Nisam mogla odoleti...

Slavenaa

Poznat
Poruka
7.551
Nisam mogla da odolim...
Jesi, duso moja, mogla si. Znala si ti sta treba da radis i gde je izlaz.
Slomljena srca i teska koraka, ali mogla si da izadjes..
Mogla si da odolis.
Samo, nisi to i zelela...

Koliko je istine u ovome?
Neka vasa iskustva...
 
Poslednja izmena:
tako meni jedna rekla, e ovde gore stanujem aj svrati da vidiš gajbu, obećavam ti nećemo ništa da radimo iovako moram na posao.. :)

(sledeći minut ) "nemoj još da svršiš molim te..!"

ti kao jedan moj kolega, ziveo u istoj zgradi sa svalerkom, samo sto ona dva sprata vise..i resi on da provede par dana dva sprata vise, kod svalerke..kaze zeni , ide na sluzbeni put, nece ga biti par dana...popne se dva sprata vise i sutradan, resi da baci smece... i u povratku udje u svoj stan... a ono zena u cudu... i bi pomeranje tektonskih ploca... hahahahaha!
 
ti kao jedan moj kolega, ziveo u istoj zgradi sa svalerkom, samo sto ona dva sprata vise..i resi on da provede par dana dva sprata vise, kod svalerke..kaze zeni , ide na sluzbeni put, nece ga biti par dana...popne se dva sprata vise i sutradan, resi da baci smece... i u povratku udje u svoj stan... a ono zena u cudu... i bi pomeranje tektonskih ploca... hahahahaha!

el to neka lovacka prica?
 
ti kao jedan moj kolega, ziveo u istoj zgradi sa svalerkom, samo sto ona dva sprata vise..i resi on da provede par dana dva sprata vise, kod svalerke..kaze zeni , ide na sluzbeni put, nece ga biti par dana...popne se dva sprata vise i sutradan, resi da baci smece... i u povratku udje u svoj stan... a ono zena u cudu... i bi pomeranje tektonskih ploca... hahahahaha!

odatle važi ona izreka "taj ne zna kud udara"
 

Back
Top