Da li mučkarci vole vulgarnost i prostakluk kod žena.

Nisam siguran koliko muskarci vole vulgarnosti,osim kada su u alkoholisanom stanju.Ali ima dobar broj zena,koje prilikom seksa,bukvalno zahtevaju od muskarca,da im
govori najvulgarnije reci,kako bi mogle pomocu toga,da dozive vrhunac u seksu.To je poznato svima onima,koji po svojoj profesiji,moraju da slusaju "ispovesti",tih moze
se reci,frustriranih zena.

Aaa, vulgarnost tokom seksa mu dođe neka frustracija...pfff, možda ajde...ali to i nije tako strašno
Ali, stvarno sam primetila, da kada su u društvu nekih žena koje su onako sočno bezobrazne, posmatraju ih nekako prezrivo i sa visine...imaju neku gadljivu facu...eeej vi muškarci..

- - - - - - - - - -


Jel to ti vičeš?
 
Nije atraktivno, osim ako nije u nekoj zajebanciji i prepucavanju.

Jedno je kada to radi neko ko zna da se reguliše, a drugo kada to radi neko ko je jednostavno bezobrazan. Ili u ovom slučajnu neka koja je bezobrazna, drska i slično.

Kod nekih muškaraca ta drskost može da prođe i lože se na male, prgave, koje su se nagledale španskih serija ihahaj puno, ali kod većine, barem po mom mišljenju, one su najgora sorta.
 
A recimo namiguše..koje sretnete u nekoim bezazlenim redovima u pošti, prodavnici, i gde znam sve ne..a da kod obućara....uvijaju se, trepću, kikoću se...perverzne šale primaju s'mesta...posle se zna šta biva pa bože moj...
Jel' prihvatate to ili vam je nekako bljak...

- - - - - - - - - -

Nije atraktivno, osim ako nije u nekoj zajebanciji i prepucavanju.

Jedno je kada to radi neko ko zna da se reguliše, a drugo kada to radi neko ko je jednostavno bezobrazan. Ili u ovom slučajnu neka koja je bezobrazna, drska i slično.

Kod nekih muškaraca ta drskost može da prođe i lože se na male, prgave, koje su se nagledale španskih serija ihahaj puno, ali kod većine, barem po mom mišljenju, one su najgora sorta.

E, da male žene su ko pit bulovi..ali nisam mislila na prgavost, nego rečnik i stav...i uvek te bre jagode, uvate neke visoke muškarce, ja onako uzgred primetih..

- - - - - - - - - -
 
A recimo namiguše..koje sretnete u nekoim bezazlenim redovima u pošti, prodavnici, i gde znam sve ne..a da kod obućara....uvijaju se, trepću, kikoću se...perverzne šale primaju s'mesta...posle se zna šta biva pa bože moj...
Jel' prihvatate to ili vam je nekako bljak...

Pa prvo bih pukao od smeha kada bih sebe pronašao u obućarskoj radnji, pa posle pitao da li je dobro.

Bio bih kulturan i izbegao kuguara.

Imaš takvih teta kol'ko hoćeš sa ''Kako si ti lep i mlad, zgodan dečko, k'o moj Nikoooolaaaaa''. :hahaha:

Pa onda napraviš neki debilan kez, gde povijaš donju usnu što više možeš da zaprepastiš ženu i kažeš nekim autističnim glasom :

''Eee, da? Pozdravite vi vašega Nikolicu. Ja idem sada na reeeeeeeeeeekuuuuuuuuu. Uuuuuuuuuu''

Jednostavno moraš da se zajebavaš tako s ljudima. :mrgreen:

- - - - - - - - - -

E, da male žene su ko pit bulovi..ali nisam mislila na prgavost, nego rečnik i stav...i uvek te bre jagode, uvate neke visoke muškarce, ja onako uzgred primetih..

- - - - - - - - - -

To se kaže ''K'o kera i bandera'' :mrgreen:
 
Jedva cekamo te sto pichkaraju
i sto su im usta puna polnih organa.!!!

KaKo jedva čekaš...šta bi ti sa njima? Na primer

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

Ma ne vole muskarci namiguse,al vole ljepljive namiguse........
Ma jooooj......
Danasnji mskarci sve vole na "izvol"te".....
Pa i prost servis mec-lopte........Sa sto jacim udarom u vugla.......:zcepanje:

Aaa, ne svi muškarci ...neki skrndelji možda...
 
