PUKLA TIKVA! Jankovića napustio najbliži saradnik!

Оде и Дуда, најбољи лик у Јанковићевом табору. Остале само голе буџетлије. :lol:

Дуда Ивковић није ни био у Покрету, он је одмах је рекао да ће подржати једино кампању Јанковића на председничким изборима, и да неће учестовати у дневној политици, зашта реално он и није.
А што се тиче академика Теодоровића, није ни он "лик" за дневну политику, а иначе никакве свађе ("пуцања тикве") са тим господином није било, како постављач теме / СНС бот имплицира, већ човек једноставно неће да буде изложен политичком прогону и отишао је из Покрета најнормалније, док му се Покрет најлепше захваљује за допринос у кампањи и у оснивању Покрета:

"- Pokret slobodnih građana javno se zahvaljuje akademiku Teodoroviću za veliki doprinos koji je dao tokom kampanje za predsedničke izbore, kao i za njegov rad tokom osnivanja Pokreta - naveli su iz Pokreta."

За Покрет је сада битније ко ће да уђе у исти, а током наредног периода. На пример, ако друг Ђилас не уђе и званично у Покрет односно ако одбије да буде кандидат Покрета за градоначелника Београда, то ће бити лоше за Покрет слободних грађана.
 
Poslednja izmena:
Кад смо већ код службе, зашто служба прати господина Јанковића?

Не прати само Јанковића, већ све челнике Покрета, а из простог разлога зато што Вучић жели у самом зачетку да уништи свако ново опозиционо деловање.

- - - - - - - - - -

Прво госпоидн Бунда, (...)

Живковић није отишао, већ му је речено да са својим ставовима као на пример да се и "земља мора продавати страним инвеститорима" и да је "држава лош власник", односно са његовим непромењеним нео-либералним ставовима о економији, он није добродошао у Покрет.
 
Poslednja izmena:
Ko o cemu Edmond o cmarovima. :lol:

Treba da si ponosan. Meni si postao sinonim za anus. Cim vidim Mracak, prva asocijacija mi je cmar.

Dobro, bre, majka mu stara, koliko to treba da taljigas da bi dobio unapredjenje? Radis li po ugovoru na 2-3 godine ili postoji neka kvota cmarova koje moras da obradis da bi te unapredili iz, staznam, hemoroida u rektalni polip?

Zao mi te cak, pomalo, umreces lizuci guzice, a neces dobiti sta ti je obecano.

Salim se, nije mi te zao.
 

Back
Top