Zasto su komunjare nastavnici i profesori bili iskompleksirani retosi?
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 25

Tema: Zasto su komunjare nastavnici i profesori bili iskompleksirani retosi?

Buduća legenda Motorcyclist (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    553

Podrazumevano Zasto su komunjare nastavnici i profesori bili iskompleksirani retosi?

Svi ste culi za divne price vasih dedova, oceva ili ste i sami deca komunizma pa ste osetili cari komunjarskog skolskog sistema i vaspitanja.

Znate ono kad vas natera nastavnik da skupite prste pa osine lenjirom po sred prstiju pa vam krene krv iz noktiju?

Ili vas posalje da glecite na kukuruzu?

Pa onda cupanje za zulufe, udaranje samara, lenjirom po ledjima, prutom..... Lupanje cvrga itd.

Koje su na vama metode primenjivane pioniri maleni? Ili za koje ste culi?

I zasto su vam roditelji i roditelji vasih roditelja bili najobicnije pic.ice koje nisu smele da odu u skolu i nalupaju krvnika??? Jel su komunjare p... u dusi?
    Sto sad ljubav, sto sad ljubav ima Steam, kad te vise ne volim...

Aktivan član
    Učlanjen
    30.03.2017.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Zasto su komunjare nastavnici i profesori bili iskompleksirani retosi?

meni je lupila šamar jedna nastavnica za vreme dosmanlija

gost 390446 nije na forumu
    “Kako ja mogu biti nacionalista ako sam svetski prvak?"
    Iskusan
    Učlanjen
    29.11.2016.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Zasto su komunjare nastavnici i profesori bili iskompleksirani retosi?

To nema veze sa komunizmom, to potice od doktrine uciteljstva koja je bila u to vreme skoro svuda u svetu, pa i u razvijenoj Velikoj Britaniji.
    Apsolutno nikakve veze komunizam nema sa tim metodama ucenja.

Aktivan član
    Učlanjen
    30.03.2017.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

bio je jedan profesor fizičkog koji je vukao za zulufe i zavrtao bradavice takođe za vreme dosmanlija

Iskusan Perperius (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    94

Bilo je toga i u Kraljevini Jugoslaviji.
    Доминантна економска теорија нас учи да оно што је добро за власнике капитала и за њихове профите, увек је добро и за поданике.

Elita Sarvaš (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    2708

Čudni su mi likovi koji mrze bivši sistem a u njemu uopšte nisu živjeli . Ja jesam dijete komunizma
    i opet je čudno kako ja ne mrzim taj sistem a živio sam u njemu . Nisam uopšte bio među privilegovanim
    nego sam u drugi srednje išao u očevom starom mantilu iako sam bio bolji đak nego 90% sadašnjih
    mrzitelja " komunjara " . Čim napišeš " komunjara " deklarišeš se kao jebivjetar kojem i ne treba nešto ozbiljno napisti .

Elita Umri_muski (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    269

Ne zna se sta je gore i ko je vise pukao.....

Ovi sto pisu o socijalizmu a danas u skolama i prebijanja i nasilje koje dovede do samoubistva i profani koje boli uvo da li se u susednoj ucionici diluje trava i droga.....Ili oni koji tvrde da je upravo takvo stanje u skolstvu posledica ponasanja socijalista u periodu pre 35 godina...

Učlanjen
    01.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    269

Citat Original postavio L DJ S P N P Z 2 Pogledaj poruku
    bio je jedan profesor fizičkog koji je vukao za zulufe i zavrtao bradavice takođe za vreme dosmanlija
    Jes me jedan profan fizickog dohvatio za ono sto se kao moze nazvati sulufima, a nisu zulufi...Nije to zgodno , em boli em se uplasis da te ne pocupa...
    Optuzila me jedna drugarica na nagovor tri drugarice koje su kasnije postale lopovi, tj zavrsile su u zatvoru kad su imale 28 godina, da sam je udario...
    Ne znam kako , ali je izgledala prilicno modra.
    E od tada ja ne verujem u ono sto vidim, jer ja znam da je nisam ni pipnuo a verovatno se to i videlo na mom licu, pa sam samo popio poziv za oca , razgovor od 2h sa razrednim i razgovor kod direktora...
    Ali i dan danas ne znam kako je uspela da napravi onako modro na obrazu.....kao zombi...
    Jeste da smo se posvadjali na odmoru, a ispalo je da je kao malo zaljubljena u mene, ali to nije razlog da me ukopa....bar ja tada nisam razumeo tu zensku stranu licnosti...

A danas, danas bi jedva docekali da me obese u skolskom dvoristu za primer , bez ikakve provere, verovatno bi zvali i policiju, napravila bi se bruka, a posle svega bi ostala sumnja i dim....a vatre ne bi bilo, bar se ja nadam da nam je policija jos uvek dobra...