Ma ne vole muskarci namiguse,al vole ljepljive namiguse........
Ma jooooj......
Danasnji mskarci sve vole na "izvol"te".....
Pa i prost servis mec-lopte........Sa sto jacim udarom u vugla.......:zcepanje:

A u koje ja spadam u pm?
Ovde ispadam zenomrzac zato sto mi se ogadio stav zena, da ne znaju ni za cast ni za postenje ni za red...
Sto sve uvijaju u demagogiju, a za red i pristojnost ne znaju...

Sto kad ih pustis, oni od muskog kutka naprave pljuvaonicu bez granice, znaci ne malo , nego im nista nije dovoljno ni vremenski ni po dubini....pljuvale bi do beskonacnosti...


I onda trazim rigoroznost primene glupih pravila , makar i glupih, samo da ne bude anarhija zenskog javasluka...

U koje ja muskarce spadam u pm....?
 
Pa prvo bih pukao od smeha kada bih sebe pronašao u obućarskoj radnji, pa posle pitao da li je dobro.

Bio bih kulturan i izbegao kuguara.

Imaš takvih teta kol'ko hoćeš sa ''Kako si ti lep i mlad, zgodan dečko, k'o moj Nikoooolaaaaa''. :hahaha:

Pa onda napraviš neki debilan kez, gde povijaš donju usnu što više možeš da zaprepastiš ženu i kažeš nekim autističnim glasom :

''Eee, da? Pozdravite vi vašega Nikolicu. Ja idem sada na reeeeeeeeeeekuuuuuuuuu. Uuuuuuuuuu''

Jednostavno moraš da se zajebavaš tako s ljudima. :mrgreen:

- - - - - - - - - -



To se kaže ''K'o kera i bandera'' :mrgreen:

Ti si izgleda jedno mlado čeljade...pusti ti tetke...nego ove mlađane
 
Moze al zatvorenih usta i upuceno samo meni

Objasni, ne razumem..nacrtaj mi bok' te

- - - - - - - - - -

A u koje ja spadam u pm?
Ovde ispadam zenomrzac zato sto mi se ogadio stav zena, da ne znaju ni za cast ni za postenje ni za red...
Sto sve uvijaju u demagogiju, a za red i pristojnost ne znaju...

Sto kad ih pustis, oni od muskog kutka naprave pljuvaonicu bez granice, znaci ne malo , nego im nista nije dovoljno ni vremenski ni po dubini....pljuvale bi do beskonacnosti...


I onda trazim rigoroznost primene glupih pravila , makar i glupih, samo da ne bude anarhija zenskog javasluka...

U koje ja muskarce spadam u pm....?

Nisi našao onu pravu....

- - - - - - - - - -

ja volim žene što kažu izeš mi ptičku...

I šta ti radiš...poslušaš ih...ili namćorasto se okreneš
 
Ne,ali doza vulgarnosti u sexu ,da!

- - - - - - - - - -

Temu sam postavila u odbranu muškaraca..meni je uvek žao kada je neko ugrožen...stvarno nema smisla da žene svojom prostotom ugrožavaju muške, da ne bi smo posle grlile drveće...
Muškarci su čoporativniji....kada vas neko ugrozi npr.....mi žene
Vi nemate drugi problem osim nas izgleda

Imas zena koje pijane ili trezne grle drvece...Imas zena u coporu koje kad se okupe,ko hijene sikcu o muskarcima,a problema imaju obe strane,s tim sto muskarci ranije odlaze na vecni pocinak
 
Ma ja sam glupa postavila temu kada je neki fudbal na TV-e...

- - - - - - - - - -

vulgarnost ali dozirana ..??

pa koji je vama kerec muškarčine?

Ne napastvuj muškarce....a što znak pitanja...vulgarnost ali dozirana

- - - - - - - - - -

Ne,ali doza vulgarnosti u sexu ,da!

- - - - - - - - - -



Imas zena koje pijane ili trezne grle drvece...Imas zena u coporu koje kad se okupe,ko hijene sikcu o muskarcima,a problema imaju obe strane,s tim sto muskarci ranije odlaze na vecni pocinak

Ma jok...ako oženiš milfiku...valjda će ti se posrećiti, da ode prva
 
Temu sam postavila u odbranu muškaraca..meni je uvek žao kada je neko ugrožen...stvarno nema smisla da žene svojom prostotom ugrožavaju muške, da ne bi smo posle grlile drveće...
Muškarci su čoporativniji....kada vas neko ugrozi npr.....mi žene
Vi nemate drugi problem osim nas izgleda

sarkazam ti nije na mestu
a koji je vaš, ženski problem?....konstantno traženje i iznalaženje nekih prava ?

šta si htela ovom temom o ženskoj vulgarnosti...tražiš (kritikuješ) to što muški (više) psuju
pa bi i za žene to trebalo da bude jednako pravo bez osude...šta je u pitanju ?
 

Back
Top