sudbine.

Kakva su vaša iskustva sa tim rabotama?

Bile? Probale? Verujete? Ne verujete? Neko vam nešto pogodio?


as-pl-1.jpg
 
grešiš... muškarci mnogo fanatičnije urone u tematiku ako uđu u priču.
žene očekuju rešenje problema, pa funkcionišu po principu: daj mi sam nešto lpo, malo nade, instant rešenja ako si ''dobar astrolog''.
bavim se time, ali skeptična po prirodi za sve vrste ''verovanja''.

na žalost ili sreću mesec mi je na 59' riba, ali srećom ima sve karakteristike ovana. :lol:

nego di je tebi mesec da ti kažem sudbinu? :mrgreen:
 
Evo nap. za Vage
Dobre su prirode i prijatni, a istovremeno se lako naroguše ako samo pokušate da se prema njima ponašate zapovednički. Vage su izuzetno inteligentni ljudi, pa opet, ponekad se ponašaju vrlo naivno i nespretno. Mogu da vas zagluše svojom dugom pričom i istovremeno su pažljivi i zahvalni slušaoci. Neumorni su, a retko pristaju da bilo šta obavljaju na brzinu. Takav spoj naizgled sve različitih osobina mnoge ljude ostavlja zbunjene. Ta zagonetka o sebi muči, medutim, i Vage same.

I sad ti budi pametan...a plavusa, plus Vaga,pa jbmu...:lol:
 
grešiš... muškarci mnogo fanatičnije urone u tematiku ako uđu u priču.
žene očekuju rešenje problema, pa funkcionišu po principu: daj mi sam nešto lpo, malo nade, instant rešenja ako si ''dobar astrolog''.
bavim se time, ali skeptična po prirodi za sve vrste ''verovanja''.

na žalost ili sreću mesec mi je na 59' riba, ali srećom ima sve karakteristike ovana. :lol:

nego di je tebi mesec da ti kažem sudbinu? :mrgreen:

ma pusti mene, meni u kartama života piše "više sreće u sledećem izvlačenju"..
 
sa razlikom nas,jer opste poznato je vage krasi diplomatija pa, ne bih ja tu nista dir'O sto bi rekao Cola...:lol:

nikad neću avanzovati do tog stadijuma, kod mene ide prvo enter, pa ganglijanje i eventualno pregovori. :lol:

Đavolu vazda nista pametno ne pada na pamet...

jel ti to najbolji argumenat koji imaš? :lol:
ako jeste ne bih te dalje zadržavala.
 
Evo nap. za Vage
Dobre su prirode i prijatni, a istovremeno se lako naroguše ako samo pokušate da se prema njima ponašate zapovednički. Vage su izuzetno inteligentni ljudi, pa opet, ponekad se ponašaju vrlo naivno i nespretno. Mogu da vas zagluše svojom dugom pričom i istovremeno su pažljivi i zahvalni slušaoci. Neumorni su, a retko pristaju da bilo šta obavljaju na brzinu. Takav spoj naizgled sve različitih osobina mnoge ljude ostavlja zbunjene. Ta zagonetka o sebi muči, medutim, i Vage same.

I sad ti budi pametan...a plavusa, plus Vaga,pa jbmu...:lol:

Vage lako gube ravnotežu :)
 

Back
Top