Pomoc oko izbacivanja sajta na Google-u.

UniversalITI

Početnik
Poruka
2
Pozdrav svima. Napravio sam sajt, sredio ga i sve to. Registrovao sam ga na Google Webmaster i Google Analytics. U podešavanjima na sajtu u opciji ključne reči sam ubacio specifične reči. Kada ukucam neku od tih reči na Guglu ne izbaci stranicu uopšte, gledao sam 20 stranica, nema ga uopšte. Izadje na Guglu samo ako ukucam puno ime sajta. Bio bih zahvalan ako bi mi neko mogao objasniti šta treba da uradim da ga izbaci na Guglu kada ukucam neku od ključnih reči. Hvala.
Sajt napravljen preko WebExpress-a.
 
Pozdrav svima. Napravio sam sajt, sredio ga i sve to. Registrovao sam ga na Google Webmaster i Google Analytics. U podešavanjima na sajtu u opciji ključne reči sam ubacio specifične reči. Kada ukucam neku od tih reči na Guglu ne izbaci stranicu uopšte, gledao sam 20 stranica, nema ga uopšte. Izadje na Guglu samo ako ukucam puno ime sajta. Bio bih zahvalan ako bi mi neko mogao objasniti šta treba da uradim da ga izbaci na Guglu kada ukucam neku od ključnih reči. Hvala.
Sajt napravljen preko WebExpress-a.

Potrebno je da prodje neko vreme, uglavnom oko mesec dana ako ti je sajt na engleskom dok ga gugl uopste uzme u razmatranje. U pocetku cak i da iskucas sam naslov nece ti ga pokazati. Samo strpljivo... i srecno >(
 
Ključne reči kao keywords - Google više ne uzima u razmatranje, to moraš da znaš. Sajt mora da ti bude dobro onpage optimizovan, ali ne škodi i off page optimizacija kako bi se sajt pojavio već gde treba. Ali svakako moraš da budeš strpljiv sa ovim. Savetujem ti da se informišeš malo po webu kako da napraviš dobre i kvalitetne backlinkove ka tvom sajtu. ;)
 

Back
Top