Ко то управља Србијом из иностранства?
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 88

Tema: Ко то управља Србијом из иностранства?

Buduća legenda Alter_Ego_ (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    521

Podrazumevano Ко то управља Србијом из иностранства?

Дакле, форумаши, обично они источно настројени, стално на форуму објашњавају како нема сврхе да размишљамо и да политички делујемо, као појединци и као колектив, јер неко са запада управља овом земљом и попут луткара управља марионетама које су "на власти" али у ствари не доносе сами своје одлуке него им они са запада налажу а ови само спроводе. Па се обично каже...то се привремено мењају извршиоци. Сада је Вучић а спрема се Јанковић итд..итд..

И ја тако по некад поставим пар питања, да ми се објасни, али нико неће да ми да одговор него...оно...они су мудри и знају, а ја ако не знам, не вреди ни да ми се објашњава.

Ко то и како са запада управља Србијом, у тој мери да је Србија само објекат над којим се делује и ништа од нас самих не зависи?

По некад чујем да је Скат главни, али он је само обичан ситни функционерчић америчког секретаријата спољних послова. То су обични службеници који одшљакају од 9-15 и то је то. Ма шта мислили о амбасадорима, они су курчићи на бициклу. По некад су то неки налогодавци из Брисела, а опет то су неки службеници које заболе патка за Србију и вероватно би више волели да је нема (ал' не у смислу у ком бисте ви волели да је нема Америка), па да имају мање административних послова око Србије. По некад су можда то ротшилди и Рокфелери и Гуштери и британске краљице, али то је ипак неозбиљна прича која је више за ПДФ теорије завере.

Ја молим да ми се објасни како се то са запада управља СРбијом на тај начин да ми сами као политичка бића ни на који начин не утичемо на наше животе, на наше судбине, на наше политичке одлуке, на нашу власт, локалну, републичку, на промену власти, на ширење идеја и политичких ставова.

Veoma poznat hakim bej (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    179
    Reputaciona moć
    924

Podrazumevano Re: Ко то управља Србијом из иностранства?

Djeneral Nedic je svaki ukaz pocinjao recima: "Po naredjenju okupacionih vlasti donosim ukaz..."

Ovi danas nemaju muda.
    Pobuni se, uvek. Bez obzira na ishod.
    Makar završio u lancima.
    Jedini način da se osećaš kao čovek.

Legenda Победоносцев (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1356

Па врло једноставно, кредитном политиком. Пошто је Србија шворц и не може ни дневне потребе да покрије из сопствених пореских прихода, остатак стиже за Запада. И онда нема другог него да на 'скачите, сељаци!' одговориш са 'колико хиљада километара увис и колико стотина пута, ваше високоблагородије?'

А што се тиче саме механике контроле, преко ХААРП-а. ХААРП-ом директно управљају главама својих гуштероида-динароида и то иде право из јоносфере. Обично се види неки траг или биљег где су управни механизми уграђени, па тако Тадић има једну црну флеку на иначе белој коси, Вучић има огромну слонолику доњу усну, и сл. Ту је уграђена та лепетрика. Кад стигне налог из Вашингтона зацакле им се очи, и по томе такође може да се препозна тај моменат.
    no longer at ease here, in the old dispensation

Moderator Straks92 (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    217

Tako Srbi pokušavaju da operu ljagu sa naroda, priča kako ma nije kriv narod, krivi su kvinslizi.

Narode ovo je okupacija a realno narod se uopšte ne buni, lepo izadje i zaokruži u velikom broju odredjenog političara i pošto patrijote ne mogu da svare da je zapravo narod kriv za sve što mu se desi onda kreće priča krivi su rotšildi, bilderbezi, kraljica pirgava, kriv je Brisel, kriv je Fašington.

Narod ništa nije kriv i srbski narod je najbolji i najpametniji na svetu al nam ne daju da napredujemo i vladamo sa Rusijom planetom.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2156

Citat Original postavio Alter_Ego_ Pogledaj poruku

Ја молим да ми се објасни како се то са запада управља СРбијом на тај начин да ми сами као политичка бића ни на који начин не утичемо на наше животе, на наше судбине, на наше политичке одлуке, на нашу власт, локалну, републичку, на промену власти, на ширење идеја и политичких ставова.
    Е свашта од тебе. ... јбт. као да живиш на Марсу..... довољно је само да пратиш посете Председнику СРбије и Влади Србије и касније њихове изјаве и све ће ти бити јасно..........
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Poznat igi192 (avatar)
    Učlanjen
    04.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    135

Дакле, форумаши, обично они источно настројени, стално на форуму објашњавају како нема сврхе да размишљамо и да политички делујемо, као појединци и као колектив, јер неко са запада управља овом земљом и попут луткара управља марионетама које су "на власти" али у ствари не доносе сами своје одлуке него им они са запада налажу а ови само спроводе. Па се обично каже...то се привремено мењају извршиоци. Сада је Вучић а спрема се Јанковић итд..итд..

