Ко то управља Србијом из иностранства?

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.277
Дакле, форумаши, обично они источно настројени, стално на форуму објашњавају како нема сврхе да размишљамо и да политички делујемо, као појединци и као колектив, јер неко са запада управља овом земљом и попут луткара управља марионетама које су "на власти" али у ствари не доносе сами своје одлуке него им они са запада налажу а ови само спроводе. Па се обично каже...то се привремено мењају извршиоци. Сада је Вучић а спрема се Јанковић итд..итд..

И ја тако по некад поставим пар питања, да ми се објасни, али нико неће да ми да одговор него...оно...они су мудри и знају, а ја ако не знам, не вреди ни да ми се објашњава.

Ко то и како са запада управља Србијом, у тој мери да је Србија само објекат над којим се делује и ништа од нас самих не зависи?

По некад чујем да је Скат главни, али он је само обичан ситни функционерчић америчког секретаријата спољних послова. То су обични службеници који одшљакају од 9-15 и то је то. Ма шта мислили о амбасадорима, они су курчићи на бициклу. По некад су то неки налогодавци из Брисела, а опет то су неки службеници које заболе патка за Србију и вероватно би више волели да је нема (ал' не у смислу у ком бисте ви волели да је нема Америка), па да имају мање административних послова око Србије. По некад су можда то ротшилди и Рокфелери и Гуштери и британске краљице, али то је ипак неозбиљна прича која је више за ПДФ теорије завере.

Ја молим да ми се објасни како се то са запада управља СРбијом на тај начин да ми сами као политичка бића ни на који начин не утичемо на наше животе, на наше судбине, на наше политичке одлуке, на нашу власт, локалну, републичку, на промену власти, на ширење идеја и политичких ставова.
 
Па врло једноставно, кредитном политиком. Пошто је Србија шворц и не може ни дневне потребе да покрије из сопствених пореских прихода, остатак стиже за Запада. И онда нема другог него да на 'скачите, сељаци!' одговориш са 'колико хиљада километара увис и колико стотина пута, ваше високоблагородије?'

А што се тиче саме механике контроле, преко ХААРП-а. ХААРП-ом директно управљају главама својих гуштероида-динароида и то иде право из јоносфере. Обично се види неки траг или биљег где су управни механизми уграђени, па тако Тадић има једну црну флеку на иначе белој коси, Вучић има огромну слонолику доњу усну, и сл. Ту је уграђена та лепетрика. Кад стигне налог из Вашингтона зацакле им се очи, и по томе такође може да се препозна тај моменат.
 
Tako Srbi pokušavaju da operu ljagu sa naroda, priča kako ma nije kriv narod, krivi su kvinslizi.

Narode ovo je okupacija a realno narod se uopšte ne buni, lepo izadje i zaokruži u velikom broju odredjenog političara i pošto patrijote ne mogu da svare da je zapravo narod kriv za sve što mu se desi onda kreće priča krivi su rotšildi, bilderbezi, kraljica pirgava, kriv je Brisel, kriv je Fašington.

Narod ništa nije kriv i srbski narod je najbolji i najpametniji na svetu al nam ne daju da napredujemo i vladamo sa Rusijom planetom.
 
Ја молим да ми се објасни како се то са запада управља СРбијом на тај начин да ми сами као политичка бића ни на који начин не утичемо на наше животе, на наше судбине, на наше политичке одлуке, на нашу власт, локалну, републичку, на промену власти, на ширење идеја и политичких ставова.

Е свашта од тебе. ... јбт. као да живиш на Марсу..... довољно је само да пратиш посете Председнику СРбије и Влади Србије и касније њихове изјаве и све ће ти бити јасно..........
 
Дакле, форумаши, обично они источно настројени, стално на форуму објашњавају како нема сврхе да размишљамо и да политички делујемо, као појединци и као колектив, јер неко са запада управља овом земљом и попут луткара управља марионетама које су "на власти" али у ствари не доносе сами своје одлуке него им они са запада налажу а ови само спроводе. Па се обично каже...то се привремено мењају извршиоци. Сада је Вучић а спрема се Јанковић итд..итд..

И ја тако по некад поставим пар питања, да ми се објасни, али нико неће да ми да одговор него...оно...они су мудри и знају, а ја ако не знам, не вреди ни да ми се објашњава.

Ко то и како са запада управља Србијом, у тој мери да је Србија само објекат над којим се делује и ништа од нас самих не зависи?

По некад чујем да је Скат главни, али он је само обичан ситни функционерчић америчког секретаријата спољних послова. То су обични службеници који одшљакају од 9-15 и то је то. Ма шта мислили о амбасадорима, они су курчићи на бициклу. По некад су то неки налогодавци из Брисела, а опет то су неки службеници које заболе патка за Србију и вероватно би више волели да је нема (ал' не у смислу у ком бисте ви волели да је нема Америка), па да имају мање административних послова око Србије. По некад су можда то ротшилди и Рокфелери и Гуштери и британске краљице, али то је ипак неозбиљна прича која је више за ПДФ теорије завере.

Ја молим да ми се објасни како се то са запада управља СРбијом на тај начин да ми сами као политичка бића ни на који начин не утичемо на наше животе, на наше судбине, на наше политичке одлуке, на нашу власт, локалну, републичку, на промену власти, на ширење идеја и политичких ставова.

