Kupovina delova za mauntinbajk

Pogresio si forum na kome to trazis.
Niko od ovih nikad u zivotu nije video bajs uzivo a nesto se kao prepucavaju.Ja ih pitam gde da nadjem pegove i broj odgovora:0.
Sto se tice tvojih kocnica mislim da ih je bilo u >>Roler<<u ali su bile mnoooogo skupe.
 
Magura HS33 su savrsene kocnice!ALI iskljucivo za trajal voznju i to u kombinaciji,napred magura nazad disk(XT recimo),Deore i XT grupa podjednako dobro koce u standardnim uslovima voznje,a kad se nadjes na prevom MTB terenu(kisa,blato,kamenje) tad ces uvideti prednost kako diska tako i boljih klasa kocnica!!!
Sto se pomenutih kocnica tice njih moze da ti nabavi Nikola bajker iz BG, ili Ivo i Prtar iz NS, takodje Cira i Boris iz NS(Fanatik je cool ali Davosir ne pripada frestile voznji pa ne drzi takve rekvizite osim ako nekad utrce na bajku "ispalom iz kamiona")
A sto se pegova za BMX tice njih mozes nabaviti od Tome BMX-sera iz BG-a i od Viktora iz NS-a.Ako vas interesuje imam telefone pomenutih pa recite!?
P.S Ljudi koji se razumeju u glavnom su van kuce(NARAVNO VOZE MTB i sl)a po nekad udju na net.Tek toliko o predrasudama...
 

Back
Top