И ја тако по некад поставим пар питања, да ми се објасни, али нико неће да ми да одговор него...оно...они су мудри и знају, а ја ако не знам, не вреди ни да ми се објашњава.

Ко то и како са запада управља Србијом, у тој мери да је Србија само објекат над којим се делује и ништа од нас самих не зависи?

По некад чујем да је Скат главни, али он је само обичан ситни функционерчић америчког секретаријата спољних послова. То су обични службеници који одшљакају од 9-15 и то је то. Ма шта мислили о амбасадорима, они су курчићи на бициклу. По некад су то неки налогодавци из Брисела, а опет то су неки службеници које заболе патка за Србију и вероватно би више волели да је нема (ал' не у смислу у ком бисте ви волели да је нема Америка), па да имају мање административних послова око Србије. По некад су можда то ротшилди и Рокфелери и Гуштери и британске краљице, али то је ипак неозбиљна прича која је више за ПДФ теорије завере.

Poguraju budalu da dodje na vlast i nema tu više nekih potreba za dalja mešanja .. Budala nastavi sam da radi kako on to najbolje zna a narod voli da gleda budale na pozicijama.. .

Učlanjen
    02.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    521

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    Е свашта од тебе. ... јбт. као да живиш на Марсу..... довољно је само да пратиш посете Председнику СРбије и Влади Србије и касније њихове изјаве и све ће ти бити јасно..........
    Долазе сви и они одлазе свуда. Долазе из Брисела, али и из Москве. Одлазе у Брисел али и у Москву. Долазе из Вашингтона, али и из Пекинга.

ivan_andj nije na forumu
    Ораторство није максимум речи уз минимум мисли
    Buduća legenda ivan_andj (avatar)
    Učlanjen
    10.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1429

Србијом упрвља онај који јој пуни буџет. Наравно, то нису којекакви Сороши, Ротшилди... Или који већ.

Рецимо, госпођа са фотографије делује као неко ко има не мали утицај на влас' у Србији.

... Генерале, ако данас не будемо јахали заједно, сутра ћемо висити одвојено!

Učlanjen
    02.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    521

Ко је не тако млада дама са фотографије?

ivan_andj nije na forumu
    Ораторство није максимум речи уз минимум мисли
    Buduća legenda ivan_andj (avatar)
    Učlanjen
    10.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1429

Елен Голдстин, Свецка банка.
    ... Генерале, ако данас не будемо јахали заједно, сутра ћемо висити одвојено!

Veoma poznat hakim bej (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    179
    Reputaciona moć
    924

Dok ostali gledaju u ekrane, ili ko ovaj naš ni u sta metar ispred sebe, dama gleda u digitron.
    Pobuni se, uvek. Bez obzira na ishod.
    Makar završio u lancima.
    Jedini način da se osećaš kao čovek.

Veoma poznat Роло Томази (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    50
    Reputaciona moć
    307

Увек је забавно када неко потражи доказе за нечију издају или колаборацију са окупатором. Ствар је здраве памети да се то не ради јавно, да сето крије и ради "испод жита".
    Да ли Алтер Его има здраву памет?
    Наравно да има, али се зато "направи луд", па, ето- не види...
    Морамо опростити својим непријатељима, али не пре него што их- обесимо.
    Хајне

Elita Сталкер (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3364

Citat Original postavio ivan_andj Pogledaj poruku
    Србијом упрвља онај који јој пуни буџет. Наравно, то нису којекакви Сороши, Ротшилди... Или који већ.

Рецимо, госпођа са фотографије делује као неко ко има не мали утицај на влас' у Србији.

Јел то беше она за коју је Вучић рекао да му је шеф ?
    Срећу за све,бесплатно,и нека нико одавде не оде незадовољан !

Učlanjen
    02.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    521

Citat Original postavio Роло Томази Pogledaj poruku
    Увек је забавно када неко потражи доказе за нечију издају или колаборацију са окупатором. Ствар је здраве памети да се то не ради јавно, да сето крије и ради "испод жита".
    Да ли Алтер Его има здраву памет?
    Наравно да има, али се зато "направи луд", па, ето- не види...
    А како ви знате са таквом сигурношћу, а вешто се крије и ради се "испод жита"?

Primećen član
    Učlanjen
    06.06.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Просто је невероватно да наши политичари сарађују са окупаторима. И то добровољно. Боље остати гладан, али умрети чиста образа. Шта је овај живот који кратко траје у поређењу са оним вечним?

Učlanjen
    08.11.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    50
    Reputaciona moć
    307

А како ви знате са таквом сигурношћу, а вешто се крије и ради се "испод жита"?
    Посматрао изнутра.
    Гледао како се људи продају, како су послушни и сервилни према странцима, како напредују у тој хијерархији издаје.
    Склопиш коцкице и видиш слику, више него јасну.
    Али, ти немој да ми верујеш.
    Сачекај да ти се обрате директно, на добром си путу за ангажман.
    Ако већ нису...
    Хајне

Domaćin sin Juga (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    71

Troika - EU, ECB, MMF
    "My body maybe small, but my spirit is big"

Moderator
    Učlanjen
    13.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1064

Talking Re: Ко то управља Србијом из иностранства?

