Pomoć oko particija

benitez

Primećen član
Poruka
556
Prilikom instalacije windowsa i pravljenja novih particija, cesto sam posao odradio kako treba da mi podeljen HARD ima particije C - D - E.. dok bi onda DVD-RW dobio oznaku F
Ono sto zelim da pitam je : Zasto mi se desava da nekad sve odradim isto a particije mi budu oznacene kao C pa onda D bude DVD-RW pa E i F budu druge dve particije HARD-a ?
Sta to utice na to da se DVD-RW ubaci kao D a ne da ide oznakom posle svih particja HARDA-a ?
 
Poštovani, mi sa operativnim sistemom koji koristite nemamo ništa već vam samo pružamo uslugu povezivanja sa strujom da bi to radilo.
Za više informacija kontaktirajte kompaniju čiji proizvod koristite jer ste im platili a mi sad za džabe da radimo za njih nekako ne ide...


To je zato što su te particije naknadno dodate a sistem snimio ranije stanje
možeš da napraviš softversku egzibiciju ako imaš više iskustva sa hajdovajem particija pa onda preimenovanje uredjaja pa onda vraćanje particija

A inače prvo sledeće reinstairanje sistema sve postavlja kako treba mada ja i dalje ne vidim u čemu je problem pod kojim je slovom koji uredjaj sem da to tebi lično smeta zbog neke stečene navike....

- - - - - - - - - -

Meni je veći trip da mi mrežni adapter "samostalno menja" svoj redni broj... Area connection 4 sada je stigla na 11, kako zašto nemam pojma

- - - - - - - - - -

https://www.partitionwizard.com/

Uzmi ovaj i podesi naknadno kako god da želiš da ti se zove particija. Samo gledaj da izbegneš ćirilično imenovanje jer zna da pravi probleme.

još jedan dokaz vatikansko masonske urote protiv Srbije
 
Poštovani, mi sa operativnim sistemom koji koristite nemamo ništa već vam samo pružamo uslugu povezivanja sa strujom da bi to radilo.
Za više informacija kontaktirajte kompaniju čiji proizvod koristite jer ste im platili a mi sad za džabe da radimo za njih nekako ne ide...


To je zato što su te particije naknadno dodate a sistem snimio ranije stanje
možeš da napraviš softversku egzibiciju ako imaš više iskustva sa hajdovajem particija pa onda preimenovanje uredjaja pa onda vraćanje particija

A inače prvo sledeće reinstairanje sistema sve postavlja kako treba mada ja i dalje ne vidim u čemu je problem pod kojim je slovom koji uredjaj sem da to tebi lično smeta zbog neke stečene navike....

- - - - - - - - - -

Meni je veći trip da mi mrežni adapter "samostalno menja" svoj redni broj... Area connection 4 sada je stigla na 11, kako zašto nemam pojma


- - - - - - - - - -



još jedan dokaz vatikansko masonske urote protiv Srbije


:D


Mozda Ti se neko mesa u Sistem , a bez Tvoje Dozvole i znanja , pa kako koja smena stigne , tako se Loguje u Administrativni deo i na taj nacin unosi zabunu u sve one koji uredno prate Tvoja dogadjanja na Netu i na ovom Forumu ?
 
evo prostog resenja...mozda pomogne :mrgreen:

Control Panel\All Control Panel Items\Administrative Tools zatim Computer managment pa Disk managment...
dobije se mapa odn. kockice i slova svih particija i optickih uredjaja...desni klik na DVD i onda izaberi
Change drive letters an paths i onda na Change pa dodeli recimo slovo X.
Posto je sad D slovo slobodno njega istim postupkom dodeli nekoj od particija.
Mozes slobodno da se igras sve dok ne dobijes konfiguraciju particija i optika koja ti odgovara,
Nadam se da sam pomogao :hvala:
 

Back
Top