Poguraju budalu da dodje na vlast i nema tu više nekih potreba za dalja mešanja .. Budala nastavi sam da radi kako on to najbolje zna a narod voli da gleda budale na pozicijama.. .
 
Е свашта од тебе. ... јбт. као да живиш на Марсу..... довољно је само да пратиш посете Председнику СРбије и Влади Србије и касније њихове изјаве и све ће ти бити јасно..........

Долазе сви и они одлазе свуда. Долазе из Брисела, али и из Москве. Одлазе у Брисел али и у Москву. Долазе из Вашингтона, али и из Пекинга.
 
Србијом упрвља онај који јој пуни буџет. Наравно, то нису којекакви Сороши, Ротшилди... Или који већ.

Рецимо, госпођа са фотографије делује као неко ко има не мали утицај на влас' у Србији.

vlada_svetska-banka.jpg
 
Увек је забавно када неко потражи доказе за нечију издају или колаборацију са окупатором. Ствар је здраве памети да се то не ради јавно, да сето крије и ради "испод жита".
Да ли Алтер Его има здраву памет?
Наравно да има, али се зато "направи луд", па, ето- не види...:lol:
 
Србијом упрвља онај који јој пуни буџет. Наравно, то нису којекакви Сороши, Ротшилди... Или који већ.

Рецимо, госпођа са фотографије делује као неко ко има не мали утицај на влас' у Србији.

vlada_svetska-banka.jpg

Јел то беше она за коју је Вучић рекао да му је шеф ?
 
Увек је забавно када неко потражи доказе за нечију издају или колаборацију са окупатором. Ствар је здраве памети да се то не ради јавно, да сето крије и ради "испод жита".
Да ли Алтер Его има здраву памет?
Наравно да има, али се зато "направи луд", па, ето- не види...:lol:

А како ви знате са таквом сигурношћу, а вешто се крије и ради се "испод жита"?
 
А како ви знате са таквом сигурношћу, а вешто се крије и ради се "испод жита"?
Посматрао изнутра.
Гледао како се људи продају, како су послушни и сервилни према странцима, како напредују у тој хијерархији издаје.
Склопиш коцкице и видиш слику, више него јасну.
Али, ти немој да ми верујеш.
Сачекај да ти се обрате директно, на добром си путу за ангажман.
Ако већ нису...
 
Србијом упрвља онај који јој пуни буџет. Наравно, то нису којекакви Сороши, Ротшилди... Или који већ.

Рецимо, госпођа са фотографије делује као неко ко има не мали утицај на влас' у Србији.

vlada_svetska-banka.jpg

..

Iz kompletnog texta se ocitava kako Srbiji sa "vozdom", A Vucicem svice mrak.

Laž ne pomaže: Veliko ništa ostaje Veliko ništa
Opet je jedno veliko ništa udareno na sva zvona kao nešto. Potemkinovska posla: i inauguracija i predsjednički izbori. Inauguracija – vašar taštine;
izbori – veliki privid demokracije. Vidljiva namjera za obmanom bila je istaknuta na “nebeskom” transparentu ispred Narodne skupštine na dan inauguracije,
31. 5. 2017. gdje se umjesto ’SNS‘ našlo ime pobunjenog glavnog grada: “Beograd je za Vučića”. Laž u duhu ležala je (i) u činu darivanja knjiga
ministrima od strane njihovog odlazećeg šefa, koji se preobražavao, po Miroslavljevu jevanđ. u predsjednika. Kič. Ne samo da ovu vladu ne krasi ikakav
knjiški duh, nego je i izigravanje toga bilo vrhunska parodija stvarnosti i, s tog stanovišta, neugodno za pratiti. Dovoljno je sjetiti se da najmoćniji među
najmoćnijima nema problema da u svoju, sada bivšu, vladu i krug najbliskijih suradnika, uključi nosioce sumnjivih diploma, grleći ih – i metaforički i stvarno –
u isto vrijeme dok govori o svom neopisivom i njihovom poštenju.

Autor ????Senja Perunović


http://www.tacno.net/novosti/laz-ne-pomaze-veliko-nista-ostaje-veliko-nista-2/
 
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2014&mm=03&dd=26&nav_id=829002

"Vraćamo se u robovlasništvo?

Beograd -- Procenjuje se da oko 50.000 ljudi u Srbiji radi na lizing, a sindikati tvrde da su uskraćeni za mnoga prava, da je reč o povratku u robovlasništvo. ..."...

Трева фирме национализовати и те људе застално запослити. Србија треба да дозволи рад само нон профитабилним фирмама, којима је профит небитан. Него само љубав према Богу и раднику
 
Трева фирме национализовати и те људе застално запослити. Србија треба да дозволи рад само нон профитабилним фирмама, којима је профит небитан. Него само љубав према Богу и раднику

Evo hajd ih ti zaposli da rade.. Veruj mi da je isto dal ti ili Vučić ..
 
Просто је невероватно да наши политичари сарађују са окупаторима. И то добровољно. Боље остати гладан, али умрети чиста образа. Шта је овај живот који кратко траје у поређењу са оним вечним?

:cepanje: :cepanje: :cepanje: :cepanje: :cepanje:

Jeste Dzegi :)
 

Back
Top