Bruce Lee u Mostaru!

ovo sam interpretirao....ne setjam se originala al tako neshto ide....romi 4 ever.....

promenio sam avatar !.....senzacionalno....u svetlu novih okolnosti....kad uzmemo u obzir neke nove trendove....moraju se avatari menjati....u budutje....dajem chasnu rech....cheshtje tju menjati avatar

gandija mi....
 
u jeee....moderator otje da chatujemo....qda vodi ovo rasulo?....nestala lilu nesto milojko....ovo je anarhija!

hhhm da avatar i ne lichi....no bitje ik josh....pa tje bude neke poente....s nekim temama....i koje chemu....

I`m on my back now, stars look strange to me
Not scared, but somehow fear grows within
Blackness winning my sight, deviltry `causeed my amnesy
I can`t make no conection with reality

Freedom from care can`t be bought
Or found anywhere:eyes without hope
When soul can`t be heard, end of hanging rope
Devil`s greed makes me breathe
I increase from the bad seed!


You made me live closed, not to give
Like I`m possesed and I`m stark blind

It seems every night I slander my pride
Devil blackned my mind, I`m so stark blind!

jooooj....
 
paaa kad marsal naredio :lol:
sta da komentarisem qq ja samo znam da chatujem
hmmm bice zabavno kad deca za 30 god budu dosla tu na ekskurziju,sta ce da im isprica vodic
p.s.jomini najcool mod :D necu vise da chatujem kod tebe sramota me
 
bizarno ali kad pročitate objašnjenje predlagača ...ima logike :shock: :D
ljudima je dosta podela ratova sranja drkanja
Brus Li je simbol jednog razmišljanja u kojem znanje i veština imaju prednost nad snagom i sirovom silom (...) Prema rečima Gatala, jedna od najvažnijih Lijevih osobina je što nije ni Srbin, ni Bošnjak, ni Hrvat, nije ni Jevrejin, niti Rom (...) niko neće prebirati po tome gde su bili njegovi za vreme Prvog i Drugog svetskog rata, niti u kojim strankama. (...)
na malo uvrnut način taj spomenik je bre znak da ljudi hoće da žive normalno ... pa makar simbol tog novog početka i zajedništva, ako ne može a kanda ne može da bude neko odavde, neka bude jedan kinez
ali bolje iko nego niko...

(meni se ovo podvučeno posebno dopalo)
 
Da,ja sam gledala jutarnji program kada je prvi put to spomenuto,zaista je dobra ideja...Ja sam iz Sarajeva i mogu reci da je i medju mojom generacijom i medju starijima i mladjima BLee bio veoma popularan.Mozda im je to neko lepo secanje na taj period pre rata...Nisam jugonostalgichar,ali Bruce Lee je stvarno bio faca back then
 
Одлична тема за ово место. Да није постављена можда бих ја поставио...
ЛМ, Брус Ли је стварно једина легенда која и даље живи. Узмимо на пример Матрикс који је савршено искористио целу ту Хонг Конг продукцију. Или филмове као "Кућа летећих бодежа" који показују да је цела та прича и даље жива.
Кад се све сабере и одузмемо долазимо до закључка:
ЗМАЈ ЈЕ И ДАЉЕ У КУЋИ!!!

Једино се питам ко је јачи - Брус Ли или Кинг Конг?
 

Back
Top