Masina za radjanje

Што, баш га фино психоанализирамо?

Видиш да смо већ пронашли проблем, сад још да га решимо.

- - - - - - - - - -



Ти ће му кажеш.

Њему је већ све објаснила вондервомен, госпођа мајка, да су све данашње девојке лоше, и да никада неће наћи девојку као што је она била, и цела њена генерација рођена пре 60-их.

E bez šale, ima toga dosta među našim svetom. Te savršene mame koje mrtve ne bi priznale da je bilo propusta.
 
Radi non-stop, u dve smene, dok je žena domaćica?

Ako je neki sef, biznisman, a to je dobra pretpostavka za domacina, onda sigurno ne radi samo 8 sati.

- - - - - - - - - -

E bez šale, ima toga dosta među našim svetom. Te savršene mame koje mrtve ne bi priznale da je bilo propusta.

Danas je normalno sve sto te unistava, pa se uopste ne trudim da se cudim kad vidim ovde jato kamenjarki.
 
Kazem, zavrsices do penzije, ako vec i sama nisi u penziji.

Не, нисам у пензији, баш толико матора нисам.

Али јесам рођена после ' 60.

И вероватно нисам тако савршена, али сам срећно удата, вероватно зато што мој муж није питао маму да ли да ме жени.

А да је питао, вероватно не бих била ту где јесам, јер госпођа мама није волела јаке жене које не може да мота по сопственој вољи.

Јер, и она је рођена пре '60, па је била савршена.

И замисли, имамо дете које обоје васпитавамо и чувамо.

Нешто са нама стварно није у реду.
 
Je l ti sad malo lakše? Al iskreno..:lol:

Како није, чим нам је сасуо у лице да смо камењарке, одмах му је лакнуло.

А мама га тапше по леђима: Е, нека си им рекао сине, љуби те мајка!
 
Не, нисам у пензији, баш толико матора нисам.

Али јесам рођена после ' 60.

И вероватно нисам тако савршена, али сам срећно удата, вероватно зато што мој муж није питао маму да ли да ме жени.

А да је питао, вероватно не бих била ту где јесам, јер госпођа мама није волела јаке жене које не може да мота по сопственој вољи.

Јер, и она је рођена пре '60, па је била савршена.

И замисли, имамо дете које обоје васпитавамо и чувамо.

Нешто са нама стварно није у реду.

Po plodovima njihovim prepoznacete ih. Ti si tesko prepoznatljiva.

- - - - - - - - - -

Како није, чим нам је сасуо у лице да смо камењарке, одмах му је лакнуло.

А мама га тапше по леђима: Е, нека си им рекао сине, љуби те мајка!

Dosadne ste s tim insinuacijama. Za vas su sve zene koje imaju morala "dominantne". Ako je moral za vas moranje, onda je to sto vama odgovara: nemogar.
 
Po plodovima njihovim prepoznacete ih. Ti si tesko prepoznatljiva.

- - - - - - - - - -



Dosadne ste s tim insinuacijama. Za vas su sve zene koje imaju morala "dominantne". Ako je moral za vas moranje, onda je to sto vama odgovara: nemogar.

Жена која има став = неморална жена.

Инсинуације?

Не бих рекла.

Пре бих рекла да смо те погодиле у жицу.
 
"Stav" je samovolja, hir, cef, a pravi prepoznatljivi stav je ovo sto mnogi zastupaju. Hoces da svoj egoizam maskiras kao prepoznatljiv a moje stavove kao osobenjastvo. Ne ide to. Ali sa budalama se ne diskutuje.

Види, балавац, до сада си већ потрошио "камењарке" и "будале".

Мењај вокабулар, или ћеш добити оно што заслужујеш.
 
Neces biti pametnija ako budem cutao, mozda ako ti budes... ;-)
Ponizi se da te ne bi okinuli kao glinenog goluba.

Не, нисам рекла да ћутиш, само да не вређаш.

А те "понизне" жене можеш да нађеш још само у машти.

И у Албанији.
 
Da nisi rob pustila bi svaku zenu da ima svoje misljenje i ne bi nikog ubjedjivala u "realnost". Koga briga kojem gospodaru si se ti poklonila? To je nize da ne moze biti.

12418010_597812787034064_881574169096100484_n.jpg
 
Ко овде брани било којој жени да изнесе своје мишљење?

Ево, ја се повлачим са теме, а ти проанализирај све што су жене писале на њој, па закључи сам какво је њихово мишљење.

И само још један савет за крај: жене немају господаре.

Пси имају.

Купи себи кућног љубимца.
 
Zena tek kad odustane od radjanja pokaze da nije bolja od masine za radjanje, jer je nesposobna za odgajanje. S druge strane odgajanje je najcistija ljubav prema zivotu i sebi samom.

Sta, zena treba da radja i odgaja, a ti samo da ga pravis :)?

Kada vidim kakve tetkice su danasnje muskarcine...svakoj zeni treba skinuti kapu i dati medalju za hrabrost...kada se uopste i upuste u osnivanje porodice sa takvima.
 
Poslednja izmena:
Stigao sebicnjak na nebo. Docekuje ga bog i pita: je li Boki, koliko djece si ostavio iza sebe na zemlji? Boki odgovara: ja jaaa ovaj nisam ovaj htio da pravim decu, jer sam video da je lepse ovde na nebu, pa sam se i na Zemlji provodio kao da sam u raju. A bog njemu odgovara: znas sta Boki, ti si na Zemlji izigravao malog boga, a sad si dosao ovamo da preuzmes posao od mene, medjutim, ja sam od sutra u penziji, a moje mjesto sam ostavio u naslijedstvo Djavolu koji se vraca sa Zemlje, tako da je sad na nebu samo pakao ili groblje, zavisi od Djavola.
 
Ranije su pokusali od zene da naprave prijatelja, druga sa kojim ce se moci razgovarati o svemu, ali one nisu htjele nista drugo nego da sjede same u 4 zida. Onda su muskarci odlucili da ih udaju za druge muskarce pa neka tamo sjede u 4 zida. Nije bilo vazno za koga ce se udati, vazno je da je imala 4 zida. Zauzvrat mladozenja je trazio da mu se 4 zida kompenzuju sa nesto malo zemlje, tj. mirazom i trgovina je bivala zakljucena.
U danasnje doba i dalje se trguje zenama, samo sto one sad same trguju umjesto oceva. I trgovinu su podigle na jedan visi nivo, berzanski, sad ako mogu da se preprodaju bezbroj puta nista ih ne sprecava da raskinu prethodni kupoprodajni ugovor, a cijenu jednog djeteta podigle su do neba.
 

Back
Top