N3W nije na forumu
              l̪̤͋͗̎o͊ͣ̿̓lͬ̈ͭ
    Iskusan N3W (avatar)
    Učlanjen
    08.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    149

Kakve crne komunjare, to su počeli da primenjuju prvi Englezi i to sredinom 19 veka.
    - "Follow the Whistler"
    https://goo.gl/ZzJBkd

Iskusan mizaca (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2015.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    426

Nisu tukli ucitelji i nastavnici do 90-tih.....
    Ali nije se smjelo psovati,zvakati zvake i biti nasilan i nevaspitan
    To se sankcionisalo.
    Međutim tad je bilo znanja,a danas je to samo pro-forma i oblik drzavne obaveze.
    Na to je svedena danasnja osnovna drzavna skola.....
    Ljudi su postali najgori psi,a psi najbolji ljudi !!!!!!

Domaćin Боб Метјуз (avatar)
    Učlanjen
    18.05.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    86

da su tebi malo lupali šamare ne bi izrastao u iskomleksiranog fegeta
    blood vs gold

Legenda Победоносцев (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1404

Citat Original postavio Sarvaš Pogledaj poruku
    u drugi srednje išao u očevom starom mantilu
    Дирљив детаљ, друже.

Ако се врати комунизам напиши то обавезно негде кад будеш доказивао морално-политичку подобност.
    no longer at ease here, in the old dispensation

Elita Sarvaš (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    2708

Citat Original postavio mizaca Pogledaj poruku
    To se sankcionisalo.
    Međutim tad je bilo znanja,a danas je to samo pro-forma i oblik drzavne obaveze.
    Tukli su ali u seoskim osnovnim školama . U gradskim su bili blaži jer je tamo bilo puno tatinih sinova .
    Moj nastavnik matematike Rajko dobije premještaj u Novi Sad . Poslije mjesec dana za dlaku da ga izbace iz
    škole jer je razvalio šamarčinu jednom koji je terorizirao cijelu školu . Umjesto da mu budu zahvalni do neba
    skupe se nastavnici i roditelji i Rajko jedva opstane .
    Sledeće godine dođe Rajko da posjeti bivše učenike . Nas sto se skupilo oko njega .
    Najprije je rekao da dignu ruke oni koji su dobili šamar od njega . Neće niko da digne iako je nas dosta dobilo po
    ušima . Ruku na srce , nije ni jedan dobio nezasluženo .
    Rajko se svima izvine i kaže da je tek u Novom Sadu shvatio koliko smo mi zlatna djeca .
    Ono u NS je bagra ( njegove riječi ) ali baš me briga , neću više nikoga da pipnem ali razbiće se to njima jednom o glavu .

Domaćin Боб Метјуз (avatar)
    Učlanjen
    18.05.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    86

Tukli su ali u seoskim osnovnim školama . U gradskim su bili blaži jer je tamo bilo puno tatinih sinova .
    Moj nastavnik matematike Rajko dobije premještaj u Novi Sad . Poslije mjesec dana za dlaku da ga izbace iz
    škole jer je razvalio šamarčinu jednom koji je terorizirao cijelu školu . Umjesto da mu budu zahvalni do neba
    Sledeće godine dođe Rajko da posjeti bivše učenike . Nas sto se skupilo oko njega .
    Najprije je rekao da dignu ruke oni koji su dobili šamar od njega . Neće niko da digne iako je nas dosta dobilo po
    Rajko se svima izvine i kaže da je tek u Novom Sadu shvatio koliko smo mi zlatna djeca .
    Ono u NS je bagra ( njegove riječi ) ali baš me briga , neću više nikoga da pipnem ali razbiće se to njima jednom o glavu .
    pravda za Rajka!
    blood vs gold

Aktivan član
    Učlanjen
    30.03.2017.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio mizaca Pogledaj poruku
    To se sankcionisalo.
    kad spomenu žvake taj moj profesor fizičkog ne dao bog da te uvati da žvaćeš žvaku uvati pa ti je zalepi za zuluf pa moraš da se šišaš

Učlanjen
    01.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    269

Bilo je i obrnuto...
    Kad su razmontirali gimnaziju u jednom selu , dosli profesori u obliznji grad...
    I doneli svoje domace vaspitanje i obrazovanje...

Znaci dosli su u skolu gde se cenilo znanje a i profesor i djak...
    A nastupili su sa tri scene...
    Samo bog zna za 5, ja za 4, a vi najvise za 3...to je bilo pravilo jedne profesorke koja je dosla....i davala je po 10 jedinica ako je neko ispravi za pogresno napisano nesto na tabli...
    Drugi profa je doneo pravilo da skolarke 4 godine sacuje dok izlaze pored table da odgovaraju, cak i da ih stipne jedanput ili dva puta, bez zenskog ucesca i provokacije...
    Treci je doneo pravilo da moze da gadja djaka kredom ako mu nesto smeta na casu, a ne da ga opomene...
    Cetvrti je doneo pravilo da moze da ponizava djaka ako se ponasa neoptereceno , kao prema pedagogu a ne kao prema bogu..

Dakle stoji da su seljoberi profani uzas uzasa, ali se uvlace 50+1% djaka da ne bi popili neku akciju izbacivanja iz skole ili zescu tuzbu...
    Muskarci su seljacki vulgarni, cesu jaja dok srednjoskolke odgovaraju cak i kad nisu stvarno seksualno usmereni ka njima , bilo je i toga, znaci nije profa bio nalozen na ucenice, ili jeste, ali nikad nije presao granicu profesionalnog odnosa...
    A neprofesionalan odnos prema znanju se skoro pa podrazumeva jer im je vaznije odnos prema njima od odnosa prema znanju...

