ZANGI Social APP - da jeftinije ne može biti!

Eustar

Zainteresovan član
Poruka
186
Bitno je koliko koja Socijalna Aplikacija (viber,whatsap,Skype,line itd) troši interneta pri koristenju slanja poruka i video-glasovnih poziva a ako se uzme u obzir lični standard, pa sam naleteo na Socijalnu mrežu, poput gore navedenih u zagradi, po imenu ZANGI!

Zbog čega?

Razlog je sto ZANGI može da radi i na "2G mreži" (proverio, radi bez problema, dok ostali isto ali nesto teze, možda i nikako, jer bez 3G mreže nemaju života) a dok šaljete poruke i bez problema obavljate i Video-Glasovne pozive, jer zaista zangi jako malo troši ako se uzme u obzir trajanje potrošnje 1MB!

Dakle
Poznato je da Video-Glasovni pozivi 1MB troše:

Viber 1MB za 3min,
WhatsApp 1MB za nesto oko 4.5min,
Skype 1.5MB za minutu,
Line troši 1MB za 5min itd

ZANGI 1MB "troši za 7min i to još čak na 2G mreži!"

Skinite ZANGI pa proverite. Zbog čega da plaćate skuplje ili trošiti brze MB kad možete proći duplo jeftinije, još pogotovu sto kod nas postoje još uvek podrucja di je dostupna samo 2G mreža na žalost!!!

Ako imate sta jeftinije vi iznesite, bilo bi mi drago pročitati :)
 
Ono sto je kriticno danas nije da li radi sa 5kbps ili sa 4,5 kbps nego da li radi na androidu 3,2 ili 2,3 a ne na 5.0
Viber se otarasio korisnika bez novijih androida...ali znaju sta hoce....

- - - - - - - - - -

Npr Kineski Line radi sa 2.3 androidima, sto znaci da skoro svaki android podrzava....Tu spadaju Lg, stari Samsunzi,
 
Sta reci sem da ti sto imaju Android na nekoj starijoj Andro-Platformi neka skinu i probaju!

Pisao sam prvenstveno zbog "uštede dragocenih MB" a kad pogledam da naši GSM Telekomi još uvek ne daju da narod razgovara i koristi internet po paušalnim mesečnim cenama "neograniceno" kao u EU di od 10€ Pripejd korisnik dobije da se posramis kad pomisliš sta rade VIP, MTS, Telenor u Srbiji sa svojim korisnicima!
 

Back
Top