Stalna mušterija

Šta određuje da kupujete na jednom mestu?

  • niske cene

  • veliki izbor robe

  • ljubaznost prodavca

  • brzina usluge

  • lokacija prodavnice (u blizini posla ili kuće)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
ja volim da kupujem u hipermarketima..ne volim markete u kojima se ljudi svojataju i komsijaju. dakle, izbegavam male markete.

volim da guram velika kolica i razgledam robu, bez da me neko prati pogledom.
 
ja sam glasao za cene jer ovde cene umeju baš da variraju da je to prosto bezobrazluk.
razlika zna da bude i po 15, 20 dinara na pr plazma keks prodavnica do prodavnice
i ko sad tu koga pravi na majmuna
 
ako daju na crtu


zar toga uopšte jeoš uvek ima?
šta radite kad vam jednog dana zafali dinar dva i ne daju vam robu zbog toga, a sledećeg dana ona nema sitno da vrati ?

- - - - - - - - - -

a nećete žvaku

Nije mi se desilo da mi ne daju robu zbog dinara ili dva
a ako nemaju da vrate dinar ili dva takođe ne pravim problem zbog ovog gore navedenog.
 
volim velike markete, sto rece magija, da na miru hodam i razgledam, bez da me neko zagleda i ide za mnom. privuce me asortiman, volim dobro snabdevene radnje i cene, naravno. kasirke manje vise, ako nisu bas bezobrazne, sto se mene tice, ne moraju da dube na trepavicama od ljubaznosti.

a ovo za kusur..pre dve nedelje sam bas popizdela, posle me je bio blam, ali sam isterala svoje. jej.

racun mi je bio 889 dinara, dajem novcanicu od 1000 i kasirka mi mrtva hladna vraca 100 kinti i kao ostacu vam duzna 11 dinara, nemam sitno, svi mi danas dajete po 1000 dinara.. ha? :eek:

e neces, sigurno.
pitala sam je da li mogu sutra kada budem dosla po hleb isto to i ja njoj da kazem, da mi nedostaje 11 din ali da cu hleb ipak uzeti. stajala sam dok joj koleginica sa susedne kase njije pruzila novcanicu od 10 dinara, a ova mi je preko volje dala.


i tako.kao sto napisah, posle me je bio blam sto se ciganisem za te pare, ali ono..bar da me je pitala jel niije problem ili bilo sta..jok, mrtva hladna - ostacu vam duzna.
 
e nije mi se desilo vise od dinar ili dva...a;i ne prave problem. ja sam se navadila na metro, tu mozes i celu noc da razgledas sta imaju. oni imaju kamere i cuvare i bolje i tako, nego da mi neko dise za vratom dok razgledam. to valjda urodjeni lovac u meni voli da ima poseban odnos sa plenom tjah hranom. :lol:
 
Opredeljuje me cena i kvalitet robe i usluge, malo trazim :lol:

U 99% slucajeva kupujem u supermarketima, voce/povrce na pijaci ali kod ljudi kod kojih redovno duze vreme uzimam. I od lika sa kamiona na cosku :lol:

Ne volim manje prodavnice jer su nabijene kao spajiz i sve je jedno na drugo poslagano i ne mozes da razgledas. I sto kaze Zlozi prate te prodavacice u stopu. Iz tog razloga ne volim Lili, oblecu oko tebe kao kobci. Dok u DM-u gledas normalno. niko te ne dira.
 
izgleda da su svuda ti metroi ko magacini
hangar pa sve nabacano

- - - - - - - - - -

kad kupujem jedan, dva artikla onda odem i do manje prodavnice jer je manja gužva nego u marketu...ne moram da čekam na kasi
 
ja idem stalno u univeri ok su, ali po izboru robe ne moze da se poredi sa merkatorom. kod mene je najcistiji maxi, ali mi je daleko pa me uglavnom mrzi da idem. a sad se skupljaju kuponi za one plasticne cinije, bas bi mi trebale :aha:
 

Back
Top