Ljudsko i konjsko meso u mesnoj industriji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Postoje naznake o sublimiranom propagiranju kanibalizma u mas kulturi. Ako u granule idu eutanazijom ubijene azilske zivotinje, nije zacudjujuce da i ljudski lesevi zavrse u nekom obliku hrane. Po meni to nije nista veca bolest od toga sto nasa vrsta konzumira zivotinje. Mrtva hrana ne moze biti pogon organizmu. Unosenjem smrti u sebe prljamo i dusu.
 
Postoje naznake o sublimiranom propagiranju kanibalizma u mas kulturi. Ako u granule idu eutanazijom ubijene azilske zivotinje, nije zacudjujuce da i ljudski lesevi zavrse u nekom obliku hrane. Po meni to nije nista veca bolest od toga sto nasa vrsta konzumira zivotinje. Mrtva hrana ne moze biti pogon organizmu. Unosenjem smrti u sebe prljamo i dusu.

Pa i biljku jedeš mrtvu.
 
Postoje naznake o sublimiranom propagiranju kanibalizma u mas kulturi. Ako u granule idu eutanazijom ubijene azilske zivotinje, nije zacudjujuce da i ljudski lesevi zavrse u nekom obliku hrane. Po meni to nije nista veca bolest od toga sto nasa vrsta konzumira zivotinje. Mrtva hrana ne moze biti pogon organizmu. Unosenjem smrti u sebe prljamo i dusu.

Ljudi kojima su transplatirali srce ili druge organe, poceli su da poprimaju karakteristike predhodnih ljudi koji su bili nosioci tih organa. Praksa posta u svim religijama nije bez razloga.
 
У опису вести која је објављена када отворите линк пише да је вест лажна и сатирична

Kapitalizam je takav, sve sto moze da se iskoristi ne baca se. Svedjani uvoze tudje smece iako imaju svoje, Kinezi uveliko prave vestacka jaja jer se vise zaradi nego na obicnim (brze se napravi jaje nego sto je potrebno da kokoska snese).

Ljudi se uveliko jedu i to nije mit niti lazna vest. Dosta se pisalo o prethodnoj americkoj administraciji na celu sa Hilari i povezanosti sa ''Spirit Cooking''. Ako se to radi od strane politicara, zasto bi cudilo da se prodaje ljudsko meso.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top