Posto je danas cela Srbija seljacka, mozete danas da zamislite skolski proces na sta lici...

Buduća legenda Boljarin (avatar)
    Učlanjen
    02.03.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    569

Citat Original postavio Umri_muski Pogledaj poruku
    Ne zna se sta je gore i ko je vise pukao.....

Ovi sto pisu o socijalizmu a danas u skolama i prebijanja i nasilje koje dovede do samoubistva i profani koje boli uvo da li se u susednoj ucionici diluje trava i droga.....Ili oni koji tvrde da je upravo takvo stanje u skolstvu posledica ponasanja socijalista u periodu pre 35 godina...
    Zna se Patak, borba za odrzavanje tranzicije poziva duhove u bolesnim umovima.

Zaslužan član DeeLite (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3955

Citat Original postavio b!keR Pogledaj poruku

Svi ste culi za divne price vasih dedova, oceva ili ste i sami deca komunizma pa ste osetili cari komunjarskog skolskog sistema i vaspitanja.

Znate ono kad vas natera nastavnik da skupite prste pa osine lenjirom po sred prstiju pa vam krene krv iz noktiju?

Ili vas posalje da glecite na kukuruzu?

Pa onda cupanje za zulufe, udaranje samara, lenjirom po ledjima, prutom..... Lupanje cvrga itd.

Koje su na vama metode primenjivane pioniri maleni? Ili za koje ste culi?

I zasto su vam roditelji i roditelji vasih roditelja bili najobicnije pic.ice koje nisu smele da odu u skolu i nalupaju krvnika??? Jel su komunjare p... u dusi?
    isto je i danas...ne vidim da su danas nešto uznapredovali
    mukami

N3W nije na forumu
              l̪̤͋͗̎o͊ͣ̿̓lͬ̈ͭ
    Iskusan N3W (avatar)
    Učlanjen
    08.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    149

Po selima i dalje slivaju olovo da čiste od duhova kao i to da stavljaju sirće i brašno na noge pa zavijaju u kese da izleče đavola u deci, pa opet ne znači da su u pravu seljaci iz sela

Inače, obožavam iskompleksirane ljude koji uvek napadaju ljude koji žive po većim mestima. Famozna pojava za izučavanje i posmatranje.
    - "Follow the Whistler"
    https://goo.gl/ZzJBkd

Učlanjen
    01.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    269

Citat Original postavio Boljarin Pogledaj poruku
    Zna se Patak, borba za odrzavanje tranzicije poziva duhove u bolesnim umovima.
    Ali da li ima toliko ljudi koji me nece nabiti na kolac ako to kazem....?

Legenda Победоносцев (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1404

"Мене су тукли сваки дан и шта ми сад фали!"

Авај, одговор на таква питања је често "све."
    no longer at ease here, in the old dispensation

Učlanjen
    01.01.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    269

Citat Original postavio N3W Pogledaj poruku
    Po selima i dalje slivaju olovo da čiste od duhova kao i to da stavljaju sirće i brašno na noge pa zavijaju u kese da izleče đavola u deci, pa opet ne znači da su u pravu seljaci iz sela

Inače, obožavam iskompleksirane ljude koji uvek napadaju ljude koji žive po većim mestima. Famozna pojava za izučavanje i posmatranje.
    Ono sto je najgore je da se sada izjednacio Beograd, Leskovac i Crna Trava.....
    Sto znaci , gledano na neki uprosten nacin, seljaci su u BG, LE, i CT totalno uspostavili mentalne i kulturne dominacije...
    Ne znam za druge gradove, osim Ni i Ks, a cini mi se i Ja, da ipak ostavlja gradski mentalitet kao dominantni...
    Verovatno i manja mesta poput Sapca, Vrnjacke Banje, Valjeva....

Buduća legenda Boljarin (avatar)
    Učlanjen
    02.03.2015.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    569

Citat Original postavio Umri_muski Pogledaj poruku
    Ali da li ima toliko ljudi koji me nece nabiti na kolac ako to kazem....?
    Verujem da nece jer su vernici, monetarni, pa izbegavaju eksplicitne radnje koje bi mogle da ih kostaju.

Primećen član
    Učlanjen
    04.09.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    19

nasilje prema deci pa i porodicno nasilje postoje i u kapitalizmu, to ima veze sa patrijarhatom a ne sa ideologijom.

Moderator đavolčić (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    780

Nit je ovo tema za političke razgovore nit može ovakav naslov. Ključ

Slične teme

1. Učitelji, nastavnici, profesori
    Autor poetessa u forumu Muškarci
    Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 28.05.2015., 11:20
  2. Nastavnici,profesori
    Autor mimus u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 13.10.2008., 11:51
  3. PROFESORI SESTE BEOGRADSKE GIMNAZIJE
    Autor MAJA u forumu Škole