Polio caj po MacBookPro

ljubisacs

Obećava
Poruka
57
Polio sam caj po Macu. Otprilike trecinu solje. Odmah sam ga okrenuo i cimao malo da sve izadje. Greska mi je sto ga nisam odmah iskljucio (mislimnije bio na punjacu). Ostavio sam ga okrenutog ceo dan na pesiru. Sinoc sam ga kratko ukljucio. Delovalo je da je sve ok. Vratio sam opet na peskir i tako ce stajati do veceras. Moje pitanje je da li bih treba da ga odnesem u Apple radnju cisto da provere da li je sve ok ili?

Hvala
 
Ima i one tastature sto imaju kanale ,pa kada prospes nesto ,ono se u kanalima zadrzi da ne udje u maticnu i pohebe nesto..
Ja imam takvu tastaturu ,za 10 sekundi se vadi,i isto tako brzo poveze ponovo...
Najgore sto moze da se desi je da strada sama tastatura ,mada kazu kada se alkoholom ocisti i prosusi 24h ,ne bi trebalo da bude problema.
 
Polio sam caj po Macu. Otprilike trecinu solje. Odmah sam ga okrenuo i cimao malo da sve izadje. Greska mi je sto ga nisam odmah iskljucio (mislimnije bio na punjacu). Ostavio sam ga okrenutog ceo dan na pesiru. Sinoc sam ga kratko ukljucio. Delovalo je da je sve ok. Vratio sam opet na peskir i tako ce stajati do veceras. Moje pitanje je da li bih treba da ga odnesem u Apple radnju cisto da provere da li je sve ok ili?
Hvala

ma ne mora,bitno da si se pofalio mekom xixi
 

Back
Top