Policijski pas dobio otkaz jer se suviše radovao nepoznatim ljudima

Andrija28

Ističe se
Banovan
Poruka
2.256
Upoznajte Gavela, nemačkog ovčara koji je regrutovan u policiju kao štene, ali je na kraju dobio otkaz.

Nažalost, Gavel nije uspeo da ispuni očekivanja policije, odnosno nije se pokazao sposobnim za ovakvu vrstu života. Problem je što je Gavel bio previše društven. Obožavao je da se upoznaje sa strancima, pa bi se radije igrao s nekim nego ga hapsio.

Nakon nekoliko meseci bezuspešnih treninga koji bi od društvenog Gavela napravili pravog policijskog psa, on je morao da dobije otkaz. 

To pak, nije značilo kraj njegovoj karijeri. Njemu je ponuđen posao u kući guvernera Kvinslenda, gde poseduje titulu Vice-Regal Dog. Njegove obaveze su da pozdravlja goste i da se pojavljuje na zvaničnim događajima sa guvernerom Polom de Džersijem. 

http://www.021.rs/story/Zivot/Svet-...jer-se-suvise-radovao-nepoznatim-ljudima.html
 
Naravno da nisam, a ostalo je bilo da nisu poverovali, kazu mogu da budem na svim pozicijama, pa cak je posle prvog dela bilo govora da umesto jednog sektora budem sekretar direktora i preskocim sve stepenice, ali onda se umesala strucnjak za HR i dala konacnu odluku iako je i ona bila pozitivno orjentisana prema ostalim odgovorima i zacudjena logikom.

A ja iz prakse znam fazone kako da radniku stavim do znanja evo ti nesto sto se nisi nadao kao usluga, za dz, necu ti nista traziti zauzvrat, ali nema navade...

- - - - - - - - - -

Inace, kao i sve u Srbiji ,strucnjak za HR ima direktne veze sa vlasti, pa je bilo zameranje nezameranje na tapetu...
 
Naravno da nisam, a ostalo je bilo da nisu poverovali, kazu mogu da budem na svim pozicijama, pa cak je posle prvog dela bilo govora da umesto jednog sektora budem sekretar direktora i preskocim sve stepenice, ali onda se umesala strucnjak za HR i dala konacnu odluku iako je i ona bila pozitivno orjentisana prema ostalim odgovorima i zacudjena logikom.

A ja iz prakse znam fazone kako da radniku stavim do znanja evo ti nesto sto se nisi nadao kao usluga, za dz, necu ti nista traziti zauzvrat, ali nema navade...

- - - - - - - - - -

Inace, kao i sve u Srbiji ,strucnjak za HR ima direktne veze sa vlasti, pa je bilo zameranje nezameranje na tapetu...




Cccccc
 

Back
Top