BRUKA! Biznismen iz Niša se hvali: Devojčice mi same dolaze...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne prica on, novinari su culi glasine, dosli kod coveka da odrade intervju. Sta je trebao da kaze, da laze javnost da se same ne nude za dopunu.

„Sama sam odlučila da novac zaradim ovako“

Прави "напредни" почетак...после иде сендвич....па лова из штека за диплому....и, ето нам будуће саветнице или ПР...са искуством...
 
Magarčina i kretenčina!

Ima tu jedna cudna stvar...
Kad budali branis da uradi nesto lose, ona se osokoli i radi nesto drugo lose a tebe posle popljuje i jos gore , razora sistem vrednosti...
Tako smatram da i klinke koje su takve kakve su, iako nezrele, vuku korene iz porodnicnih stavova, obicno majke...
Nekad i oca, moram da priznam...

Ali smatram da treba da postoje regulatori odnosa...
Znaci treba da postoje muskarci koji siluju, muskarci koji biju, muskarci koji placaju kurave, muskarci koji pruzaju sansu kuravinskom mentalitetu zena da se ispolji da ne bude pricam ti 3 price, a cetvrta je istina...

U praksi sam video druzenjem sa razlicitim slojevima ljudi kako ista osoba pokaze svoje pravo lice tek kad je sagledam u svetlosti svih tih ljudi...

U protivnom ti prodaje price...

---------------------------------------------------------------
Jedino sto je ovde sustina je da klinke uzimaju manju paru nego sto bi volele da uzimaju...
Nista drugo nije sustina...
Same izabiraju, a nista se nece promeniti ni kad budu punoletne....
Emancipacija...

Psiha danasnjeg vremena je uokvirena totalnom moralnom degradacijom jer se muskarac povukao a sljam isplivao...
Doduse , to je ocekivano ako pustis inicijative i povrsnost glupaka i zena, (zena dodaje dodatni kvalitet glupastvu)...

Situacija je takva ne zato sto one moraju, kako se trudite da predstavite, nego sto je tako trend i vaspitanje u celom drustvu...
One koje se ne prostituisu , tako je lako navuci da ti daju za dz, da je tek to posebna prica....
Ali.....onaj muskarac koji im pridje sa postovanjem je ugasio.....tuta muta (iako nije tuta muta, nema veze sa tuta muta osobom, nego je to stvar dominacije, tj dozvolio joj je da se postavi vise u odnosu na njega i automatski ga zaebava)...

Prava turska vremena....Nis i jug su prava turska vremena...
 
Ne prica on, novinari su culi glasine, dosli kod coveka da odrade intervju. Sta je trebao da kaze, da laze javnost da se same ne nude za dopunu.

„Sama sam odlučila da novac zaradim ovako“

Pise se sta je TREBALO da kaze a ne trebao. Nema trebam, trebas, trebao, trebamo....Nema trebovanja po licima. :lol:

"Znas" da je planeta zemlja ravna ploca a ne znas maternji pravopis i gramatiku m... :hahaha:
 
Ipak mislim da je trebalo da se daju klincima. Svaki ima da joj da 500 dinara. Ovaj bizMismen im možda ne da ni toliko. Čuo sam mnogo priča po kojima očevi ovih jadnih sponzoruša u pokušaju ne dozvoljavaju da im kćerke rade za 0 dinara, jer em što neće da ih plate i za mesec dana im daju otkaz, em što ih obavezno odvedu u svoj ćumez i prevrnu ih. Užas.

- - - - - - - - - -

Pise se sta je TREBALO da kaze a ne trebao. Nema trebam, trebas, trebao, trebamo....Nema trebovanja po licima. :lol:

"Znas" da je planeta zemlja ravna ploca a ne znas maternji pravopis i gramatiku m... :hahaha:

No comment. :hahaha:
 
Poslednja izmena:
Ko nije odgledao film neka ga obavezno odgleda, a zove se "Optimisti", naročito onu scenu gde Tihopmir Arsić siluje kćerku svog zaposlenog, i kaže joj, parafraziram ga - "Ja da platim za p1čku?! Jesi li ti normalna?!" - a sutra mu se i ona i njen ćale izvinjavaju što su "izmislili da ju je silovao" i za to što ga je ona "napala". I još je pita: "Sine, pa šta ti bi?"... Tražio sam na YouTube, nema nigde... Kapitalističke svinje...
 
svi za Niš
svi za Niš
dodji mala
da vidiš...

- - - - - - - - - -

Sta znaci nema nigde....uvek ima....

jedan dvatri četir petšest sedam osam devet deset
deset devet osam sedam
imam nešto - al ti ne dam

- - - - - - - - - -

Bruka, nego šta. Za 500 dinara može da dođe kod svog vršnjaka. Ali, kao, vršnjak će da se hvali u društvu da ju je tucao. Pa evo hvali se i ova matora konjusina kojoj raste praziluk iz bulje.

http://dnevnizurnal.com/bruka-bizni...jcice-mi-same-dolaze-za-seks-dajem-500-dinara

Koja je razlika? Fuj.

u dosta dodjoških privatnih firmi po Beogradu hara puš-sistem poslovanja
javna tajna o kojoj se ne zbori mnogo

- - - - - - - - - -

Psiha danasnjeg vremena je uokvirena totalnom moralnom degradacijom jer se muskarac povukao a sljam isplivao...
Doduse , to je ocekivano ako pustis inicijative i povrsnost glupaka i zena, (zena dodaje dodatni kvalitet glupastvu)...

nije ovo posledica emancipacije nego korupcije

kome da se žališ?
bratu lažovu sa funkcijom?

- - - - - - - - - -

nažalost, bilo kakvo nasilje po firmi prvo treba obelodaniti po novinama a onda se tužiti i suditi
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top