Sexy učiteljica

ranjeni Zoro

Elita
Poruka
21.565
Učiteljica vašeg deteta radi svoj posao kako treba, đaci lepo uče itd..

Opet, ona je opasna mačketina i u slobodno vreme, kada nije u školi, ona kači svoje sexy selfije po netu i ima mnogo lajkova.

Da li je to u redu ili..


:think:
 
21. vek je....svidjalo se to nekome ili ne, to tako ide....
Dokle god sve ostaje samo na fotkama, i svoj posao radi dobro, nema problema....
Mada, sama institucija ucitelja nije ni 1% onoga sto je bilo u moje vreme....
 
meni se u srednjoj školi nabacivala profesorka engleskog ali nije ništa uspela da uradi

- - - - - - - - - -

namerno mi još da 1 na poluigodištu pa mi na kraju godine da 5

- - - - - - - - - -

samo da bih obratio pažnju na nju
 
meni se u srednjoj školi nabacivala profesorka engleskog ali nije ništa uspela da uradi

- - - - - - - - - -

namerno mi još da 1 na poluigodištu pa mi na kraju godine da 5

- - - - - - - - - -

samo da bih obratio pažnju na nju
Znači bio si tvrđava ?
Brest !
Neosvojiv.
Kukaš li danas ?
Kako se postavljaš prema ondašnjoj hrabrosti ?
Je li to jedna od onih "ludih" hrabrosti ?
Mislim da ipak nije....


- - - - - - - - - -

Jel predavala marksizam ili ono i dsz........To je bila neka apsolventkinja sa politickih nauka garant........:D

Pravne predmete.
Javnu upravu i upravni postupak !
Mlada, lepa...
A, muž Hrvat, pravnik i budala...
Hoće značajnu karijeru da napravi.
A, žena kopni...
Bez pažnje i ljubavi !
 
Učiteljica vašeg deteta radi svoj posao kako treba, đaci lepo uče itd..

Opet, ona je opasna mačketina i u slobodno vreme, kada nije u školi, ona kači svoje sexy selfije po netu i ima mnogo lajkova.

Da li je to u redu ili..


:think:

Srbija je krcata učiteljicama, nastavnicama i vaspitačicama koje izbacuju takve fotke..sva sreća pa nemam dete..a da sam neki tata, obljubila bih je :neutral: da mi dete ne ponavlja..
 
pa šta je bilo jel si je smuvao ?

Dve nedelje sedimo na kupi u parku iza SIV-a DO PONOĆI...
jA serendam i ne smem za ruku da je pipnem.
Sve dok mi u skoro praznom tramvaju "2", dok sam je pratio kući, nije krnula jezičinu.
Vid'la koka da klinac 'oće, al' se stis'o ...
Pa, pošla ona, jer tako je moglo u nedogled.
Da, bilo "zanimljivo"...
Punih osam meseci, brale moj !
Par puta se zajebem u školi i oslovim je sa "ti" u razredu...
Čudo bilo.
 
Dve nedelje sedimo na kupi u parku iza SIV-a DO PONOĆI...
jA serendam i ne smem za ruku da je pipnem.
Sve dok mi u skoro praznom tramvaju "2", dok sam je pratio kući, nije krnula jezičinu.
Vid'la koka da klinac 'oće, al' se stis'o ...
Pa, pošla ona, jer tako je moglo u nedogled.
Da, bilo "zanimljivo"...
Punih osam meseci, brale moj !
Par puta se zajebem u školi i oslovim je sa "ti" u razredu...
Čudo bilo.

:worth:
 
Dve nedelje sedimo na kupi u parku iza SIV-a DO PONOĆI...
jA serendam i ne smem za ruku da je pipnem.
Sve dok mi u skoro praznom tramvaju "2", dok sam je pratio kući, nije krnula jezičinu.
Vid'la koka da klinac 'oće, al' se stis'o ...
Pa, pošla ona, jer tako je moglo u nedogled.
Da, bilo "zanimljivo"...
Punih osam meseci, brale moj !
Par puta se zajebem u školi i oslovim je sa "ti" u razredu...
Čudo bilo.

este radili turivadi?
 
izvinjavam se, ali da ne citiram redom nikove grof i L DJ S P N P Z 2 neka neko pročita šta ljudi pišu..ko je tu muško ko žensko i šta se zbilo,a nema veze sa postavljenom temom.
 
Poslednja izmena:
Kao neko ko je u stalnom kontaktu sa decom trebalo bi, ako vec voli to da radi, da drzi profile zakljucane za svoje ucenike. Jer bilo bi glupo da ima tu decu medju prijateljima i da oni gledaju njene seksi slike. Ali kako god da okrenes, uvek ce neka mlada uciteljica/profesorica biti atrakcija medju svojim ucenicima, valjda sto ih nema mnogo takvih, a i verovatno da i one vole da privlace njihovu paznju a pogotovo paznju njihovih oceva koji dodju na roditeljski.
 
Kao neko ko je u stalnom kontaktu sa decom trebalo bi, ako vec voli to da radi, da drzi profile zakljucane za svoje ucenike. Jer bilo bi glupo da ima tu decu medju prijateljima i da oni gledaju njene seksi slike. Ali kako god da okrenes, uvek ce neka mlada uciteljica/profesorica biti atrakcija medju svojim ucenicima, valjda sto ih nema mnogo takvih, a i verovatno da i one vole da privlace njihovu paznju a pogotovo paznju njihovih oceva koji dodju na roditeljski.

tebi je jasno da deca izgaraju da otkriju sakriveno i da urade zabranjeno..?
šta je bolje u seksualnom vaspitanju i obrazovanju: braniti ili dozvoliti
 
Kao neko ko je u stalnom kontaktu sa decom trebalo bi, ako vec voli to da radi, da drzi profile zakljucane za svoje ucenike. Jer bilo bi glupo da ima tu decu medju prijateljima i da oni gledaju njene seksi slike. Ali kako god da okrenes, uvek ce neka mlada uciteljica/profesorica biti atrakcija medju svojim ucenicima, valjda sto ih nema mnogo takvih, a i verovatno da i one vole da privlace njihovu paznju a pogotovo paznju njihovih oceva koji dodju na roditeljski.

i za roditelje te dece..mame polude a tate se napale :D
 

Back
Top