Mozda "ProkonCul" ?
    Licno ...!

Al` da sacekamo na "vesti iz Landana" ...
    "Vera , sloga i postenje, Srpsko su spasenje".
    "В конце концов все будет хорошо. Если будет плохо, значит, это еще не конец"

Iskusan ben tara (avatar)
    Učlanjen
    22.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Citat Original postavio ivan_andj Pogledaj poruku

..

Iz kompletnog texta se ocitava kako Srbiji sa "vozdom", A Vucicem svice mrak.

Laž ne pomaže: Veliko ništa ostaje Veliko ništa
    Opet je jedno veliko ništa udareno na sva zvona kao nešto. Potemkinovska posla: i inauguracija i predsjednički izbori. Inauguracija – vašar taštine;
    izbori – veliki privid demokracije. Vidljiva namjera za obmanom bila je istaknuta na “nebeskom” transparentu ispred Narodne skupštine na dan inauguracije,
    31. 5. 2017. gdje se umjesto ’SNS‘ našlo ime pobunjenog glavnog grada: “Beograd je za Vučića”. Laž u duhu ležala je (i) u činu darivanja knjiga
    ministrima od strane njihovog odlazećeg šefa, koji se preobražavao, po Miroslavljevu jevanđ. u predsjednika. Kič. Ne samo da ovu vladu ne krasi ikakav
    knjiški duh, nego je i izigravanje toga bilo vrhunska parodija stvarnosti i, s tog stanovišta, neugodno za pratiti. Dovoljno je sjetiti se da najmoćniji među
    najmoćnijima nema problema da u svoju, sada bivšu, vladu i krug najbliskijih suradnika, uključi nosioce sumnjivih diploma, grleći ih – i metaforički i stvarno –
    u isto vrijeme dok govori o svom neopisivom i njihovom poštenju.

Autor ????Senja Perunović

http://www.tacno.net/novosti/laz-ne-pomaze-veliko-nista-ostaje-veliko-nista-2/
    Indignez-vous ! Time for Outrage! Empört Euch!

Moderator
    Učlanjen
    13.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1064

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2014&mm=03&dd=26&nav_id=829002

"Vraćamo se u robovlasništvo?

Beograd -- Procenjuje se da oko 50.000 ljudi u Srbiji radi na lizing, a sindikati tvrde da su uskraćeni za mnoga prava, da je reč o povratku u robovlasništvo. ..."...
    "Vera , sloga i postenje, Srpsko su spasenje".
    "В конце концов все будет хорошо. Если будет плохо, значит, это еще не конец"

Primećen član
    Učlanjen
    06.06.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio bakonja Pogledaj poruku
    http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2014&mm=03&dd=26&nav_id=829002

"Vraćamo se u robovlasništvo?

Beograd -- Procenjuje se da oko 50.000 ljudi u Srbiji radi na lizing, a sindikati tvrde da su uskraćeni za mnoga prava, da je reč o povratku u robovlasništvo. ..."...
    Трева фирме национализовати и те људе застално запослити. Србија треба да дозволи рад само нон профитабилним фирмама, којима је профит небитан. Него само љубав према Богу и раднику

Poznat igi192 (avatar)
    Učlanjen
    04.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    135

Citat Original postavio царпутин Pogledaj poruku
    Трева фирме национализовати и те људе застално запослити. Србија треба да дозволи рад само нон профитабилним фирмама, којима је профит небитан. Него само љубав према Богу и раднику
    Evo hajd ih ti zaposli da rade.. Veruj mi da je isto dal ti ili Vučić ..

Učlanjen
    08.11.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    50
    Reputaciona moć
    307

Citat Original postavio igi192 Pogledaj poruku
    Evo hajd ih ti zaposli da rade.. Veruj mi da je isto dal ti ili Vučić ..
    А јел' могу ја?
    Само, немој после да буде- зезали смо се...
    Хајне

Poznat igi192 (avatar)
    Učlanjen
    04.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    135

Citat Original postavio Роло Томази Pogledaj poruku
    А јел' могу ја?
    Само, немој после да буде- зезали смо се...
    Mozes brate... znaš da sam, ja liberalan po tim pitanjima i nemam ništa protiv onih koji mogu..ko zna ima prednost.. Ja nzn priznajem ali vam neću stajati na puti

Domaćin КласичноЛибералан (avatar)
    Učlanjen
    28.04.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Citat Original postavio царпутин Pogledaj poruku
    Просто је невероватно да наши политичари сарађују са окупаторима. И то добровољно. Боље остати гладан, али умрети чиста образа. Шта је овај живот који кратко траје у поређењу са оним вечним?

Jeste Dzegi

Slične teme

1. Odgovora: 143
    Poslednja poruka: 29.12.2012., 11:09
  2. Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 30.05.2011., 18:17
  3. Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 05.07.2008., 17:47
  4. ДА ЗНАМО КО ВЛАДА СРБИЈОМ ???
    Autor eremita u forumu Politika
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 17.02.2008., 22:52